Opinie o JRJ Medical Group Sp. z o.o. w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JRJ Medical Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JRJ Medical Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JRJ Medical Group Sp. z o.o. w Rumia

Sasia

Firma ma rozwinięcie s.c. (spólka cywilna), i z redy przeniosła sie do Gościcina. Prauję od miesiąca, bo straciłam poprzednia pracę. Pracy dużo, warunki dobre, ludzie fajni. Pieniądze jak na chwile obecna super (wyrobiłam niespełna 3 tyś). Wiem, ze mozna lepiej i więcej, ale za pracę na magazynie, przy lekkih rzeczach to moim zdaniem super wynik. Ogólnie polecam.

Ktoś tu widzę, że sprawdza czy odpisano mu na komentarz. :D a czemu od razu z góry uznajesz to za nieprawdę? Tamta opinia jakby nie patrzeć jest sprzed dwóch lat? pracowałeś wtedy? Sporo do dziś mogło się zmienić?

Wielokropek
@Sasia

Poczekaj jeszcze dwa, trzy miesiące... Zmienisz zdanie...

@Sasia

Chcę sprostować. Pierwszy miesiąc- dwa było ok. Potem już równia pochyła w dół. Wrzaski, krzyki, pogróżki. NIe polecam tego miejsca nikomu, nawet największym desperatom.

I jak? Dalej ok? ;)

Myszka
@Sasia

Bardzo mnie ciekawi praca na tym magazynie ale czytając opinie to zastanawiam się bardzo czy warto tam. Zaczynać pracę. Jeśli któraś ba ka mogłaby mi odpisać co pracuje tam z okolic wejherowo bolszewo goscicino bylabym wdzieczna

Iza
@Myszka

Co najbardziej przeważa za tym u Ciebie, żeby jednak zgłosić to gdzieś?

Sasia Nowy wpis
@Myszka

Mnie na szczęście już tam nie ma. Wszystkie opisane historię są prawdziwe, a z tych których tu nie ma to możnaby książkę napisać. Długo do chodziłam do siebie po tym miejscu i obcowaniu z włascicielem. W twarz bym mu najchętniej napluła.

JrjGościcino Nowy wpis

Ten typ to chyba na coś cierpi. Mobbing do kwadratu. Szok, że to miejsce jeszcze istnieje. Moim zdaniem twarde leczenie tylko może pomóc. Kto to widział, żeby w hurtowni medycznej latały luzem i szczały koty.

Barbara Nowy wpis
@JrjGościcino

Czasem mam wrażenie że to słowo którego użyłeś jest bardzo nadużywane, może powiesz konkretnie co masz na myśli? Wtedy jakoś lepiej będzie można sobie wyobrazić sytuacja w firmie myślę

Monia

Hej. Chciałbym się dowiedzieć jak obecnie wygląda praca w tej firmie na magazynie w Gościcinie? Chodzi mi głównie o zarobki i atmosferę.

Abc
@Monia

Pracowalem miesiac, przed koncem umowy probnej zrobili mi badania kupili ciuchy a w ostatecznosci nie przedluzyli umowy i podziekowali za wspolprace. Jakie zarobki hmm nie mam pojecia szef obiecal wyplate wczoraj na 100 proc a jeszcze nic nie dostalem co do atmosfery to pierwszy tydzien byl ok pozniej trętwo, balagan na magazynie o wszystko sie czepiaja jesli potrafisz latac to praca dla ciebie ale ogolnie nie polecam

Katarzyna
@Abc

No ale chyba na jakąś konkretną kwotę się z nim umawiałeś? Czy nie?

