AGENCJA REKLAMOWA DEMO

Opinie o AGENCJA REKLAMOWA DEMO

Komentarz

Najwieksza wada tej firmy jest jej właściciel. Na początku robi niezłe wrażenie, ze niby konkretny i uczciwie traktuje pracownikow. Otóż w praktyce terroryzuje swoich podwładnych, wykańcza ich psychicznie i obarcza całym złem jakie istnieje na świecie. Jest niesprawiedliwy, zmienia narzucone przez siebie zasady w trakcie ich trwania i nigdy nie wiesz czego możesz sie spodziewać. Tak wiec jeśli zależy Ci na zdrowiu i radości z życia to nie trać czasu na ta firmę i szukaj dalej swojej wymarzonej pracy. Szczerze odradzam ta firmę!

Zostaw opinię o AGENCJA REKLAMOWA DEMO - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGENCJA REKLAMOWA DEMO