Opinie o makeup.pl - La MakeUo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Makeup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w La Makeup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Makeup Sp. z o.o. w Warszawa

Sylwia

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Byłam na rozmowie w październiku na stanowisko księgowej. Zaproponowali mi pracę, miałam zacząć od listopada, ale ze względów rodzinno - zdrowotnych musiałam przesunąć termin rozpoczęcia pracy na 01.12. Główna księgowa Natalia się na to zgodziła. W międzyczasie dostałam skierowanie na badania, dziewczyna z kadr pisała do mnie czy na pewno zacznę od 01.12 czy może uda mi się jednak wcześniej, ale został termin 01.12. Po czym, 14.11 dostałam maila o następującej treści: "Dzień dobry Pani Sylwio, Dostałam to nieprzyjemne zadanie, aby do Pani napisać. Z przykrością informuję, że decyzją Głównej Księgowej muszę podziękować Pani za udział w rekrutacji i za chęci podjęcia zatrudnienia. Prowadzone były również inne spotkania rekrutacyjne a w związku z sytuacją w naszym dziale finansowym i brakach kadrowych Natalia zdecydowała się na przyjęcie kandydatów dostępnych od już. Dziękuję za poświęcony czas i trzymam za Panią kciuki w nowych wyzwaniach zawodowych. Z poważaniem, -- Pozdrawiam/Best regards (usunięte przez administratora) Specjalista ds. kadr i płac" Na dwa tygodnie przed planowanym zatrudnieniem mnie Główna Księgowa nagle doszła do wniosku, że ma braki kadrowe? Serio? Kto o zdrowych zmysłach w to uwierzy? To jest jakaś kpina. Poza tym to nie jest podziękowanie za udział w rekrutacji tylko nie wywiązaniu się z umowy ustnej między LaMake Up, a mną. Zaproponowali mi pracę, dostałam skierowanie na badania, a jednocześnie doskonale wiedzieli od kiedy mogę podjąć zatrudnienie. Zgodzili się na to po czym jednak się rozmyślili. Warto dodać, że w tej firmie palmę pierszeństwa wiodą Ukraińcy. Prokurent, główna księgowa Natalia, dyrektor finansowy, prawie cały dział księgowości to Ukrainki. Podejrzewam, że złe opinie o firmie to prawda. Można poczytać jak traktują Polaków, jak obywateli drugiej kategorii. W naszym własnym kraju. Odradzam po stokroć tą firmę i cieszę się niezmiernie, że jednak nie zostałam tam zatrudniona. To są niepoważni ludzie, niepoważna firma.

Agnieszka

Czy ktoś wie jak wyglada rekrutacja na stanowisko biurowe?

Maestro

Witam. Czy wie Pani kto jest teraz kierownikiem na magazynie w La Makeup. Jaka jest atmosfera na magazynie? Czy praca jest na akord czy opłata za godzinę? Dziękuję za informacje.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Stylista. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

@Pracodowca

Czy firma LaMakeup przewiduje podwyżki dla swoich pracowników??? #Inflacja2023

Na wszystkich stanowiskach może się zdawać, że stawki uległy pomniejszeniu? Chce się upewnić, ponieważ pisano teraz o tym na przykładzie samego magazynu, co natomiast z rekruterem? Wiem że jest teraz dostępna oferta na Domaniewską. Czy możecie opisać atmosferę jaka teraz występuje na dziale? czy warto spróbować?

Czy w La Makeup Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik magazynu?

C

Pierwsza umowa jest na okres trzech miesięcy. Kolejna umowa na rok...

@C

Cześć, a to prawda co tu pisali o pracy na magazynie? O zarobkach 3100 netto i braku podwyżek? Czy jednak firma coś podniosła? Na nadgodzinach jakoś da się dorobić? Chętnie bym tu spróbować się przyjąć, ale kasa wyjątkowo jest mi potrzebna:/ Przy tej kolejnej umowie na rok też stawka sie nie zmienia? Po pozytywnym przejściu przez ten okres próbny?

