WYTWÓRNIA PASZ ``PIAST`` SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o WYTWÓRNIA PASZ ``PIAST`` SP. Z O.O.

Kazik989

Wykonawstwo i montaż systemów do transportu kruszyw, biomasy, biopaliwa, wytwórnia pasz http://buttimer.pl/

tr

no nadal oni tych przedstawieiceli handlowych - do dzialu drobiu szukaja w Bydgoszczy na przykład macie racje w ogloszeniu nieweile jest napisane jedynie np. to ze wymagane jest tutaj wykształcenie zootechniczne, rolnicze lub pokrewne,prawo jazdy kat. B

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie WYTWÓRNIA PASZ ``PIAST`` SP. Z O.O., atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw opinię o WYTWÓRNIA PASZ ``PIAST`` SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYTWÓRNIA PASZ ``PIAST`` SP. Z O.O.