Opinie o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Starion Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Starion Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

BP

Po kilku latach spędzonych w firmie mogę stwierdzić że nie jest to najgorsza firma do jakiej można trafić ale raczej polecał bym szukanie innego miejsca. Moja opinia odnośnie firmy Starion Poland wygląda następująco : - Jeśli jesteś osobom bez doświadczenia i dopiero zaczynasz karierę zawodową to można spróbować. Jest to miejsce gdzie można się czegoś nauczyć. Jeśli chodzi o Polską ekipę pracującą w Starionie to śmiało można powiedzieć że są to fajni ludzie którzy w razie jakiś problemów chętnie pomogą i można zawsze od nich coś podłapać. Tak samo współpraca z liderami z Ukrainy/Białorusi jest jak najbardziej na plus. Jeśli chodzi o zarobki to szału nie będzie choć oczywiście różnie to może wyglądać na poszczególnych działach co za tym idzie sprawa jest tutaj dosyć indywidualna. Dużym minusem będzie tutaj współpraca z Koreańską ekipą. Patrząc na poniższe komentarze już duża zostało na ten temat napisane i raczej wszystko pokrywa się z prawdą więc każdy kto postanowi spróbować musi nastawić się sporo nerwów, niezrozumiałych pomysłów i wielu innych rzeczy których trzeba doświadczyć żeby zrozumieć :). Jeśli chodzi o szkolenia, kursy itp. to też raczej wypada tu słabo. Więc jeśli dla kogoś jest to ważne to tutaj raczej ma na to małe szanse. - Jeśli masz już jakieś doświadczenie to raczej szukał bym czegoś innego, wiele firm (mówię to z własnego doświadczenia) oferuje obecnie na rynku lepsze wynagrodzenia i możliwość rozwoju zawodowego. Więc jeśli ktoś ma w perspektywie firmę nie zarządzaną przez Koreańczyków to radził bym zdecydować się na to miejsce bo patrząc z perspektywy tych kilku lat spędzonych w firmie to ludzie z doświadczeniem którzy byli zatrudniania na praktycznie wszystkich działach często zwalniali się po około roku bądź dwóch co myślę też dużo mówi o tym jak wygląda praca pod Koreańskim przełożonym. - Jeśli jesteś osobą z dużym doświadczeniem to wybierz inną firmę. Jeśli chodzi o jeszcze kilka dodatkowych informacji które mogą kogoś zainteresować. Premie są przyznawane bardzo rzadko i raczej są to małe pieniądze więc jeśli nawet znajduje się to w ofercie pracy bądź będzie to poruszane na rozmowie wstępnej to nie nastawił bym się na jakiś duży zastrzyk gotówki. Jeśli chodzi o nadgodziny, to wszystko zależy od produkcji i tego ile w danym miesiącu jest zamówień. Z reguły w każdym miesiącu jest możliwość zrobienia jakiejś dodatkowej soboty (100%) bądź kilu dodatkowych godzin w tygodniu (50%) więc jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy ale jest to ściśle uzależnione od produkcji.

Dominika Nowy wpis

Hej, chcę zatrudnić się jako młodszy specjalista ds jakości. Trwa właśnie rekrutacja i firma podaje w ofercie, że wymagana jest znajomość narządzi jakościowych ( FMEA, CP, SPC, MSA, 8D) oraz systemy zarządzania jakością IATF. I ja znam tylko niektóre z tych programów. Czi i tak mam szanse na zatrudnienie, mimo, że nie znam wszystkiego i czy wtedy pracuje się tylko na tym, co się zna, czy jest jakies przyuczenie z pozostałych?

BP Nowy wpis

YYYYY Nowy wpis

Cześć, takie pytanie w sprawie języka. Na jakim poziomie wypada znać ten angielski, żeby po prostu dać radę jako starszy specjalista ds. zapewnienia jakości? Tak w praktyce, bo w ogłoszeniu nie napisali, jakie mają konkretne oczekiwania. Dziękuję jak coś za odpowiedź.