Toc

Tak to prawda dostajesz 3100 netto ale po okresie probnym przez 3 miesiące 2800zł netto. Nagdodziny bardzo rzadko, mowione sa w ostatniej chwili. Nie mozesz decydować sobie samemu. Stawka nie zmienia się nawet po umowie na rok. Pracownik który pracuje 4 lata zarabia to samo co nowy pracownik. Dużo ludzi juz odeszło, kolejne osoby chcą odejść przez wstrzymanie pracowników podwyzek oraz niedocenianie tak cięzkiej pracy mgazyniera często ponad swoje siły i zdrowie!!!

Mmm Nowy wpis

FIRMA ZNIŻYŁA SIĘ DO NAJNIŻSZEGO POZIOMU.TO WSTYD DLA LAMAKEUP NAJNIŻSZA ŚREDNIA KRAJOWA W TEJ FIRMIE!!! TAK DOCENIEAJĄ SWOICH PRACOWNIKOW, ODRADZAM KAZDEMU. SZKODA CZASU NA TAKĄ FIRMA KTÓRA NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY ZE NIE JEST TO PRACA TAK CIEŻKA ZA TAKIE MARNE PIENIEDZĘ. PORAŻKA! WSTYD!!!

Maestro

Witam. Czy wiecie kto jest teraz kierownikiem na magazynie w La Makeup. Jaka jest atmosfera na magazynie? Czy praca jest na akord czy opłata za godzinę? Dziękuję za informacje.

Bbb
@Maestro

Kierownikiem magazynu jest Luiry. Pensja jest stała wynosi na początek 2800zł netto. Pieniędze marna a praca bardzo cięzka bez premii, bez bonusów. Atmosfera bardzo nie fajna, masz cały czas pracować, nie wolno Ci na chwilkę stanąć.

Bbb

To jest Ukrainiec. Polaków jest bardzo mało, podobno coraz mniej kilka osób...

@Bbb

Zastanawiam się czy to ma jakieś większe znaczenie względem warunków pracy? piszesz o tym tak jakby coś to wnosiło, wiec ciekawi mnie dalsza część przeslania? Piszecie tu w ogóle o magazynie a w biurze jak z tym jest? jakie są proporcje względem narodowości?

Sylwia Nowy wpis

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie La Makeup Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik magazynu / Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Cześć, czy o analityku finansowym byście tez napisali parę słów? Ostatnie opinie chyba kręcą się wokół magazynu, mnie jednak biuro teraz bardziej ciekawi, zwłaszcza ze oferta jest do niego wystawiona. Czyli tak wprost… jakie są zarobki? i jak się pracuje z innymi ludźmi na dziale? jak oceniacie poziom integracji?

Agnieszka

Czy ktoś wie jak wyglada rekrutacja na stanowisko biurowe?

@Agnieszka

Niestety nie polecam pracy na tym magazynie. Przepracowałam tam tyle czasu, że wiem co mówię. Bardzo złe traktowanie pracowników, brak podwyżek, wykorzystywanie ludzi to podstawa tej firmy. Jeśli chcesz zmarnować swoje zdrowie to praca idealna dla Ciebie. Nic Ci nie wolno w tej firmie. Naprawdę nie warto marnować swojego czasu dla tej firmy i za tak marne pieniądze!

Luiza

Widziałam teraz ofertę na linku właśnie na magazyn gdzie podano kwotę do 4065 pln, to od czego zależy ze dostanie się więcej? I opisze konkret jak ogólnie praca tam wygląda, że tyle roboty jest? na tamta ofertę zgłosiły się dwie osoby, ciekawa jestem co je zachęca?