Upodlenie

Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy, wypowiedziałem umowę za porozumieniem stron, gdyż skala mobbingu i zastraszenia wywaliła w końcu skalę, a jestem uważam osobą, która sporo zniesie i stara się poświęcać może nawet momentami zbyt nadgorliwie. Na rozmowie kwalifikacyjnej cud, miód. Perspektywa lżejszej pracy za lepsze pieniądze w stosunkowo świeżej i prężnie rozwijającej się firmie z opcją awansu i rozwoju. Praca sama w sobie była na pewno lżejsza od gastronomii czy pracy w sklepie/supermarkecie. Socjal zapewniony rzadko spotykany w postaci stołówki, kawy, herbaty, tostera, ekspresu do kawy oraz zapasu wody pitnej dla pracowników. Przerwa najczęściej spotykana 15 min przez 8h pracy tutaj wynosiła 30 min. Zapewnione dogodnienia w postaci kolektorów danych, kodów kreskowych drukowanych do artykułów, paleciaków zwykłych i elektrycznych, stroju roboczego w postaci butów, spodni, koszulek, polara i kasku ochronnego. Pakowalnia paczek dla klientów do wysyłki wyposażona w stanowiska z komputerami. Na tym niestety pozytywy się kończą. Na samym początku szef zaznaczył że jest osobą wymagająca i szanuje i ceni swoich pracowników i odnowienio wynagradza, gdybym jednak znał prawdę i jak to wygląda realnie pod tą kurtyną to brałbym mówiąc szczerze od razu nogi za pas. Na samym początku na spokojnie wdrażałem się w pracę na magazynie, zbierałem zamówienia do wózków służących do ich kompletowania, uczyłem się obsługi paleciaka i wyczucia w operowaniu nim, uczyłem się towaru i gdzie mniej więcej można znaleźć to i to i układu magazynu. Bardzo szybko niestety zaczęła się dosłownie nagonka. Szef mówił wiele razy, że to nie (usunięte przez administratora) i nikt nie każe nikomu tutaj biegać - niestety tak nie było. Najgorszymi dniami były poniedziałki, gdy zbierały się jeszcze zamówienia z weekendu. Wtedy nie było mowy nawet o stosunkowo spokojnym zbieraniu. Trzeba było "nawalać jak motorek", gdyż niektóre wózki do skompletowania były wręcz ogromne, a przypominam, że w międzyczasie uczyłem się towaru i gdzie w ogóle leży co, gdyż tak musiałem chodzić ciągle do kolegów i koleżanek i podpytywać się. Z czasem nabrałem wprawy i szło to już o wiele lepiej, szybciej i wydajniej i byłem nawet chwalony za postęp i nie poddawanie się co tylko dodawało wiatru w skrzydła. Gdzieś po 3 pierwszych miesiącach sytuacja zaczęła się pogarszać drastycznie. Wszyscy pracownicy magazynu non stop wręcz spotykaliśmy się z szefem na "rozmowach" o tym że jest za wolno, za mało paczek, firma jest nierentowna, a on będzie ciął etaty, zwalniał i w końcu zamknie to wszystko. Dodatkowo niektórzy pracownicy samego magazynu podkładali Ci kłody pod nogi - nie chcę już wiedzieć czy dla zabawy czy chcąc swoje jakieś chore kompleksy leczyć. Szef powtarzał że zależy mu na pracowniku kompleksowym i że każdy z nas musi umieć tak samo zbierać towar, dbać o jego stan na magazynie ilościowy i jakościowy jak i pakować same paczki. Postawiono mnie parę razy dosłownie na pakowalni, nie szło mi to, gdyż nie jestem osobą z natury manualnie uzdolnioną, a szefowi zależało przede wszystkim na tym, żeby paczka dojechała i ewentualnie wróciła w całości i nieuszkodzona, jeśli klient postanowi ją zwrócić. Wyglądało to w praktyce tak, że nad spakowaniem jednej paczki, nie daj Boże potężnej jeszcze gabarytowo trzeba było się mocno napocić i pamiętać o każdym kroku jej zabezpieczenia, które różniły się w zależności od rodzaju towaru. Oczywiście nie można było tej czynności wykonywawać wolno, trzeba było "dawać tempo". A tempo to miało wynosić minimum ok. 40 paczek na osobę/h. Czyli w praktyce generowało to niesłychany wręcz stres, tym bardziej, że uszkodzoną paczkę ze zwrotu z uszkodzonym artykułem pokrywał zawsze pracownik ze swojej wypłaty. Wartość niektórych pojedynczych artykułów dochodziła do 250 zł także nie było mowy o jakiejkolwiek dekoncentracji. Wracając: zostałem na pakowalni "postawiony" bodajże 3 razy, nie szło mi to i kazano mi tylko zbierać towar, przez długi czas nawet nie pozwalano mi tykać palet z paczkami do wysyłki, zapewne dlatego że "nie dawałem tempa". Jednego razu gdy była sytuacja, że nie było akurat zamówień do zbierania, a kolejka wózków do spakowania była potężna to sam stanąłem przy stanowisku i zacząłem pakować za co otrzymałem jeszcze reprymendę, że wózki muszą być constans zbierane i że czemu z nikim nie konsultowałem że idę na pakowalnię. Także zbierałem towar, zajmowałem się porządkiem na magazynie i wywozem palet oraz dbaniem o swoją część towaru aż usłyszałem od szefa pytanie, dlaczego nie pakuję paczek i że po tylu miesiącach powiniem robić wszystko i potwierdziłem że jestem gotów cały czas tylko mi zabroniono. Wiele razy pytałem się kierowniczki zmiany czy mam iść na pakowalnię odpowiedź była zawsze ta sama - zbieraj. W jeden bardzo nerwowy poniedziałek szefowi puściły nerwy i wszyscy usłyszeliśmy, że jesteśmy głupi jeśli myślimy, że mu na nas zależy i że zamknie to w p***u i będzie miał święty spokój. Chyba nic więcej nie muszę dodawać. Nie polecam.

