Opinie o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EXCLUDO Market Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik :)

Cieszę się, że tu trafiłam! :) Super pozytywna, rodzinna atmosfera, każdy każdego wspiera i pomaga sobie nawzajem, a sama firma to bardzo ciekawy, kreatywny projekt, pierwszy raz mogę szczerze powiedzieć „od kuchni”, że firma faktycznie dobrze doradza i chce szczerze pomagać rozwiązywać problemy klientów. Sama skorzystałam z jednej z usług oferowanych przez Excludo (prywatna emerytura) i jestem bardziej niż zadowolona :) Pracuję tu od jakiegoś czasu i przyznam szczerze, nie wiem skąd te negatywne opinie, ktoś musiał nie wpasować się w wyznawane przez firmę wartości, albo mocno źle się spisać na swoim stanowisku... ????

Kandydatka
@Pracownik :)

Chyba piszesz o innej firmie niż byłam na spotkaniu w sprawie pracy?(usunięte przez administratora) Warunki finansowe słabe a zakres obowiązków jakiś wygurowany za taką stawkę.(usunięte przez administratora)

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze informacje o firmie Lulis Sp. z o.o. w miejscowości Wałbrzych? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o EXCLUDO Market Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie EXCLUDO Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EXCLUDO Market Sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXCLUDO Market Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
EXCLUDO Market Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii