ENERGO ZET Sp. z o.o.

Opinie o ENERGO ZET Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Dzień dobry. Pytanie do osób, które w ostatnim czasie pracowały/pracują na stanowisku inkasenta. 1. Jak wygląda zakres prac i obowiązków w rzeczywistości? 2. Jakie jest podejście nadrzędnego przełożonego do pracownika? (najważniejszy aspekt!) 3. W jaki sposób jest naliczany dochód (pewna podstawa + premia za wynik / zależny od ilości odczytów / od wykonania miesięcznego planu)? 4. Eksploatacja pojazdu we własnym zakresie (dodatek do paliwa)? Oferta interesuje mnie jako praca dodatkowa. Chcąc przekalkulować opłacalność przydały by się powyższe dane.

@Kandydat

Dzień dobry, W odpowiedzi na pana/i pytania co do punktu pierwszego to wszystko zależy od rejonu w którym dokonuje się odczytów, dalej od tego czy wykonuje się odczyty liczników gazu czy prądu. Najlepiej proszę o kontakt pod numer tel. 727 444 029, pod podanym numerem telefonu otrzyma pan/i informacje czy w danym rejonie świadczymy usługi odczytów i jak ta praca wygląda. Do zadań koordynatora należy komunikacja z inkasentem i pomoc w przypadku napotkania wszelakich problemów, pełna komunikacja dwustronna jest oparta na szacunku i wyrozumiałości. Wynagrodzenie jest liczone od odczytanych liczników za każdy miesiąc, i dodatki do paliwa też są zależne od rejonu w jakim wykonuje się odczyty.

ENERGO ZET

My również nie rozumiemy po co piszecie takie bzdury i kłamstwa. Chcecie aby te fejkowe wpisy miały nas oczernić w oczach osób potencjalnie zainteresowanych pracą dla ENERGO ZET ? Jest to bardzo słabe... Od ponad czterech miesięcy nie wykonujemy już prac dla PSG sp. z o.o. przy odczytach gazu, a tu dalej takie wpisy. Jeśli nawet naliczona zostałaby kara umowna przez ENERGO ZET to na pewno słusznie i nie byłaby to kwota z kapelusza tylko wynikająca z zapisów umowy jak i niewłaściwie wykonanej pracy przez osobę, która ją otrzymała. z pozdrowieniami zespół ENERGO ZET sp. z o.o.

Matt
@ENERGO ZET

Dzień dobry. No właśnie zastanawiają mnie te wpisy. Czy zatem zachodzi konieczność posiadania własnego auta, czy można mieć tak teren przydzielony, by bez tego się obyło? Bo, jak rozumiem, służbowych aut inkasenci nie otrzymują do wykonania pracy?

Ktoś
@ENERGO ZET

Problem jest złożony od antropologii poprzez definiowanie i rozróżnianie rożnych pojęć czym jest kłamstwo, bzdura, oczernianie, kara, zapis umowy, niewłaściwe itp itd. Przychodzi Kowalski do pracy i dowiaduje się że ma zrobić XX.XX % czegoś tam a dlaczego nie YY.YY % np jakie są fundamenty tego metodologia obliczeń ? itp. jak nie zrobi czeka go kara ... Kara za to że ktoś niewłaściwie wykonał swoją pracę u zleceniodawcy np blendy w numerologii np. bałagan w listach niekompletne adresy to zleceniodawca powinien dostać karę a nie zleceniobiorca. W taki sposób będąc przedsiębiorcą i zatrudniając kucharkę mam karać za to że jeżeli łupiny będą mieć więcej niż 3 mm grubości należy się kara. Tak samo podział punktów na podstawie jakich kryteriów są rozdzielane czy ktoś stworzył jakieś modele matematyczne i potrafił ogarnąć to tak aby suma wejścia i wyjścia z systemu minus braki była transparentna bez jakiś punktów które nie są gubione np ktoś podaje tylko do sprzedawcy i dostaje za to karę. Jak toś chce robić 1 tysiąc odczytów to niech robi tysiąc i przyjąć więcej jedną osobę a nie pakować każdemu po 5 tysięcy odczytów do zrobienia na siłę jeżeli ktoś nie chce tyle tego robić. Mógłbym tak mówić i mówić nie da się tego w cywilizowany sposób etyczny na spokojnie zorganizować. Polecam książkę Daniel Kahneman Pułapki myślenia np.