@Upodlenie

Szanowny Panie Grzegorzu, dziekuję za przekazaną opinię jednak muszę się odnieść do opisywanych sytuacji . Zarzuty o pokrywaniu kosztów za błędy pracownika sa bez podstawne i nie prawdziwe ponieważ nikt nigdy za źle wykonaną pracę nie ukarał pracownika. Pozostałe zarzuty które są opisane i dotyczą Pana pracy raczej wpływały na pozostałą część grupy która musiała wykonać za Pana pracę abyśmy mogli zaspokoić zapotrzebowanie dla kientów w postaci realizacji zamówień. Zapomniał Pan wspomnieć dlaczego Pan się z Nami rozstał - przypomnę że powinna się pojawić Policja a zwolnienie powinno się odbyć dyscyplinarnie. Nie będe na formu opisywał sytuacji a film z kamery zaostał zabezpieczony pod kontem Pana zachowania.

Trytytka
@Upodlenie

Beka. Nie pomyślałbym, że można z takim spokojem opisać ten bajzel :) powodzenia, napewno znajdziesz cos normalniejszego niż ten (usunięte przez administratora)dołek :)

@Pracodawca

Cały czas czekam na tą sprawę i Policję Panie Robercie, a tu ani widu ani słychu. Jak to mawiają nie strasz, nie strasz, bo się… :) A może okazało się tak jak od samego początku danej sytuacji, której również na forum rozpisywać nie będę - dodam tylko, że zostałem niesłusznie oskarżony o kradzież po czym była próba jakichś dziwnych rękoczynów w moim kierunku przez Pana i zastraszenia, że mnie Pan „znajdzie na mieście” na co również cały czas czekam z utęsknieniem :) - że wcale nie do żadnego przestępstwa z mojej strony nie doszło, a zabezpieczony monitoring, o którym Pan wspomniał wykazał ostatecznie o (co jestem spokojny od samego początku) właśnie dowody na moją niewinność? Przeprosin nie oczekuję bo to za wiele, by wymagać na takiego gbura Pańskiego pokroju. Tak jak pisałem parę miesięcy temu w moim komentarzu jest Pan chorym psychicznie, smutnym i złym człowiekiem, który wykorzystuje (usunięte przez administratora) w stosunku do swoich pracowników i jest Pan typowym przykładem Janusza biznesu cwaniaczka, chore swoje jakieś ego leczyć na zasadzie zastraszania i siania terroru z cynicznym uśmiechem na twarzy. Trzymajcie się ludzie z daleka od tej firmy, a Ci którzy macie nieprzyjemność tam harować obecnie słysząc te wszystkie inwektywy w swoją stronę i będąc traktowani jak tzw. (usunięte przez administratora) bierzcie nogi za pas i nawet się nie zastanawiajcie. To by było na tyle z mojej strony, nie wolno podobno nikomu życzyć źle, ale Pańskiemu biznesowi życzę jak najgorzej i rychłego upadku, może wtedy się Pan zreflektuje i spokornieje, ale znając takie ludzkie (usunięte przez administratora) to za wiele oczekuję. Bez pozdrowień.

Magazynier

Pierdololo

Bardziej gadał o sobie

Zdegustowana

Miałam przyjemność popracować w tej firmie. Na początku wszystko super, rozmowa kwalifikacyjna kilka pytań, pan (usunięte przez administratora)tez chetnie odpowiadał na zadane pytania, szkolenie okey, wynagrodzenie godne ale i tu sie zaczyna dosłownie piekło... Po 2 tygodniach pracy, codziennie spotkania na ktorych pan wszystkich ochrzaniał za to ze sie robi za wolno,za wysyłanie za małej ilości paczek, caly czas przedstawial jak to traci na nas swoje pieniądze. Dzień w dzień na początku pracy chodziliśmy na tzw spotkania na których leciał po bandzie! W pracy zapieprz to mało powiedziane Ty tam musisz fruwać! Zostajesz dluzej i nie masz za to zapłacone, ja nie dostałam wynagrodzenia za 10 godzin! Pomijam fakt, ze pracujesz na zleceniu. W czasie koronowirusa podziękował bo powiedział ze jest za mało pracy, i że sie odezwie do dziś nie dostałam telefonu! Okropny pracodawca! Potrafi tylko nawijać makaron na uszy! To w wielkim skrócie!