Patrz opinie
@Luiza

Kwota którą podałaś 4062 pln jest kwotą brutto czyli zarobisz 3100 zł netto, od czasu przed inflacją i w czasie inflacji pensja w ogóle nie wzrosła i cały czas trzyma poziom 3100 netto. Bardzo małe pieniądze, ale za to prezes bogatszy. Poczytaj opinie a dowiesz się jak praca wygląda. Ps. Zauważ, że jak sama napisałaś do 4065 brutto, w rzeczywistości, to na początek możesz mieć jeszcze mniejszą pensję. Magazyn się mieści jeszcze w takiej lokalizacji, że samochodem trzeba tam dojeżdżać, a to kolejny wydatek na paliwo, czyli zarobisz jeszcze mniej o paliwo. Pozdrawiam.

@Patrz opinie

A nie ma od firmy jakieś transportu wspólnego? Pracownicy z tego magazynu zgłaszali właśnie, że kosztowny jest dojazd? Były o tym rozmowy, czy cisza i nikt nic nie mówi o tym np. kadrom? Może jakieś dofinansowanie biletu miejskiego?

Malik

W firmie nie ma transportu wspólnego, nie ma żadnych dodatków do paliwa na dojazdy. Jak widać firma chce aby pracownicy odchodzili, tak juz sie dzieje od dłuzszego czasu i nic z tym nie robi...

@Patrz opinie

O, czyli nie ma tam komunikacji miejskiej gdzieś w pobliżu? Autobusu czy nie wie stacja do wypożyczania rowerów miejskich? A jak ktoś ma zmianę i kończy wieczorem i nocą, to nie ma jak wrócić jak nie ma auta?

Maestro

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Zero dofinansowań na święta, wypoczynek, brak premii, brak nadgodzin, brak dofinansowań do paliwa. Podobno poszerzają drugi magazyn, a pracownicy nie dostali ani 1zł podwyżki. Pracują prawie za najniższą krajową! Wstyd na tak wielką firmę, która rozwija się. Nie żałuję decyzji o odejściu, podobno dużo osób ma odejść, jeśli nie będzie podwyżki, tak marnej płacy za tak ciężką fizyczną pracę... w tej firmie nie dostaniesz doceniony, ani pochwalony. Zapomnij o jakichkolwiek nagrodach!

BB

Nie polecam pracy w tej firmie. Najgorsza firma Ukraińska w jakiej pracowałam. Jesteś caly czas obserwowany/obserwowany, nic Ci nie wolno nawet na chwilkę zatrzymac się i zamienic słowo z koleżanką. Dostaniesz uwagę że masz caly czas pracować, aż padniesz. Na magazynie panuje totalny terror. Praca bardzo cieżka cały dzien na nogach... Nie wyrobisz premii, nie ma szans na to. Na nadgodziny nie masz co liczyć. Najwyższa pora aby firma zaczęła traktować tam ludzi poważnie i z szacunkiem oraz za odpowiednie wynagrodzenie i przywrócenie premii.

Błąd
@BB

Decydując się tam na pracę, nie czytacie wcześniej opinii na go work? Jak szukam pracy, zawsze wchodzę na go work, gdyż duża ilość negatywnych opinii o czymś musi świadczyć. Wydaję mi się, że czytacie a mimo wszystko i tak próbujecie zaryzykować pracy w tejże Ukraińskiej firmie, która ciśnie ludzi do ostatku sił. Powodzenia życzę.

Rafaelo
@BB

Zgadzam sie w 100% z ta opinią. Pracuję na innym magazynie i zarabiam dużo więcej niż tutaj, panuje swietna atmsfera. Nie żałuję że odeszłam. Powinnam zrobic to szybciej. Zachęcam innych aby nie wspierali tej firmy bo nie jest warta tego!! Jesteś traktowany jakbys byl w przedszkolu. Dlaczego stoisz? Pracuj! Polakom nic wolno a Ukraińcom wszystko. Firmie panuje dyskryminacja! Jeśli chcesz zarabiać lekko ponad 3tys zł i zmarnować swoje zdrowie i psychikę w tej firmie to praca idealna dla Ciebie...