Przemysław
@Ktoś

Czyli co, jaki jest tu system wynagradzania od sztuki, od każdego przeprowadzonego odczytu? No i piszesz, jakoby Cię przymuszano, byś robił 5000 odczytów. No to po pierwsze, czy to wykonalne fizycznie, a po drugie, nie było opcji, by robić dowolą liczbę odczytów i traktować to m jako pracę dorywczą? Też mnie te kary zastanawiają, ile one wynoszą i za co?

Maria Nowy wpis
@ENERGO ZET Sp. z o.o.

A ktoś tutaj pisał w komentarzach o karach na tym stanowisku. Mogę wiedzieć co to za kary? Czy wszystkie są zawarte w umowie?

Cześć, piszę w związku z ogłoszeniem. Czy pracował ktoś jako inkasent? W ogłoszeniu podają dwa rodzaje umowy, jedna to b2b, druga UZ. Ma ktoś jakieś porównanie, jak się pracuje na obu z nich, albo chociaż w ogóle która lepiej wybrać? Na której się lepiej zarabia tak ostatecznie, po odliczeniu wszystkiego itd.?

Nowy wpis

Dzień dobry, różnica pomiędzy umowami B2B a UZ jest taka że UZ jest dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Wysokość otrzymanej netto wypłaty przy UZ jest uzależniona od Oświadczenia zleceniobiorcy odnośnie oskładkowania umowy (ZUS).

Edgar

Oferta pracy inkasenta to tylko dla głupich, normy tak wyśrubowane że niemożliwe zrealizować plan, za wszystko kary. Tylko starzy Sprawdzeni pracownicy (byli z PGE) dostają dobre rejony. Reszta pracuje prawie za darmo. Radzę dobrze przeczytać umowę przed podjęciem pracy. Nie polecam !!! Omijać szeroko !!! Ośmiornica energetyczna !

Agatka
@Edgar

Serio? A o jakie kary chodzi? To jakieś kary finansowe jak się planu nie zrealizuje czy jak? Konkretnie, co to za kary?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ENERGO ZET Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK FIZYCZNY? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy ENERGO ZET Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko elektromonter. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Jakie są Wasze opinie dot. stanowiska: Elektromonter wymiany legalizacyjne liczników energii elektrycznej? Jest ogłoszenie i chciałbym wiedzieć jak się pracuje na tym stanowisku. Pozdrawiam

Anonimow

Dwa etaty płatne byle jak za umowę zlecenie a nie umowy o prace własny samochód komputer drukarka telefon własne materiały plakaty pokój na biuro , informacji używanie do celów służbowych za darmo ,zero szacunku zero tolerancji pracownik ,przetarg poniżej opłacalności ,co można się spodziewać umowa cywilne prawna , czy samozatrudnienie to czyste samobójstwo , lub strzał we własną stopę jak kto woli Bałagan w gazowni brak należytej i bieżącej ewidencji o odbiorcy o stanie lokalizacji i nr na dodatek urządzenie PDA zawiesza się bez przerwy i zmienia się w tej samej grupie odbiorców na dodatek to wszystko przenosi się na inkasenta (usunięte przez administratora) obciąża się wszystkimi problemami na inkasenta Nie uzasadnione reklamację dopisywane do pominiętych odczytów ,jak to się opłaca bez urlopu i godziwego szacunku to proszę bardzo życzę szczęścia wszystkim zatrudnionym.

@Anonimow

Dokładnie tak, kary za wszystko, co miesiąc to mniejsza wypłata. Nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Pracowników cały czas brakuje, gdyż co chwilę są zmiany. Nikt nie chce pracować za takie marne grosze. Odbiorcy denerwują się, że stale ktoś inny odczytuje liczniki. NIE POLECAM .

Znalazłem ogłoszenie o pracę w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Po opiniach widzę że inkasent wyłącznie chodzi po prywatnych odbiorcach, nie po firmach? A są przecież np. domki gdzie ludzie wyjechali za granicę, co wtedy? Lub pracują do tak późnych godzin ,że trzeba by było po 20 odwiedzić takiego klienta? Oferta to max 3 tys brutto czyli minimalna? czyli zarobek nie jest zależny od ilości oczytanych liczników?

