kwiaciarnia orchidea

Gliwice

Opinie o kwiaciarnia orchidea

anna

z tego co widzę @anonim to niestety na tę chwilę nie posiadają żadnych nowych ofert pracy, ale nic straconego, w kwiaciarni zawsze każde ręce do pracy są mile widziane, więc po prostu bezpośrednio do nich się zgłoś a nóż widelec kogoś jednak potrzebują :)

BEATA

Pracowałam w tej kwiaciarni kilka miesiecy, pracodawca ... brak słow ,PRACA 7 DNI W TYGODNIU BEZ WOLNEGO DNIA PRZEZ KILKANASCIE TYGODNI , [usunięte przez moderatora] nie polecam nikomu gdyż wiem ze nie byłam jedyną osobą nabitą w butelkę

Aga

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY!!! Osoba nie żetelna, nie odprowadza składek , oszukuje z wynagrodzeniem- płaci nie terminowo.W tej firmie nie można sie rozwijać, można nauczyć się tylko jak robić bukiety ze "śmieci" i to wszystko.Inwencja własna nie wskazana bo sam pracodawca nie zna się na podst. nazwy łacińskie,odmiany kwiatów,sposób pielęgnacji itp.ODRADZAM

marek

takich starych kwiatów to nawet na rynku u babci nie kupilem. Sprzedawczynie lekcewarzą klienta. Nie nabijaja paragonów. Dużoim do profesionalnej kwiaciarni. Nie polecam. Są inne lepsze kwiaciarnie

Zostaw opinię o kwiaciarnia orchidea - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kwiaciarnia orchidea