Z punktu widzenia biura

Niby nie ma tragedii, ale nie polecam. Jedynym plusem jest dobra atmosfera wśród Polaków. Koreańscy dyrektorzy zazwyczaj są źródłem problemów, nic nie wnoszą do działu (oczywiście są wyjątki). Jest straszny (usunięte przez administratora) nie wiadomo jaki będzie plan produkcji, dyrektor montażowni/assembly nie rozmawia z nikim i zachowuje się jakby wezyscy byli jego wrogami. Plan produkcji zmienia się z dnia na dzień, dział jakości zajmuje się głównie ściemami żeby LG się na chwilę odczepiło. Nawet jeśli jest ktoś odpowiedzialny za planowanie, to nic sensownego nie stworzy na więcej niż tydzień do przodu. Czyli codzinnie trzeba zmieniać plan i robić wszystko od nowa. Jest tak dlatego, że LG ciągle zmienia zapotrzebowanie i rzuca zwrotami dostaw. W Utrzymaniu ruchu jest problem z wcześniej wspomnianym dyrektorem z montażowni. Jest problem z kupowaniem części zamiennych itp. Z tego co kojarzę to dalej (od kilku miesięcy) nie ma nikogo odpowiedzialnego za planowanie produkcji. Socjal też leży. Te wymienione w ogłoszeniach owoce, to są jabłka w co drugi tydzień xD Nie ma dopłat za dojazdy, dofinansowania do wypoczynku, o multisporcie gadają od 2 lat no i dalej nic.

Zapomniałem dopisać Nowy wpis
@Z punktu widzenia biura

I jeszcze coś. Dyrektor z assembly nawet swoich pracowników (szumnie nazwanych Inżynierami produkcji) odgradza od wszystkiego. Nie mogą zrobić nic sensownego poza monotonnymi instrukcjami i zabieraniem papierów. Jak ktoś chciał robić improvementy czy coś sensownego to szybko spotkał się ze ścianą. Nie polecam współpracy. W dziale produkcji nie nauczysz się absolutnie nic. W logistyce niedługo nie będzie się od kogo uczyć. To co teraz wystawili w dziale UR - asystent działu to chyba głównie kupowanie części zamiennych i rozliczanie faktur.

Brałeś udział w rekrutacji do Starion Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Adaś Niezgódka

Jeżeli z firmy odchodzi po roku i jednym miesiącu pracy Logistic Manager to o czym to świadczy...?

Xyz
@Adaś Niezgódka

Myślę, że tak jak ja może się Pan zgodzić, że dyrektor działku David jest osobą nieodpowiednią na zajmowane przez niego stanowisko. Brak wiedzy i kultury osobistej to nic w porównaniu do jego podejściu do pracownika.

@Xyz

Niestety jeśli chodzi o koreańskich dyrektorów to na palcach jednej ręki można policzyć, kto ma jakąkolwiek wiedzę i chęć do pracy. Najgorsze jest to, że większość liczy że Polacy wykonają pracę za nich. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to mało jest Polaków, zarobki też bardzo mizerne.

Lidia
@Kruszynka

Mizerne tzn., jakie mniej więcej? I jak myślisz skąd taki stosunek u tych ludzi się bierze do Polaków...? Szczerze to chamskie :/

Starion Poland Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Automatyk Utrzymania Ruchu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

HR

Na tą chwilę nie rekrutujemy na stanowisko Automatyka Utrzymania Ruchu , ale zapraszamy do aplikowania na inne oferty dostępne na znanych portalach ogłoszeniowych. pozdrawiam

Czy w firmie Starion Poland Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

jakdjkdfh

To chyba pytanie do działu personalnego a nie tu???

HR

Witam na tą chwile zatrudniamy pracowników tylko na podstawie umowy o prac. Pozdrawiam

Czy firma Starion Poland Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kruszynka

Hahahahahahaha, niestety. W tej firmie, jeśli chcesz się rozwijać, to tylko na własną rękę.

Jak długo trwa proces awansu w Starion Poland Sp. z o.o.?

Kruszynka

2lata, a awans jest przyznawany po nowym roku (wiec jak np. zatrudnisz się w styczniu, to awans masz po 3

Jak często w Starion Poland Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 maja na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Starion

Oczywiście wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i chęci rozwoju danego pracownika. Zapraszamy do aplikowania więcej szczegółów podamy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam

Grażyna
@Starion

A czy w firmie odbywają się takie szkolenia ogólne, dla wszystkich pracowników? Czy bardziej na zasadzie tego, że pracownik sam może sobie wyszukać interesujące go szkolenie i uzyskać na nie dofinansowanie? :) Jak ta kwestia wygląda w Starionie?