Rekrutant

Ile jest się w stanie odczytać gazomierzy w przeciągu godziny ? Chodzi mi o dolną i górną granicę. Jestem ciekawy ile można w przeciągu godziny zarobić Pozdrawiam

@Rekrutant

Ilość wykonanych w ciągu np: jednej godziny odczytów liczników gazomierzy zależy od kilku czynników. - jednym z nich jest lokalizacja gazomierza ( czy znajduje się w lokalu odbiorcy , czy w miejscu ogólnodostępnym np. klatka schodowa ) - kolejnym czynnikiem jest rozproszenie lokalizacji liczników w określonym obszarze ( czy jest to zwarta zabudowa, czy odległości pomiędzy lokalizacjami) - znajomość topografii terenu przez inkasenta - posiadane doświadczenie w pracy przez inkasenta Inkasent posiadający już pewne doświadczenie jest w stanie w sposób optymalny i efektywny zaplanować i realizować swoją pracę w oparciu o wiedzę dotycząca lokalizacji, znajomość terenu, znajomość odbiorców. Praca na stanowisku inkasenta jest pracą dla ludzi lubiących kontakt z ludźmi, ceniących sobie nienormowany czas pracy ale posiadających również cierpliwość i systematyczność. Efekty w postaci wysokiej wydajności pracy przychodzą po krótkim ale rzetelnie przepracowanym czasie.

Marian
@Rekrutant

Ja kolego odpowiem od strony praktycznej , my sile że twoje pytanie jest czysto retoryczną -praktyczne ,ile można zarobić jako inkasent Na blokach domach o kilku kondygnacjach i w zwartej zabudowie przy niewielkim doświadczeniu w minimum wysiłku około 7 godzin wystarczy żeby nie mylić się to jakieś 260-320 liczników a na domkach należy poświęcić więcej czasu za taką samą ilość trzeba nawęd czasem dwa dni i pod nieobecność gospodarzy podejść nawęd kilka razy o różnych porach . po zapoznaniu terenu i rozkładu dnia odbiorców można dopracować własny harmonogram działania reszta zależy od całej grupy czynników pogody rozstawu i lokalizacji terenu oraz najważniejsze liczby przydzielonych liczników do odczytu oraz częstotliwości odczytów sumując żeby się opłaciło podjąć prace na dłużej i wyjść na swoje trzeba mieć zdrowe nogi dobry wzrok i posiadać na terenie najmierniej około4000 liczników , chyba że chcemy tylko dorobić tylko dorobić

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

ENERGO ZET Sp. z o.o.

Czy pytanie dotyczy pracy w biurze ENERGO ZET Sp. z o.o., czy pracy w terenie dla firmy ENERGO ZET Sp. z o.o. ?

ZBK

Prosze o kontakt w sprawie demontażu Państwa licznika w Krakowie przy ul. Puszkarskiej 3a/6 nr. licznika 01383694. Lokal jest własnością Gminy Miejskiej kRAKÓW I JEST PUSTY OD PONAD ROKU. Pilny demontaż licznika

Tarnów

Polecam pracę w firmie, bardzo dobry Koordynator na moim terenie (Tarnów) pozdrawiam Pana Wojciecha. Szkoda ze stawki nie sa wyzsze ale moze po nastepnym przetargu sie zwieksza.

Dorota
@Tarnów

Czyli zarządzanie spoko? To fajnie, rzadko chyba się to zdarza. A z tymi stawkami to jak dokładnie się przedstawia sytuacja?

Edwart
@Tarnów

To poproś o dodatkowy etat , j zobaczysz od nowego roku ,i pewno nie wiesz że przetarg polega na tym że Gazownia szuka zawsze taniej najniższej oferty a jak najniższa dochodzi do finalizowania to potem tacy jak ty muszą pędzić pieskie życie pozdrawiam i życzę jak najmniej pomyłek, bo nie zarobisz na zelówki do butów .

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ENERGO ZET Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Wszystko zależy od podejmowanego stanowiska. Jeśli spotkania rekrutacyjne dotyczą pracownika biurowego to rozmowy odbywają się w siedzibie firmy. Rozmowy kwalifikacyjne pracowników terenowych np. inkasentów odbywają się z reguły w miastach lub okolicach gdzie docelowo ma być wykonywana praca przez potencjalnego kandydata. Pozdrawiamy serdecznie

Inkasent80

Praca w terenie przyjemna, wynagrodzenie zawsze na czas, bardzo mili pracownicy w biurze. Pozdrawiam.

