Earthworks

Paszkówka

Opinie o Earthworks

Mitek

Mam wrażenie, że reprezentowanie na zewnątrz to dość wazna sprawa, to chyba nikogo nie powinno specjalnie zadziwiać, prawda? Wieść niesie, że jest dość fajnie tutaj i trzeba o tym pamiętać w trudnych czasach

Luka

Beznadziejna firma ładnie się reklamująca i to wszystko. Lekceważenie ludzi w wyższym wykształceniem, oczywiście obietnice wspaniałej pracy i baardzo atrakcyjne warunki. To oczywiście brednie. Radzę omijać z daleka. Brak kultury i chamstwo. Niejeden inżynier popracował kilka miesięcy i zwinął żagle bo miał dość. Pozdrowionka

Fatalna firma. Bardzo nie miło wspominam. Nawet po odejściu stwarzają wielkie problemy z wystawieniem dokumentów. Nie polecam !!!

Zostaw opinię o Earthworks - Paszkówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Earthworks