@Pracodowca

Czy firma LaMakeup przewiduje podwyżki dla swoich pracowników??? #Inflacja2023

Roman

Hej, widziałem w komentarzach, że były masowe zwolnienia, ale i pojawiały się nowe oferty pracy, co mi trochę nie pasuje, ktoś wie co było przyczyną takiej rotacji? Jak to wygląda na ten moment, dalej zwalniają czy jest stabilnie pod tym względem?

@Roman

Został skasowany jeden dział w firmie- kurierka. Zapewne koszta przewyższały zyski, więc nie ma co się dziwić. Reszta działa bez zmian.

Przekonaj się
@Roman

Wszystko jest bez zmian, pójdziesz i sam się zwolnisz po tygodniu. Nie tylko zwolnienia grupowe były, ale i ludzie odchodzili masowo z różnych działów a to za sprawą złego traktowania Polaków w firmie Ukraińskiej. Ale skoro piszą, że reszta bez zmian, to nie polecam.

Katarzyna

No i w związku z tą likwidacją to ile osób pracę straciło? Chyba, że przerzucili ich na inne działy może? Ogólnie to sporo czasu wcześniej to planowali czy tak nagle decyzja zapadła?

Mix
@Przekonaj się

Złe traktowanie pracowników to podstawa tej firmy. Brak szacunku do ludzi. Firma schodzi na dno. Wykorzystawynie ludzi. Nie polecam. Czas przepracowany w tej firmie jest czasem straconym.

Czy La Makeup Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

MM

Nie organizuje, firma jest blisko upadku, są zwolnienia grupowe

Czyli?
@MM

Kogo zwalniają? Agencje pracy czy pracowników na umowę o pracę? Nie dają szansy i nie przenieśli ich na inne stanowiska, zastępując agencję pracy?

albercik
@Czyli?

Czyli nie ma co zawracać głowę zatrudnieniem w tej firmie na stanowisko kierowcy kuriera. Czy tak?

MM
@albercik

Wszyscy kurierzy zostali zwolnieni, nie mają już kierowców

@TomTom
@MM

A na jakie stanowisko można składać CV? Widziałem kiedyś, na magazyniera, czy to aktualne?

As
@@TomTom

Nie warto , odpuść

Jolanta
@As

Czegoś nie rozumiem, Ty ostrzegasz, piszecie tu o zwolnieniach, a tymczasem firma dopiero co wstawiła ogłoszenie dla specjalisty ds. Obsługi Klienta z angielskim i obiecuje UoP oraz premie wynikowe. Jak rozumieć te sprzeczne informacje, firma jakoby upada, ale potrzebuje nowych pracowników. Wyjaśnisz?

Katarzyna
@@TomTom

Ostatecznie aplikowałeś i może dostałeś się do firmy? Pytam, bo w zasadzie pracownicy prawie nic tutaj nie piszą ,głównie klienci się udzielają. Swoją drogą nieco niezbyt pocieszeni... Taka reakcja może wpływać na wasze warunki zatrudnienia? Magazyn to wcale nie dotyka czy może jednak? Obecnie na jakich stawkach tam pracujecie?

Antonina

Sklep nie potrafi wziąć odpowiedzialnosci za swoje nieprofesjonalne podejscie do klienta. Niekompetencja tej firmy zrzuca całą winę na kupujących ich produkty, w postaci dopłaty do transakcji jakichś dziwnie liczonych przez nich pieniędzy, strasząc przy tym sądem!! Dopisze tylko, iż transakcja odbyła się ponad tydzień temu. Perfumy były jako prezent, więc według sklepu MakeUp mam je odebrać obdarowanej i przysłać im z powrotem lub słono dopłacić za coś co było juz prawnie kupione za ustaloną przez nich kwotę. Sytuacja jest żenująca, podobnie jak ich ordynarne podejście do klienta, którego mają za śmiecia. Absolutnie odradzam jakiegokolwiek kontaktu z tym sklepem. Może jeśli zobaczą, że klienci są oburzeni ich bulwersującym zachowaniem to pójdą po rozum do głowy.Wiecej się dowiesz na OPINEO.

