Opinie o Upm-Kymmene Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Upm-Kymmene Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Upm-Kymmene Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Upm-Kymmene Sp. z o.o. w Warszawa

Matt Nowy wpis

Jest aktywna ciekawa oferta, tj. Sales Specialist for Ukrainian market, czyli Specjalista sprzedaży na rynek ukraiński, ważna do 05.05. Chciałem o nią dopytać, bo zależy mi na pracy zdalnej albo chociaż hybrydowej, a widzę, że tutaj jest oferowana, tylko jak to wygląda? Ile dni pracuje się z biura, a ile z domu? Czy dają sprzęt?

kandydatka Nowy wpis

[Biuro Wrocław] Bardzo osobliwe doświadczenie rekrutacyjne - niepoważne traktowanie. Aplikowałam na stanowisko X i po ok. 3 tygodniach otrzymałam telefon z działu rekrutacji z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną w jego sprawie. Rekrutująca pani manager poinformowała mnie w ciągu 3 minut od rozpoczęcia spotkania, że według niej nie pasuję do tego stanowiska, ale ma zupełnie inne w zanadrzu i tu jestem świetną kandydatką, po czym przystąpiła do "odpytywania mnie" w kontekście tej innej pracy, na którą nie aplikowałam i którą w ogóle nie byłam zainteresowana. Strata czasu plus brak profesjonalizmu.

Rafał

Ktoś podzieli się informacjami o warunkach panujących w Upm-Kymmene.? Nic nie ma na tej firmy.

mariz Nowy wpis
@Rafał

marne pieniadze nie do przeskoczenia po tym co powiesz na rozmowie, nie warto

Anna Nowy wpis
@mariz

Aha, to podwyżek kompletny brak? A jakieś awanse?

mariz

miejsce, w którym osoby na senior specjaliscie zarabiaja mniej niz pracownicy tymczasowi na umowie z firmy zewnetrznej :) takich cudow jeszcze nie grali, odradzam, jesli zamiast wyrownan pensji chcesz uslyszec "ile wynegocjowales tyle masz", dramat, jest na rynku wiele innych firm ktore placa o 50% wiecej, szkoda nerwow

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Upm-Kymmene Sp. z o.o. na stanowisko Specialist, Billing Operations? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
aa

jakie zarobki proponują na poziomie specjalista?

Emilia
@aa

Hej, rekrutujesz się? Jeśli tak możesz napisac jak wyglądał proces rekrutacji?

Kartofel

[Biuro Wroclaw] Outsourcing procesów jak wszedzie. Niski poziom stresu, przeciętne możliwości rozwoju, techniczne skille dość niskie u ludzi (łatwo zostać najlepszym w czymś, jeśli komuś to daje frajdę, tylko że trzeba liczyć się z tym że daleko się w taki sposób nie zajdzie i jeśli się nie bedzie cisnąć skilla to trudno będzie przeskoczyć do bardziej hardcore'owych firm/consultingu). Po stronie Finlandii widać że jest dużo ludzi, którzy pracuja 20+ lat, co o czymś świadczy. Rotacja dość mała, zazwyczaj spowodowana tym że ludzie uciekają do consultingu gdzie jest znacznie lepsza kasa, b2b i wieksze mozliwosci rozwoju.

Ave470
@Kartofel

O jakich skilla mówisz

Halina

Ktoś kojarzy tę firmę? Pracował tam i ma jakieś opinie? Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy, technologii, poziomu profesjonalizmu, itd.? Docelowo Kraków i stanowisko HR Specialist. Pozdrawiam

Alicja

Od dłuższego czasu nie pojawia się nic w temacie tej firmy. Jak wygląda zatrudnienie w tej firmie i jakie są warunki pracy w Upm-Kymmene Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Upm-Kymmene Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Upm-Kymmene Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Upm-Kymmene Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Upm-Kymmene Sp. z o.o.?

Upm-Kymmene Sp. z o.o.

Upm-Kymmene Sp. z o.o.