Zadowolony
@Zdegustowana

Odnoszę wrażenie, ze opinia jest mocno nieaktualna. Pracuje w JRJ od maja i nie przypominam sobie ani jednego pracownika który był z nami przez dwa tygodnie. nie miałem również okazji być na żadnym .spotkaniu o których Pani pisze. Musze przyznać, ze na magazynie nie pijemy kawy i nie robimy pazurków, ale po dwóch miesiącach od zatrudnienia plecy mam całe i chodzić mogę, Na brak zajęcia faktycznie nie można narzekać, ale na pieniądze również nie, natomiast wskazanych nerwowych sytuacji [jak dotąd] nie widziałem.

M.C.
@Zdegustowana

skoro tak źle, to czekałaś jeszcze na telefon? Na zleceniu nie istnieje pojęcie "nadgodzin". Znałaś normę do wyrobienia na starcie? Skoro się na nią zgodziłaś, to nikogo nie obchodzi, czy zajmie i to 1 czy 12 godzin. Niemniej, dzięki za newsa, bo ide do nich na rozmowę. Będę wiedziała na co zwrócić uwagę.

Nonsens
@Zadowolony

Nie przejmuj sie pewnie swoi pisza bo Pan R im kazał na "spotkaniu“. Dziwne że nikt nic nie pisał do tej pory jak tam jest cudownie a po negatywnej opinie nagle same pozytywne komentarze .. Ludzie używajcie czasem mózgów. Elo

Zadowolony
@Nonsens

Nie - nikt mi nie kazał :) jeśli myślisz, ze ktos może kazac komukolwiek wypisywać peany, to może jestes osobą która ślepo wykonuje takie polecenia ;) Nie widzę również pozytywnych komentarzy co najwyżej neutralne lub negatywne, ale może to kwestia nastawienia i sposobu postrzegania prawdy. Piszę jak jest. To jedyny komentarz na który odpowiedziałem, a to dlatego, że tak długo jak tu jestem nie kojarzę nikogo, kto by odszedł. Czytaj ze zrozumieniem, a treść przestanie mieć dla ciebie podteksty. Jeszcze raz powtórzę, to nie jest miejsce w którym pograsz na telefonie, czy poplotkujesz przy kawie, ale chyba nie tego się spodziewasz od pracy fizycznej?

Wielokropek
@Zdegustowana

Zgadzam się w 100%. Zero szacunku do pracowników, ciągle coś nie pasowało...

Mistrzu

Dokładnie miałem tak samo

CzarnyŁysy
@Zadowolony

I jak teraz? Opinia aktualnie a czy nie? Jest dobrze w bałaganie?

CzarnyŁysy
@Nonsens

Na spotkaniach, gdzie porusza się kwestie pracownicze. Np. Pracownicy to nieroby i trzeba na nich płacić, nawet jak są na urlopie. Albo obcina my premie których nie ma. Nadgodziny są po to żeby wyrobić to czego nie zdążyliście zrobic w ciągu dnia, nieważne ile było. Ogólnie wszyscy do zwolnienia :)

Byłem tam na rozmowie . Zaproponowano mi na wejściu .. 2000 netto na zlecenie potem 2500 o ile się sprawdzę . Nie spodziewałem się , że jeszcze gdzieś tak potrafią zapłacić . Mimo zapewnień szefa , że ma tylu chętnych na to stanowisko ( magazynier/ picker) ogłoszenie cały czas jest odświeżane .

@Zainteresowany

Witam, nie umieszczałam żadnych ogłoszeń o prace i nikogo nie zatrudniam proszę rozważniej umieszczać swoje opinie.