Klient

Zamówienie zostało zrealizowane, na żadnym etapie nie otrzymałem informacji, że coś jest nie tak, co więcej dostałem nawet zniżkę na kolejne zakupy, po czym nagle mail, że należy dopłacić jakąś niebotyczną kwotę 756,59 zł za perfumy warte w popularnych drogeriach max. 400 zł. Na dodatek straszą sądem jeśli w ciągu 7 dni nie dopłaci się różnicy. ODRADZAM ZAKUPY TAM! Fajnie sobie to wymyślili - najpierw promocja, a potem dopłać człowieku x2.ŻENDA!!!!!!

nc

czy Ta firma jest duża, wie ktoś ile zatrudnia osób ? wydaje się spora czytam że teraz otwierają sklep i fryzjera - to prawda ?!

Klient NIEZADOWOLONY!!!

Odradzam zakupy on line !!!! Nie ma możliwości zwrotu towaru. Otrzymałam towar, który nie spełnia moich oczekiwań. Odesłałam na własny koszt, wcześniej rozmawiałam z Panią, która udzieliła mi informacji, że nie ma problemu ze zwrotem towaru i pieniędzy na moje konto. Odesłałam towar na własny koszt, po czym za dwa dni , otrzymałam Go zwrotnie . Nie ma możliwości zwrotu towaru. Proszę Uważajcie!!

amba
@Klient NIEZADOWOLONY!!!

Również nie polecam tej firmy, jest beznadziejna, kłamliwa.Zamówiłam dwie farby jasny blond a przysłano mi dwie farby średni blond i wciskano mi że to ja zrobiłam pomyłkę. Gdy poprosiłam o screen mojego zamówienia to nie dostałam tylko screeny nie wiadomo czego. W ten sposób czyszczą swoje magazyny i przysyłają to co im pasuje. Pani ze mną wymieniła kilkanaście maili ale reklamacji nie uwzględniła, mam wysłać zwrot na własny koszt. NIE POLECAM!!!

Info dla zwolnionych

Widzę, że pojawiły się informacje o zwolnieniach w firmie La Makeup. Jeśli są tu osoby w tej, niekorzystnej sytuacji, mieszkające lub pracujące w województwie małopolskim, mamy do zaproponowania projekt "Złap za STER!" (realizowany przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.), wspierający osoby zwolnione z pracy za wypowiedzeniem ze strony pracodawcy lub zagrożone zwolnieniem. Dofinansujemy kursy/ szkolenia. Zapraszamy na stronę internetową, aby poznać szczegóły akcji lub zapraszam do kontaktu 12 617 18 91. Nasze biuro mieści się w Krakowie. Zapraszamy! Udział w projekcie jest bezpłatny i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jolanta

Kilka miesięcy temu pisaliście o grupowych zwolnieniach i tego że firma upada.. Jak teraz sytuacja wygląda? Udało im się podnieść czy dalej nie wygląda to dobrze? Jakieś stanowiska jeszcze zostały na placu boju?

Ciekawość

Od nowego roku, zmieniło się coś firmie? Zauważyłem na ogloszeniu, że już nie płaca 2800 netto tylko 3000 netto. Oprócz podwyżki 200 zł, dalej jest (usunięte przez administratora) i psychiczne męczenie? Polacy są na innych stanowiskach niż zbieranie, pakowanie i rozkładanie?

@Ciekawość

Zmieniło się , nowy kierownik. Podobno wrócił ten co był wcześniej i oprócz podstawy dają 800 zł premi. Wczoraj byłem na rozmowie. Polecam

@Ciekawość

Jakby tak było, to wróciły by normalne warunki i atmosfera, a tak po twojej wypowiedzi, widać, że nic się nie zmieniło. Czyli ciągle lipa.

Stary
@Ciekawość

Nie ma starego , nowego kierownika,ciągle ta sama FAJA z Ukrainy jest J.Koronie.....Jakby był nowy kierownik to Jurii i Olesya + parę osób by wyleciała z hukiem i wpierdolem z tej firmy!!!!!,piszmy z sensem!!!!! i prawdą!!!!.

