Opinie o Security Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Security Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Security Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Service Sp. z o.o. w Gdańsk

Mirek Nowy wpis

Polecam! Mega miły personel ! Szkoda było rezygnować

Bartek Nowy wpis
@Mirek

A co się stało że zrezygnowałas z takiej fajnej pracy ?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Security Service Sp. z o.o.?

Wiktoria Nowy wpis

Dzień dobry chciałam zamieścić swoją opinię odnośnie pana który odbierał telefony pracy w ochronie w zieleniaku w Gdańsku.Tak niemiłej odpowiedzi i tonacji głosu już dawno nie słyszałam. Bardzo się zraziłam i na pewno do tej firmy już nie zadzwonię ani nie wyślę swojego CV. Okrutny gbur i (usunięte przez administratora) i tyle mogę powiedzieć i to ma być menadżer pracowników już ja sobie wyobrażam jak on się zachowuje na tym swoim stanowisku pracy i jak odnosi się do pracowników. Dać takiemu trochę władzy i już w pióra obrasta i i pokazuje kim on naprawdę jest nie będę tu mówiła tego po imieniu bo nie można tutaj się wyrażać. Z całym NIE szacunkiem do tego pana Wiktoria

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Security Service Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Witam. Radzę trzymać się od tego miejsca z daleka. (usunięte przez administratora) klientów. Pracowników traktują karygodnie. Porażka. Nie wiem jak ta firma utrzymuje się jeszcze na rynku ale na pewno nie z uczciwej i legalnej pracy.

Jan11

Witam serdecznie uwazajcie panstwo na te ochrone nie wyplacalna nie przedluza umow o prace po.kilku miesiacach zwalniaja nie powiadamisjac wczesniej masz umowe zadzwonia do ciebie7 i w ostatniej chwili mowia ze nieprzedluzaja umowy robia stare capy ktore sie tyljo kloca movbingi sa w pracy zwlaszcza na obiekcie ziajamatarnia nie polecam do nich startowac LUDZIEOMIJAJCIE ICH SZEROKIM LUKIEM Z DALEKA GDANSK

POMYŁKA
@Jan11

Z tego co się orientuję to firma Security Service Sp z o. o. nigdy nie miała pod swoimi skrzydłami Ziaji na Matarni więc komentarz w nieprawidłowym miejscu.

Jan111
@POMYŁKA

Alez miala security servisce gdansk grunwaldzka komentarz ziaji w odpowiednim momencie pracowalem tam.przechodzilemna wlasnej skorze wlasnie w tej sprawie moj adwokat zlozyl sprawe do sadu bedzie rozprawa

Jan111
@POMYŁKA

Miala i ma biura znjduja sie na grunwaldzkiej mam umowe na ktorej jest ochrona security servisce grunwaldzka 505 a jak nie wiesz to sie przekonaj skad jestes taki pewny (usunięte przez administratora)

Były Pracownik
@Jan11

Dzień dobry, firma Security Service Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wały Piastowskie 1 w Gdańsku nigdy nie współpracowała z firmą Ziaja.

elo

Co do tego, że nie można tam dostać nic poza zleceniem i że wypłata jest słaba: osoba będąca przede mną na stanowisku mówiła mi, żebym nie prosił o u. o pracę czy podwyżkę bo tego przez najbliższy rok nie dostanę. Po 3 miesiącach miałem i jedno, i drugie (prosiłem tylko o u. o pracę, podwyżkę dostałem gratis). Szefostwo stwierdziło, że to dlatego, że jestem znacznie lepszy od poprzednika. To tyle w kwestii "łojeju jak to mnie źle traktują".

MIRO
@elo

co ty za bzdury wypisujesz...Widać ,że to ktoś z zarządu lub przyległej rodzinki to pisał! Prawda jest taka,że jest tam absolutny bajzel i ludzie w większości też beznadziejni... Wystarczył mi tam jeden dzień i już mnie tam nie było...

elo
@MIRO

Człowieku - z zarządu nie jestem a i wżenienie się w rodzinę też nie jest planowane, byłeś tu jeden dzień, okazało się że nie zapłacą Ci za leżenie brzuchem do góry i trzeba mieć jakiekolwiek kompetencje więc zrezygnowałeś. Przyszli lepsi od ciebie i nagle ból 4 liter. A może jesteś od konkurencji i myślisz że ktoś to kupi? Tak czy inaczej - żałosne, na szczęście rynek weryfikuje.