@Zainteresowany

Bo mało kto tam wytrzymuje :)

@Zainteresowany

Ale masz 30 min przerwy, opłacone nadgodziny i wodę do picia? Mało? Gdzieś masz lepiej. Dodatkowo jest jeszcze full kabaret, w cenie ;)

ŁysyCzarny

Dajcie spokój. Chłop dokłada do interesu, chodzi znerwicowany, ledwo koniec z końcem wiąże i robi to wszystko dla Was, a Wy jesteście tacy niewdzięczni. Dał Wam wodę, krzesło, stół na przerwie. Ba - nawet za prąd sam placu! To przez Was włosy mu z głowy wyszły, ze stresu. Jakbyście wszystko robili dobrze to by nie trzaskal drzwiami, nie wyzywał od najgorszych i wogole. A tak serio, to faktycznie nienonarmalny typ i unikać tej roboty jak ognia. Pracowałem tam chwilę i nie wiem do czego tą firmę porównać, tak kiepskiego i niezrównoważonego szefa jeszcze nigdy nie miałem. Dodatkowo współpracownicy którzy podkładają kłody i chronią tylko siebie. Podsumowując, niezrównoważony szef, świnie współpracownicy ale jest woda i prąd w czajniku.

Czy zdarzają się nadgodziny w JRJ Medical Group Sp. z o.o.?

Upodlenie

Nagodziny to standard. Jednego razu miałem osobiście sytuację że wpisałem zgodnie z prawdą, że byłem w pracy do 15:30. Proszę sobie wyobrazić jaki to był problem później, pilnowanie mnie żebym punkt 15:00 opuszczał magazyn, bo przecież problem robię ja że wpisałem zgodnie z prawdą, a nie szef który nagodzin jakichkolwiek nie chce płacić. Jak to raz usłyszeliśmy: za ten socjal i pieniądze to wypada przyjść wcześniej i wyjść później i nie dostać za to wynagrodzenia.

Upodlenie

A, i oczywiście to 30 min kazano mi zabrać z któregoś dnia w miesiącu, żeby się "wyrównało".

PracownikJrJ
@Upodlenie

Nie zgodzę się ze nadgodziny w tej firmie to standard, jeżeli już są nadgodziny to zawsze szef wypłaca je, dodatkowo wynagradza premia co miesiąc. Podkreślę raz jeszcze nie ma nadgodzin po godzinie 15 przymusowych!

Trytytka
@PracownikJrJ

Nie no nie rób jaj... Serio? ok - nie są obowiązkowe, ale ich nie robienie jest "karane". Wyjdź o czasie, a napewno spotkasz się z "szefem" rano. Ta firma to cyrk na kółkach.

Mediseptololo
@PracownikJrJ

Rozumiem, że dokumentuje, opłaca i odprowadza składki ;) Wszystko lukier? A wiesz, że jak syf wyjdzie, to pociągną Cię również do odpowiedzialności bo walisz skarbówkę w rogi?

niechcemisięztobągadać

chory człowiek.

A.aa.n

JRJ Medcical - Reda Prorazka...Szacunek do pracownika zerowy liczy sie czy paczki wyszly ile spakowal itp.a jak chory to juz nic nie warty....szkoda slow (usunięte przez administratora)

@A.aa.n

Szanowny pracowniku takie zatrudnienie nie miało miejsca JRJ Medical sp zoo nigdy nikogo nie zatrudniała.

. To
@Honorata C JRJ Medical sp. zoo

To pracowniku, czy nie zatrudniała? A może cierpicie Państwo na te same przypadłości z panem R?

To firma jest nastawiona na wynik tak?

...
@Marcin

Owszem. Wynikiem jest całkowite wypalenie pracownika. Praktyki w tym miejscu to: krzyk, zastraszanie, wulgaryzmy i wynagrodzenie pod stołem. Poczytaj co tu ludzie piszą zanim zadasz pytanie ;) pozdro

Roman

Witam. Pracodawca nieodpowiedzialny. Nawija makaron na uszy ze nie ma się czym przejmować ze praca będzie a następnego dnia zwalnia pracownika. Każdego dnia poranne słowne wyzywanie kto jaki jest itd itp. NIE POLECAM NIKOMU TEJ PRACY NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI..

Heheszki
@Roman

Czyli w (usunięte przez administratora) bez zmian. Ciekawe jak taki człowiek się goli, skoro w lustro nie może spojrzeć. Brzydziłbym się samego siebie.

Franek

Niestety na forum zawsze znajdą się osoby którym zależy jedynie na przedstawianiu firmy w złym świetle bo tak naprawdę to mamy dobrego pracodawcę

Qb
@Franek

Chyba kpisz. Trudno o gorsze miejsce.

