Opinie o Way2Send Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Way2Send Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Way2Send Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Way2Send Sp. z o.o. w Warszawa

Developer20K Nowy wpis

Szczerze polecam firmę, jest możliwość pracy zdalnej... przy dobrych wiatrach kilka razy w roku

M.

W Way2Send pracuję już od dłuższego czasu. Daje ona szanse rozwijania nowych umiejętności. Oczywiście wymaga ona też pracowitości ale to przecież w każdej pracy normalne ;) Firmę tworzy fajny, zgrany zespół. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono na czas za każdym razem. Szefostwo jest wyrozumiałe i można z nim swobodnie, normalnie porozmawiać i nie traktuje nikogo z góry co po przednich pracach bardzo sobie cenię. PS W firmie jest kuchnia, mikrofala. A i ekspres do kawy z naprawdę dobrą kawą ;)

Łucja
@M.

A to jednak socjal jakiś jest? Bo kiedyś to podobno problemy z tym były, to w sumie ciekawe co się stało, że to wprowadzili? Piszesz, że kasa na czas to super, a jak stawki?

M.
@Łucja

Pracuję tu już dłuższy czas i jest social. Firma obecnie mieści się w dwóch lokalach ale w tym samym budynku. W 1 z nich jest tylko open space oraz łazienka, a w drugim ( zaledwie 2 min. od pierwszego) jest i łazienka i kuchnia z mikrofalą, licznymi szafkami i zmywarką czy lodówką. Są pracownicy który pracują w 1, a na przerwę przychodzą sobie do 2 i nikt im przerwy nie przerywa. Siadają przy stole i mogą spokojnie zjeść odgrzany obiad.

Łucja Nowy wpis
@M.

A to bardzo przyjemne się zdaje, żeby móc tak sobie spokojnie usiąść i odpocząć. ;) Czyli atmosfera ok, a już sama w sobie specyfika pracy?

maG Tibii Nowy wpis
@Łucja

Więcej kłamstwa nie słyszałem nawet w kościele a jestem tam częstym bywalcem. Wszystko co zostało opisane w tym wątku jest totalna bzdura zaczynając od atmosfery kończąc na wynagrodzeniach które są bardzo niskie i rzadko kiedy na czas. Co do rozmowy z szefostwem, można z Nimi porozmawiac zwłaszcza po godzinach pracy i weekendy kiedy jesteś nękany telefonami. Dorobić można sie dużo łatwiej depresji niż nauczyc czegoś sensownego, nie wspominając o nadwadze.

Łucja Nowy wpis
@maG Tibii

Dlaczego pracownicy tutaj są aż tak skrajnie podzieleni w tych wszystkich opiniach? Bo to naprawdę teraz idzie się pogubić już

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Way2Send Sp. z o.o. dla pracy jako Developer są dla was satysfakcjonujące?

Nie, są tragiczne

Łucja

No czytałam właśnie Twoją opinię. Szkoda, że tak mało płacili za taką robotę jaką opisujesz. Że socjalu brak to smutna sprawa ale może do teraz cokolwiek zrobili w tej kwestii? Za Twoich czasów nikt się na to nie skarżył im wprost?

Bernardynska

Nie dajcie się nabrać na pracę w tym miejscu. Wyzysk, brak szans na rozwój, Właściciele to banda cwaniaków. Osoby narcystyczne i nieuczciwe. Ich głównym celem jest własny portfel i lans, a nie dobro ludzi czy firmy. Jeden z nich ma wiele spraw sądowych o (usunięte przez administratora) Byli pracownicy nie chcą mieć z tym miejscem nic wspólnego. Grobowa atmosfera, brak relacji, ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!