Ha,ha

Co za bzdura

@elo

Pracowałem kiedyś w tej firmie i nie polecam. Każdy kto odchodzi z tej firmy to zawsze z nieprzyjemnym doświadczeniami. Właściciel firmy Security service oszukał kiedyc agencje ochroniarską i zabrał ich klientów, a zatrudnia pracowników ochrony na umowę za 50 zł A resztę pod stołem bez płacenia podatków do urzędu skarbowego. Ostatnio rozmawiałem z pracownikiem co nie dawno odszedł i nic się nie zmieniło. Świadczone usługi przez tą firmę to jakaś porażka. Jeszcze raz nie polecam i uważajcie na tą firmę.

Hanna

Na umowie jest wpisane 50 zł? To się tak da wpisać? taką niską kwotę?

Czy w Security Service Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

nie , na święta nic nie dostaniesz

@Anna

Szkoda, bo miło coś dostać na święta. Nawet nie ma nagród na koniec roku jak firma odnotuje zyski???

Emilia
@Anna

A ogólnie co innego dostajecie? Nie każda firma praktykuje rozdawanie świątecznych prezentów ale np sypnie premią podczas okresu wakacyjnego :)

maciek
@Roman

Nie ma. Bo pewnie nie ma zysków. Przynajmniej dla pracowników, bo kierownicy to nie wiem.

Czesław

Cześć, czy w Security Service nie ma żadnych problemów związanych z problemami finansowymi/wypłacaniem wynagrodzeń dla pracowników? Wywnioskowałem to z komentarzy, ale nie wiem, czy to prawda. Można czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o zatrudnienie czy jednak są jakieś zaległości?

Magda

@pracownik w jaki sposób okłamują na wynagrodzeniu?

Czy w firmie Security Service Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Jakie chodzi ci szkolenia . Raczej sama się szkolisz jak cie wydymaja na kasę. Takie szkolenia robią.

Roman

Rozumiem, ze firma nie oferuje szkoleń. A inne dodatki lub benefity motywacyjne na przykład premie?

Pracownik byly
@Roman

Ja pracowałem u tego pracodawcy i szczerze mówię uciekać z tej firmy bo to nie pracodawca godny polecenia , nie ma żadnych premii jak cie zatrudnia to tylko umowa zlecenie wyrobisz 220godz A kasy nie zobaczysz na oczy . Tam pracują w biurze osoby które się nie znają na niczym , tracą obiekty za obiektem .Ale Jeśli chcesz się zatrudnić kolego to prosze bardzo Droga wolna ale za miesiąc lub dwa spotkamy się tu na forum i powiesz to samo nikt tu nie chce czarowac lub ściemniać ten pracodawca został kiedyś bardzo skrzywdzony przez inną agencję ochrony w której pracował i teraz on krzywdzi swoich ludzi którzy muszą ciężko pracować gdy przychodzi do wypłaty to kasy nie otrzymasz.

Ut
@Pracownik byly

A jak bardzo go skrzywdzili...? Zaszli go od tyłu? To przez to mydło pachnące jak kwiatki na łące.

Moj nick

W zyciu. Jedno jedyne to BHP, tez po lepkach. Tam masz pracowac za psie pieniadze i wystawiac firmie,jako klient,dobre opinie w necie,np.Googlach. Nic się tam nie zmienilo

Poldek

Czyżby istniał jakiś powód, że przestało interesować was to forum pracownicze i dlatego taki spokój zapanował?

Norman

Tak dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście tu zaglądać, szkoda.