@Grażyna

Witam wszystko zależy od potrzeby i chęci rozwoju pracownika. Jeżeli istnieje potrzeba przeszkolenia większej grupy osób to takie szkolenia się odbywają, jeżeli pracownik znalazł sobie interesujące szkolenie to również może otrzymać zgodę i fundusze na udział w nim. Zapraszamy do aplikowania!

Byłbym wdzięczny za jakąś aktualną opinię odnośnie warunków i w jakich granicach oscyluje wynagrodzenie. Interesują mnie odpowiedzi dotyczące stanowisk: specjalisty ds. jakości i kontrolera produkcji. Z góry dzięki za odpowiedź.

Starion
@Anonim

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą na forum może Pan otrzymać mylące informacje. Zapraszam do aplikowania na wyżej wymienione stanowiska, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam serdecznie

QA

Polecam. Jako inżynier spokojnie możesz liczyć na 8 tys netto pod warunkiem że coś potrwafisz oczywiście.

@QA

Kłamstwo i to jakie pracowałam i nikt tyle nie zarabia nawet Ci co potrafią

Lucek
@Radosna

Rozumiem że pracowałaś w HR, że wiesz kto ile zarabia?

Grażyna
@Radosna

Czy mogłabyś napisać ile w takim razie wynosi wynagrodzenie w Starionie? Ile zarabiać mogą mniej więcej doświadczone osoby?

Ольга

Okolo 45 lat ma. I sobie tu całkiem dobrze radzi. Kase zawsze na czas ma i to z dużymi bonusami, wychodzi w czasie pracy z koreancami i kasa leci z dwuch źródeł jednocześnie.

gxhdh
@Ольга

Co mnie obchodzi jakaś Ukrainka to jest portal z opiniami o pracodawcy a nie portal randkowy dla Ukrainek!!

Ольга

Tak ta (usunięte przez administratora) Ольга Оноприенко tam pracuje i uwaza się za lepsza bo daje koreancom za stówkę. Wozi się z nimi a w szczególności z jednym.

Ciekawski
@Ольга

Ciekawe w jakim wieku jest właśnie ona?

Pablov16

Olga nie jest w przypadkiem w Starion Wrocław?

Pablov16

Czy jest szansa na jakąkolwiek podwyżkę? Pozdrawiam

Magda

@QA aż tyle na start ?

Jestem zainteresowana pracą na stanowisku kontrolera jakości. W jaki systemie pracuje się na tym stanowisku? Proszę za odpowiedź...

Łucja

Prawdę mówiąc nie wiedziałam, że Starion poszukuje w tej chwili kogoś na stanowisko Kontrolera jakości. W sieci w ogóle nie ma ich ofert pracy - ale może prowadzą rekrutację wewnętrzną. Oby ktoś szybko udzielił rzetelnej odpowiedzi, bo i ja chętnie się dowiem czegoś o pracy w tej firmie. A pracowałaś już kiedyś w takim charakterze?

odpowiedź
@Łucja

...tak pracowałam jako kontroler jakości...

świeżo zatrudniony

praca w kontroli jest na 3 zmiany...

Radosna

Odradzam stawka bardzo mała okres próbny to tylko miesiąc czasu a i tak nie ważne jak pracujesz to Ci podziękują za współpracę,pracowałam tam właśnie na kontroli więc wiem to z mojego doświadczenia

Hej ,jak wygląda praca na magazynie w starionie ? Na jaka kwote można liczyć jako magazynier z udt? Czy są może rekrutacje wewnętrzne i jakaś realna szansa awansu w strukturach firmy ?

@Nowy

Na awans nie lucz

Czyli maszyny przy których się pracuje nie są zbyt dobre ?

@Paweł

Bardzo nie dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Starion Poland Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w Starion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starion Poland Sp. z o.o.?

Starion Poland Sp. z o.o.
  • LG Electronics 3
    55-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)

Starion Poland Sp. z o.o.