MissD
@Franek

Najfajniej jest jak szef jedyną osobą która ma o firmie i o szefie dobre zdanie. I samemu pisze pozytywne komentarze. Nie no, fajnie jest.

Pracowałam w firmie jrj medical w oddziale w Redzie potem w Gościcinie w marcu przez 2 tygodnie, co do samej pracy nie będę się wypowiadać zostało to opisane w poniższych opiniach.  11 sierpnia(5 miesięcy od dnia zakończenie współpracy) dostałam telefon od Pana Roberta z informacją, że składa na mnie wniosek do sądu o jakąś opinie w internecie, która miałam napisać JA (co nie jest prawda) chodź teraz żałuję. W Polsce każdy ma prawo do wyrażania opinii. Straszył mnie, ze jeśli nie usunę opinii to poda mnie do sądu.Będzie chciał 50 tysięcy. Twierdził, że wie na pewno, że to ja bo ma moje IP(ciekawe) . Dodam tylko, że jestem osobą w ciąży, a ta sprawa bardzo mnie zdenerwowała. Także nikomu NIE POLECAM pracy w tej firmie. Będziecie potem oskarżone o rzeczy których nie zrobiliście, a nawet jakby to macie do tego PEŁNE PRAWO. Także czekam na pozew z sądu.

prac
@Karolina

Szanowna Pani, każdy ma prawo do swobodnego wyrażania swojej opinii jeśli jest ona prawdziwa oczywiście ale proszę sprawdzić umowę o prace gdzie była Pani zatrudniona przypominam w JRJ Medical s.c. wyraziła Pani opinie w firmie JRJ Medical sp zoo która prowadzi zupełnie inna osoba i jest niestety krzywdząca.

@Karolina

Witam, Szanowni Internauci dotarła do mnie informacja na temat wypowiedzi nie znanych mi osób na temat za zatrudnienia informuję iż JRJ Medical sp zoo z siedziba w Rumi nigdy nikogo nie zatrudniała i nie nie zatrudnia. Wypowiedzi Państwa są nie prawdziwe i krzywdzące dla mojej firmy informuję iż złożę zawiadomienia na Policje . Pozdrawiam Honorata C - współwłaściciel

@Karolina

Pani Karolino - nie znam Pani i takie zatrudnienie nie miało miejsca oczywiście skonfrontujemy sprawę.Proszę sprawdzić gdzie była Pani wcześniej zatrudniona ponieważ doszło do karygodnej pomyłki na rzecz mojej firmy.

@Honorata C JRJ Medical sp. zoo

Odniosłam się do zachowania Pana Roberta na tej stronie ponieważ jego telefon dotyczył komentarzy na tej stronie. Których, nie napisałam ja i proszę o s prawdzenie tego zanim będzie się do kogoś dzwonić, oskarżać i wygrażac.

@Karolina

Szanowna Pani nic nie wiem o jakich kol wiek groźbach powtarzam nie znam Pani i nie zatrudniałam Pani wpisy które Pani tu umieszcza są nie prawdziwe i wprowadzają w błąd inne osoby które to forum odwiedzają. Sprawa jest skierowana na Policję i będę oczekiwała sprostowania jak i również przeprosin. Powtarzam jeszcze raz proszę sprawdzić umowę zatrudnienia z kim Pani ją zawarła bo na pewno nie ze mną

@Karolina

ZNIESŁAWIENIE (ART. 212) Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. Wypowiedzi na temat firmy JRJ Medical sp zoo są nie prawdziwe i nie zatrudniam osoby o imieniu Robert

Sss

(usunięte przez administratora) Z taka skalą nienawiści nigdzie się nie spotkałam. Wybiera ofiary a potem niszczy ich poczucie wartości, a sam nic nie potrafi, tylko wymagać. Po drugie, prace planuje tak że nie da się wyjść o czasie. Po trzecie, zawsze mu mało. Powinien kupić ludziom wrotki. Obiecuje premie których nie ma. Straszne miejsce. Nikomu nie polecam, chyba że chcą potem leczyć skołatane nerwy. Ciągle straszenie zwolnieniem, ciągle narzekanie i niezadowolenie. Krzyki i wrzaski. To nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o JRJ Medical Group Sp. z o.o. - Rumia

• Jak się pracuje w JRJ Medical Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JRJ Medical Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JRJ Medical Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JRJ Medical Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JRJ Medical Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JRJ Medical Group Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Chełmońskiego 22
    84-230 Rumia
  • NIP: 5882420409 REGON: 365329912 KRS: 0000635394

JRJ Medical Group Sp. z o.o.