Były Pracownik

Pracowałem Kiedyś w Security Service od samego początku powstania firmy, niestety ale musiałem odejść na Emeryturę jeśli chodzi o początki firmy wszystko było ok , pensje były na czas oraz mieli dużo obiektów na Gdańsku . Ostatnio rozmawiałem z kolega który jeszcze pracuje w firmie SS i powiedział że sytuacja jest tragiczna że dużo obiektów tracą , że wynagrodzenie nie wypłacają na czas . W biurze też słyszałem że jest rekrutacja jak nowy ktoś przyjdzie to zaraz odchodzi naprawdę jestem w szoku . Słyszałem że handlowców też zwalniają jednego maja facet po 70tce który jest też na emeryturze i pozyskuję im klientów a nowych wyrzucają . Trudny czas dla firmy SS ponieważ były propozycję do prezesa aby zaczął zatrudniać osoby niepełnosprawne , niestety prezes się nie zgodził ostatnio mój kolega mi tak mówił z którym pracowaliśmy w biurze ..... Trzeba powiedzieć sobie że prezes powinien pomyśleć nad zmianami w firmie ponieważ tak być nie może aby firma która dobrze prosperowała nad dzień dzisiejszy nie ma żadnych zysków oraz trzeba świeżości w firmie i pomyśleć nad zmianą zatrudniania z umowy zlecenia na umowę o pracę . Bo po nowym roku 2020 będziecie mieli ciężki orzech do zgryzienia aby złapać jakiegoś nowego kontrahenta . Już niektóry wymagają kontrahenci odpisu z Pfronu ...... Życzę Wszystkim Pracownikom Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ......

@Były Pracownik

Wspominasz w swoim komentarz o odpisach z Pfronu. Czy w związku z tym firma przyjmuje osoby ze orzeczeniem o niepełnosprawności, a co za tym idzie Ci pracownicy mają udogodnienia związane z ich stopniem niepełnosprawności? Odpowiedz proszę.

Pomogę w sprawie

Panie i Panowie czytam wasze komentarze i jestem w szoku naprawdę dlaczego wy jako pracownicy nie naglosnicie sprawy wystarczy aby ktoś z was napisał pismo do spraw wewnętrznych o przeprowadzenie kontroli w tej w firmie dlatego że firmą nie wypłaca w terminie wynagrodzenia . Jeśli się okaże że są jakieś nie prawidlosci ministerstwo ma prawo nawet nałożyć karę do 150tys zł i może nawet mieć cofnienta koncesje na prowadzenie działalności . Ja też pracowałem w takiej firmie zeszłego roku ale uwziolem się i doprowadziłem firmę do upadłości właściciel na rozprawie płakał a sędzia który prowadził sprawę nie chciała nawet na niego patrzeć tylko że sala facetowi pytanie pan niech Pan sobie wyobrazi że pracuje pan u tego pana i ten pan by nie płacił panu co by pan zrobił nie wiedzial co odpowiedzieć sędziemu dostał 150 tyś zł kary oraz cofneli mu koncesje na prowadzenie działalności jeszcze jedno na rozprawie się okazało że nie dość że robił swoich pracowników w balona to też oszukiwał zus . Ponad dwieście tysięcy dostał kolejnej kary za oszukiwanie zusu plus wypłacanie osoba którym zalegal z wyplatami facet jak usłyszał wyrok to normalnie burak był na twarzy wchodził do sądu jako biznesmen a wyszedł bankrut on do końca był przekonany że ma sprawę w kieszeni i tak cwaniakowal że wylądował w Tesco na kasie w Gdańsku. Teraz z biznesmena stał się zwykłym laserem . Ludzie nie dajcie się wyrobić albo że nie walczycie o swoje pieniądze bo taki facet za wasze żyje wydaje pieniądze a wy macie pracować za darmo . Mi musiał wypłacić ponad 26 tyś zł