@Inkasent80

Dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie opinii. Pozdrawiamy serdecznie.

Grzegorz M

Polecam współpracę z tą firmą

@Grzegorz M

Dziękujemy za zaufanie oraz pozostawienie opinii. Pozdrawiamy serdecznie.

Polecam

Moja opinia o firmie i współpracy jest jak najbardziej pozytywna :) 100% profesjonalizm, uczciwość, rzetelność!

@Polecam

Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie.

Anna M.

Uczciwy pracodawca, wypłaty zawsze na czas. Praca inkasenta nie należy do łatwych, ale zdecydowanie więcej jest plusów niż minusów! Zdecydowanym plusem pracy jest możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb, praca na świeżym powietrzu oraz przesympatyczne panie w biurze. Polecam!

@Anna M.

Dziękujemy za czas poświęcony na wystawienie opinii naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie!

Marian

Jeżeli pytasz o firmę z Elbląga to tylko to co na umowie i trzeba się skręcać 95 procent pierwszy miesiąc a potem 96 i trzeci miesiąc 97 listy zleconych dostaniesz stawkę gwarantowaną maksymalną jak na umowę zlecenie niema żadnych świadczeń dodatkowych oprócz składek na ZUS i podatek . nie wykluczone że zlecający doceni zaangażowanie ale jest to wątpliwe może też uwzględnić dodatkowe koszty dla położenia terenu i jego rozległości dodam że na wynagrodzenie około 3500 zł trzeba się nieźle naskakać po pięterkach wykonać dobrą robotę prawie tyle samo odczytać liczników i , ilość może w miesiącach być różna a teren ten sam - bez urlopu . jak chcesz wiedzieć więcej o tej pracy możesz do mnie zadzwonić 661287736

Magdalena
@Marian

Nie da się ukryć, że wiesz bardzo dużo na temat tego pracodawcy, co fajnie się składa. Napisałeś już trochę o wynagrodzeniu w ENERGO ZET, a mnie interesuje teraz to, czy pracownicy mają tam jeszcze dostęp do świadczeń pozapłacowych. Jak to wygląda?

PAN NIKT

Marian dobrze prawisz pierwszy rząd w kościele wiele na tace a swój naród by ograbili jakby mogli. A jeżeli chodzi o samozatrudnienie prawnie różnica jest taka że we własnej działalności odpowietrzasz całym swoim majątkiem jakbyś nie doczytał w razie niepowodzenia. Takie may realia i model funkcjonowania Państwa PRL udającego kapitalizm.

Hugon

Tak sporadycznie zaglądacie na forum, mam nadzieję, że dobrze się pracuje i warto aplikować?

Inkasent
@Hugon

Warto, nastała rewolucja w odczytach jest tylu chętnych iż miesiącami trzeba czekać na udział w 4 etapowej rekrutacji, wszyscy chcą tam pracować. Widzę zadowolonych i uśmiechniętych inkasentów, pieniędzy jest tyle że nie mieszczą się ani w kopertach ani w walizkach potrzebne są kartony. Tak kartony, co ja mowie to są tiry wypełnione kartonami z pieniędzmi po same brzegi czasem podstawiane są specjalne składy pociągów a fabryka nie nadąża dodrukowywać waluty co ja mówię została nawet specjalnie wybudowana fabryka papierów wartościowych z tego powodu a dwie są w budowie . Specjalnie montowane są specjalne gazomierze żeby można było ich więcej czytać i więcej. Zatem myślę że warto aplikować tylko trzeba się spieszyć bo kolejka jest długa.

@Inkasent

Nie wiem czemu mają służyć tego typu wpisy. Proszę nie umieszczać takich informacji. Jest to związane z frustracją, którą przeżywa osoba dokonująca tego typu wpisów.

Inkasent
@ENERGO ZET Sp. z o.o.

To raczej ironia tragiczna nie frustracja wynikająca z braku poszanowania relacji państwo -obywatel czy też pracodawca-pracownik opierające się na relacji niewolniczej. Temat sarkastyczny bo trudno traktować go w kategoriach common sense. Pracodawca popełnia „nieszczęśliwe zbłądzenie”, nie wie, że popełnia zbrodnię lub czyn niegodny. Ironią jest przeciwieństwo pomiędzy samoświadomością bohatera a jego rzeczywistą sytuacją.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGO ZET Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGO ZET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENERGO ZET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ENERGO ZET Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.