Jak wygląda sprawa grafiku w La Makeup Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

To zależy o jakie stanowisko chodzi, ponieważ są stanowiska, na których są stałe godziny pracy a tam gdzie są różne godziny można się dogadać z przełożonym

Doradca

Proszę Państwa-jaki grafik? Najlepiej spać z telefonem, odbierać maile 24h, być w pracy 24h i zarobić d.h. Oczywiście dyspozycyjność pełna-chyba ze nazywasz się K.J. lub R.O. to wtedy pracujesz i robisz co chcesz bo kto sprawdzi cwaniaczkow Firma nie posiada żadnych podstaw, podstaw funkcjonowania-funkcjonuje jak bazar której wlodarzem w Polsce jest człowiek ze wschodu-Ukrainy

pracodawca

tak

Cenzura, mam prawo do opini.

Witam wszystkich, którzy to przeczytają. Jestem juz byłym pracownikiem tej firmy, zwolniłem sie 2020 roku. Jest to firma Ukraińska. Wszystkim tym którzy, aplikuja do firmy, może pomoże to wyborze podjęcia decyzji. Czytelniku nie oceniaj mojej opini zbyt negatywnie jesteśmy różnymi ludźmi, każdy z nas ma inne myślenie. Mnie akurat nie pasowały warunki pracy, miałem juz psychicznie dość. Po zwolnieniu starego kierownictwa NAGLE co było zaskoczeniem, którzy byli narodowości Polskiej, urząd objęli obywatele Ukrainy, pracujący w tejże firmie dość długo, nie cieszący sie popularnością za nim zostali kierownikami. Dobra, w skrócie, nie będę się rozpisywał bo nie na tym to polega. Mam tylko nadzieje, ze przeczytają to byli pracownicy bądź obecni i podzielą sie również opinią, zgodza się lub nie ze mną. Umowa o prace, najpierw 3 miesięczna, pozniej roczna albo 2 letnia, nastepnie na czas nieokreślony. Pensja poniżej 3000 powyżej 2500, myślę ze lepiej bezposrednio usłyszeć to od pracodawcy lub osoby ktora będzie prowadzic z Toba rozmowe kwalifikacyjną. 1 przerwa, 8 godzin pracy. Brak nadgodzin, jeśli nawet sie zdarzą, nikt nie zmusza Ciebie abyś został. Atmosfera? No właśnie, mimo średnich warunków pracy która ta firma oferuje, myślę że to bardzo z niechęci Ciebie do dalszej z nią współpracy, jesli tylko odważysz sie przyjść pracować. Na początku zawsze jest w porządku, super, nic złego sie nie dzieje, ale z czasem zaczynasz otwierac oczy i widziec. Może przekonasz sie sam/a, albo ci będzie pasowac albo nie. Ja zwolnilem sie sam po paru latach pracy. 80 pracujących to pracownicy z Ukrainy reszta to obywatele Polski. W pracy panuje dyskryminacja i podział na państwa. Domyśl sie, kto jest w tym złym położeniu. Zabrali premie, zabrali nadgodziny które były dobrowolne i płacone 100 procent. Zwolnili dużo osób, nagle, po prostu, oczywiście obywateli Polski ze starego składu, część też sama sie zwolniła. Przychodzisz do pracy i nie wiesz czy czeka na Ciebie wypowiedzenie. Nie ma dyskusji, zwolnią i wyjdz z biura. Brak wlasnego zdania, pomysly na ulepszenie nie wchodzą w gre, bo albo nie podoba sie to wyżej postawionym osobą albo musi to zatwierdzic zarząd z Ukrainy. Ufać nikomu nie można, większość donosi na Ciebie, za plecami gadają. Najbardziej nie pasuje praca na umowe o prace 8h, obywatela z Ukrainy którzy są zatrudnieni przez agencje, i robią po 12h. Masz mało pracy? nic Tobie nie wolno, masz stac na swoim stanowisku. Brak możliwości rozmow i luźnych gadek. Dopiero na przerwie znajdziesz czas. Pracuj, pracuj szybko i jak najwięcej zrób. Tylko wyniki sie liczą. Osoby na stanowiskach kierowniczych czy trochę niżej, zerowego doswiadczenia wczesniej zarzadzaniem ludźmi, łamanie zasad czy kodeksu. Podejmij sam decyzje, a jesli czyta ktos to pracuje lub pracowal, podziel sie.

