PHU MAXOL SPÓŁKA JAWNA R. ŚWITEK, CZ. BUJNOWSKI

Toruń

Opinie o PHU MAXOL SPÓŁKA JAWNA R. ŚWITEK, CZ. BUJNOWSKI

trajdacz

Magazyn nie jest ogrzewany, kapie na głowę jak pada deszcz. Samochody już trochę lepsze, są nowe skody dla handlowców. Warunki pracy średnie, pensja jeszcze gorsza. Odradzam. Były pracownik.

Pomocnik piekarza

Ogrzewany magazyn,dobry socjal,miła obsługa ,jest nawet mikrofala w szatni dla pracowników.

rr

firma w której szefowie wyciągają jak najwięcej. Narzędzia pracy to Fiaty Doblo , średni przebieg 300 tys km (cofany co jakiś czas), są kupowane rozbite bo taniej będzie. Działem handlowym zarządza kierownik który myli branżę B2B z FCMG, zamiast bronić handlowca bierze pudełko wazeliny i idzie do szefa.

Zostaw opinię o PHU MAXOL SPÓŁKA JAWNA R. ŚWITEK, CZ. BUJNOWSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU MAXOL SPÓŁKA JAWNA R. ŚWITEK, CZ. BUJNOWSKI