Firma Way2Send Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Developer .NET. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były Pracownik

Pracowałem w latach 2020-2021, kilkanaście miesięcy. Była to moja pierwsza i jak wtedy myślałem "poważna" praca, ale nazywanie tej firmy "poważną" jest zdecydowanie przesadzone. Technologie w jakich pisane jest oprogramowanie sięgają do 2014 roku albo i wcześniej . Główny solution architect zatrzymał się na pisaniu procedur składowanych i umieszczaniu ich bezpośrednio w kodzie a o Entity Frameworku albo innym ORM można tutaj zapomnieć. Wszystko tutaj jest robione na wczoraj, nie ważne czy coś nie jest do końca przemyślanym rozwiązaniem czy totalnie głupim ,tutaj panuje zasada, że klient Nasz pan. Jest to idealny przykład firmy która stosuje wszystkie możliwe antywzorce projektowe. Rozwój tutaj jest znikomy. Jeżeli jesteś po studiach lub w trakcie to poduczysz się troche o programowaniu i bazach danych w praktyce, co może Cię zmotywować do nauki własnej i chęci rozwoju, ale więcej z tej firmy niestety nie da się wynieść. Można znaleźć tutaj wszystkie praktyki szeroko znane z memów od testów na produkcji, wrzucaniu zmian o 17 w piątek na serwer po zdziwienie szefostwa, ze za nadgodziny trzeba zapłacić pracownikom. Sprzęt nie jest najgorszy aczkolwiek komputerom przydałoby się trochę ramu. Zdecydowanie najgorszą rzeczą jest temperatura w zimie w biurze, gdzie pracownicy siedzą ubrani w czapkach i kurtkach. W biurze nie ma nawet kuchni ani mikrofali, jedyne miejsce gdzie można coś zjeść znajduje się na biurku przy którym pracujesz, nawet podczas jedzenia zostaniesz poproszony o wykonywanie zadań. Nikt tutaj nie patrzy, że masz przerwe, albo skonczyłeś już prace, telefon dzwoni czasami nawet po 21. Jeżeli chodzi o zarobki są na dosyć niskim poziomie w porównaniu do konkurencji. Minusów na temat firmy jest cała masa natomiast plusów można szukać ze świeczką. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie każdemu.

BigBoss

Pracowalem w tej firmie, to jest najgorszy pracodawca. Praca nawet bez umowy to dla tej firmy norma

Way2Send
@BigBoss

Witam nie przypominam sobie, aby kto kolwiek w naszej firmie pracowal bez umoy takie rzecz to podstawa, zakładam że jesteś osoba która się nie sprawdziła i teraz wylewa tutaj swoje frustracje,więc proszę powstrzymać sie od oczerniania naszej firmy. My jako firma podchodzimy rzetelnie do pracowników i staramy się, aby praca w firmie był przyjazna, co więcej ponieważ system który rozwijamy jest bardzo skomplikowany to nowych pracowników oceniamy w oparciu o postępy jakie robia a nie jak szybko poznaja system

@BigBoss

@BigBoss powiesz coś więcej o tym, że jest to najgorszy pracodawca? Brak umowy to normalne w tej firmie czy akurat u Ciebie wystąpiła taka sytuacja? Na jakiej zasadzie przyjmowani są pracownicy i czy z warunków umowy firma się wywiązuje?

BigBoss
@Monika

Hej, @Monika, dopiero teraz tu zajrzałem po długiej przerwie. Praca w przestarzałych technologiach, słabe wynagrodzenie, benefity jakie oczekuje firma są śmieszne, a podejście do pracownika jest dramatyczne. Wynagrodzenia zwykle sa opóźnione o 1-2 dni. Pracę w tej firmie odradzam każdemu dla kogo priorytetem jest rozwój. W stosowanych technologiach jest on niestety niemożliwy. Pozdrawiam BB

ZW

Firma nie wypłaciła wynagrodzenia za marzec 2021 sprawa w toku.

Ja2

@BigBoss a to co Tobie nie chcieli dać umowy?

rezus008

Polecam, dobra atmosfera, dobra płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o Way2Send Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Way2Send Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Way2Send Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Way2Send Sp. z o.o.?

Way2Send Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bernardyńska 16A lok. U1
    02-904 Warszawa