@Cenzura, mam prawo do opini.

Czy moglby Pan sie wypowiedzieć o dziale księgowości?

Obiektywny
@Anonim

Bardzo fajne dziewczyny, nie mogę się doczekać aż skończy się covid aby znowu wyjść na jakąś integrację :)

My
@Obiektywny

No proszę Ciebie jaka integracja?2- 3 osoby z biura?Artur ,Mają i ktoś kto chce się podlizac.Obudze się,po co to piszesz,przecież to jest żałosne.(usunięte przez administratora)!.Ja tutaj pracuje i widzę te fałszywe zachowania.Ale to już prawie koniec z tymi żenującymi osobami z biura.(usunięte przez administratora)

noname
@My

Rozumiem, że jesteś pracownikiem biura na domaniewskiej? czy jesteś w stanie podzielić się opinią odnośnie pracy w dziale obsługi klienta?

waldek
@My

"No proszę Ciebie jaka integracja?2- 3 osoby z biura" I tym właśnie udowadniasz że nie pracujesz i pewnie nigdy nie pracowałaś/eś w biurze. Gdy zaczyna brakować argumentów zaczynają się personalne inwektywy - ładnie - tylko pogratulować poziomu. Ciekawy login MY - była ekipa z magazynu czy księgowości ?

waldek
@My

Nawet się nie wysiliłeś/aś aby napisać coś innego... :D Jednego dnia piszesz jako: Wojtek 03.03.2021 20:31 - były pracownik magazynu A teraz jako pracownik biurowy - emocje Cię ponoszą i już się gubisz :)

Error
@waldek

Masza Osoowsk......jaka ty prosta jesteś,ty na prawdę nic nie widzisz?co ty reprezentujesz.?bełkot, ktoś kto Ciebie zna to widzi jak jesteś fałszywa osobą,ogarnij się i zobacz co się dzieje wokół Ciebie w biurze na Domaniewskiej.Mam nadzieję że kiedyś tak ludzie potraktują Ciebie jak ty traktujesz fałszywie ludzi ze swojego otoczenia.Nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz,podła osóbo.

adam
@Cenzura, mam prawo do opini.

Ze sposobu pisania i błędów stylistycznych, sądzę, że pisał to właśnie obywatel Ukrainy ale dlaczego...?

Kosmitka

Chciałabym przestrzec wszystkich, którzy aplikują na stanowisko Księgowej w biurze w Warszawie na ul. Domaniewskiej. Zauważyłam, że sytuacja się powtarza analogicznie do poprzedniego roku. Oni tylko szukają kogoś do pracy, do klepania niezliczonej ilości faktur. Wiadomo, że grudzień, a za tem okres świąteczny i później rozliczenie roku - tak wtedy jest najwięcej pracy i faktur. I proszę nie łudzić się tym, że umowa zostanie przedłużona. Nie ważne co byś robił, jakbyś się angażował, czy 100 % dawał z siebie - nie, tak to nie działa. Śmieszne ale prawdziwe. Dodatkowo, żeby było jeszcze śmieszniej, nie ma się żadnej pomocy z działu, nikt Cię nie wprowadzi w znajomośc firmy tylko trzeba od razu wszystko na wstępie wiedzieć. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że na prawdę strach pytać o co kolwiek, bo ktoś robi Ci łaskę, że ktoś udzieli jakichkolwiek odpowiedzi albo udaje, że nie słyszy pytań. Także tak jak sami widzicie - to tylko złudne nadzieje na stabilną pracę...:/