Handlowiec

Ja ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej bo aplikowalem na stanowisko przedstawiciela handlowego wszystko pięknie tylko że jak dowiedział się że handlowiec pracuje na umowę zlecenie to już mi to dało dużo do myślenia. I kolejna rzecz nie ma podstawy tylko prowizja uważam że ta firma operuje czasami gdzie były stawki 6 zł dlaczego mówię. Bo każdy handlowiec który pracuje w branży ochroniarskiej to doskonałe że podstawa jest otrzymanie podstawowego wynagrodzenia czy jest obiekt czy go nie gdy handlowcowi wchodzi obiekt to otrzymuje podstawe + prowizje ludzie którzy idą na rozmowę kwalifikacyjną zgadzają się na takie warunki bo myślą że będą super handlowcami w takiej firmie. Wrócę do wątku jak temu facetowi który prowadził ze mną rozmowę tłumaczył mi o szkoleniu ja mówię mu ze nie musze przechodzić szkolenia bo znam dobrze ta branże a on w szoku i potem mówi do mnie jakie ja mam oczekiwania związku z wynagrodzeniem ja przedstawiłem mu moje warunki krótko i na temat mówię mu podstawę chce otrzymywać 5.000 plus 1500 prowizji a on mówi do mnie to bardzo dużo chce odpowiedziałem mu ze za śmieszne wynagrodze nie będę szukał obiektów nie wiedział co mi odpowiedzieć. Potem do mnie mówi dobrze jeśli już zadecydują że mnie zatrudnia to jaka maja pewność że im przyniosę obiekt ja im odpowiedziałem jeśli zostanę zatrudniony to już na start mogę dać 3 obiekty a on szok. Potem powiedział mi że w ciągu 2dni odezwie się do mnie. Do dzisiejszego dnia nikt się nie odezwał.

@Handlowiec

Formy często odzywają się tylko do kandydatów, którzy przeszli pozytywnie weryfikację rekrutacyjną, niemniej jednak powinieneś dostać jakąś odpowiedź zwrotną. Na stronie http://securityservice.org.pl/praca/ jest kilka ofert pracy, które mogą kogoś zaciekawić. Piszcie jeśli będziecie aplikować.

Nicki

Dobra lokalizacja

Wloch_Beata

Odradzam prace we wszystkich firmach,, security,, w nazwie. Umowy sieciowe, wyzysk, brzydkie biura. Kierownicy odpowiedzialni za wszystko, nawet za prywatne prezesa. Korporacja w najczystszej postaci.

Raport niewyjaśniony

Odradzam stanowczo. Firma jest co najmniej dziwna... Szkolenia są na chybcika bo czas na wykonanie projektu krótki. Kiedy są fajne akcje na których można zarobić to rekrutacji nie ma. Rekrutacja zaczyna się wtedy gdy zaczyna brakować im czasu... Poza tym stawki od wielu lat się nie zmieniają a życie jest w tej chwili o ok 25% droższe. Z wypłatami również jest problem bo p. księgowa najprostszej matematyki nie pojmuje..

Maszyna
@Raport niewyjaśniony

Pojmuję,pojmuję . Przecież 2+2=3.No tak czy nie...?

N4meless_One

Firma zatrudnia na umowę zlecenie 1000 zł oficjalnie reszta pod stołem, nie chcą płacić składek za pracownika. Początkowo obiecują umowę o pracę, co później okazuje się ściemą. Umowa odnawiana comiesięcznie więc mogą podziękować "pracownikowi" w każdej chwili. SS zwalnia pracownika telefonicznie, nie potrafią spojrzeć w oczy. Powinna się nimi PIP zainteresować, tylko że ludzie tam pracujący żyją ciągle w strachu i z pewnością nie będą zeznawać przeciwko nim. Jeśli będziesz na tyle głupi żeby tam pracować, opłacaj sobie składki zdrowotne, tam nie ma chorobowego. Ochroniarze tam pracujący to głównie emeryci bez licencji, nadużywający alkoholu i nie używający prysznica, jak nadchodzi payday ciężko przejść przez korytarz bez maski przeciwgazowej.

Wujaszek Bezpruderyjny
@N4meless_One

Czyli nic się nie zmieniło.Brud i smród!A kto tam zarządza działem technicznym teraz czy cały czas ta pożal się Boże lala i laluś w pidżamie...?

Zostaw merytoryczną opinię o Security Service Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Security Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Security Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Security Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Security Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Security Service Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wały Piastowskie 1
    80-855 Gdańsk

Security Service Sp. z o.o.