2021
@Kosmitka

Firma La makeup to firma za którą w Polsce są odpowiedzialni Marya Osobowe...i Sergey Volob....W tej firmie nie ma czegoś takiego jak przepisy BHP, nie jest prowadzona dokumentacja jakości,monitorowania odpadów,żadnych szkoleń,przestrzegania prawa Polskiego.Natomiast jest (usunięte przez administratora) ,dyskryminacja wobec pracowników Polskich,to się można przekonać na magazynie jak traktowani są ludzie przez Jurii Koron...i Olesya . Spokojnie można iść do sądu i pozwać ich.Oni nie znaj Polskiego prawa.A Polska to nie Kijów czy Kazachstan.A zawsze odpowiedzialni są Włodarze tej firmy za to co się dzieje w firmie.Czyli Mariya Osoow..i Sergey Volob...

Cichy Marian - magazynier

śmirszne pieniądze, tylko na zupę Kierownik Magazynu - wysłany parobek z Ukrainy zarabia 5tyś - dla niego do góra złota, za którą wyżywi pół wioski, fakt na testerach perfum dorobi kolejnego tysiaka :-) Popracowałem tydzień i przeszedłem do innej firmy na "drugą stronę ulicy" i uwaga, wyciągam jako magazynier 5tys/msc czyli tyle ile kierownik w makeupie :-) Nie polecam, praca dla desperatów.

OLX
@Cichy Marian - magazynier

Oferty pracy na magazyn się pojawiły na OLx, aż dziwne? Czyżby już mało Polaków było i trzeba trochę uzupełnić aby firma mogła legalnie prosperować? Czy może agencje pracy są nie wypłacalne dla Ukraińców i obawa przed zbiorowym zwolnieniem? Tak samo z kierowcami w Łodzi proponują 2800 a w Raszynie płacą 3000 :D Między innymi na OLX: "przyjmowanie dostaw z użyciem terminala bezprzewodowego" - tam nawet takiego terminala nie ma i tym zajmują się ludzie z agencji pracy :D a po za tym dla Polaków jest tylko Pakowanie, zbieranie zamówień lub rozkładanie towaru i nic innego" Nudna, monotonna praca, bez żadnego rozwoju. NIE POLECAM.

@OLX

jestem ciekaw gdzie jest przepis, że firma aby legalnie prosperować musi zatrudniać liczbę X Polaków na etacie? nigdy o czymś takim nie słyszałem

Olx
@zainteresowany

Nie ma, ale udowodniłeś, że interesowałeś sie tym tematem, dlatego faworyzujecie Polaków i robicie tak, aby sie zwalniali albo sami zwalniacie. Przyjdzie ktos tam do pracy i musi znac Ukrainski bo Polskiego tam mało, chyba ze na etat obcokrajowcow zatrudnicie. Pozdrawiam serdecznie.

@Olx

Zainteresowałem się Twoim wpisem, ponieważ widać, że piszesz zmyślone informacje aby tylko oczernić firmę.

Olx
@zainteresowany

Nie mam nic z tego aby oczerniać firme, w ogóle mnie ona nie obchodzi. Dzięki tej stronie, można ostrzec wielu ludzi. A firma sama sie oczernia, wystarczy przyjść tam do pracy.

zainteresowany

Tyle jadu i tyle nienawiści... współczuję Panu i tej Pani...

Jad
@zainteresowany

Nikt tu nikogo nienawidzi, tylko pisze o faktach, jad to na tym magazynie jest na pracownikach. Przykro mi ze firma taka polityke prowadzi. Życzę sukcesów i mniej tego "jadu" oraz więcej życzliwości :)

@Olx

@OLX Gdyby Cię firma nie obchodziła to byś tutaj nie zaglądał i nie pisał.

Fakt
@zainteresowany

Nie interesuje mnie, ale jak pisalem wczesniej, warto by było, ostrzec innych ludzi i opisać sytuacje jaka panuje i tyle. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o La Makeup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w La Makeup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Makeup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Makeup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

La Makeup Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 17 6
    02-672 Warszawa