Opinie o Confrate Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Confrate Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Confrate Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confrate Sp. z o.o. w Kielce

Co z tym tematem braku płatności? Od miesięcy temat został urwany a ja po prostu się na nim zastanawiam. Możliwe, że ostatnie przyjęcia miały miejsce ze dwa lata temu? Mam takie właśnie oferty dla CNC do Kielc i miałam się dowiedzieć jak aktualnie się pracuje oraz za jakie pieniądze. Praca jest wykonywana?

Dawny pracownik

Facet poprostu (usunięte przez administratora),krętacz,ludziom zalega z pieniędzmi,klientom też,firma zamknięta za dlugi

@Dawny pracownik

O jakich kwotach mowa? Też miałeś taką sytuację? Udało Ci się odzyskać pieniądze?

Dawny Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Mówię o kwotach w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych ,oby policja dobrała mu się do (usunięte przez administratora), i pokazali go w tv w reportażu jak można bezczelnie okradać ludzi i państwo ,ale kiedyś w końcu zrobi jakiś błąd i może go zgarną, a w tv będzie miał pasek czarny na oczach

marian Nowy wpis
@Dawny Pracownik

ważne że płaci jak się dobrze go zwindykuje zostawiam telefon w sprawie zajęć komorniczych 503.313.318

Wojciech Nowy wpis
@Dawny Pracownik

Swoją drogą to sprytnie działa pan G. skoro przekręca ludzi od dawna i jeszcze za to nie odpowiada ... oby do czasu ...

Paulina

Cześć, jakiś czas temu była oferta pracy na kierownika produkcji. Można wiedzieć, jak dużego doświadczenia wymagają na tym stanowisku w firmie? Może ktoś tam pracował i coś wie na ten temat, słyszał coś. Pozdrawiam.

Jambo
@Paulina

Paulina tej firmy już nie ma,tacek tzn Gregory nabrał przedplat,podwykonawca nie poplacil i pracownikom,ludzie szukają odebrania swojej kasy poprzez sąd bo (usunięte przez administratora) udaje że nic się nie stalo

Jan
@Jambo

Z tego co się orientuję ,to pan Gregory (usunięte przez administratora) ludzi ( pracowników,podwykonawcow) od kilku dobrych lat... jak to możliwe, że wciąż bezkarnie działa na rynku ? czy pracownicy zatrudniani są bez umów i potem nie mogą nic udowodnić ? i na jakiej zasadzie działa pan Gregory ? firmy widnieją (np.w KRS) na inne osoby ...

Dawny pracownik
@Jan

Ludzie mieli umowę o pracę ale co z tego jak kasy nie wypłacił,a inspekcja pracy nic nie może zrobić,prezesi sie zmieniaja jak rękawiczki,a spółki się otwierają kolejne teraz,były już Confrate,Creative and Future, Chironex .

Jaki jest styl zarządzania w Confrate Sp. z o.o.?

będziesz siedzial

Styl jest taki otworzyć firme,nabrac przedplat,zadłużyć ,nie zapłacić pensji pracownikom i zamknąć,i kolejna otworzyć już na innego słupa

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Confrate Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
YYY

Uwaga Ta firma jest dluznikiem

Jambo

To co facet nie odda kasy dłużnikom ?

Jws
@Jambo

Kolego nie odda bo tylko gada że jeszcze dwa tygodnie a już rok mija,pracownicy są ciągania po policji a on śmieje się w żywe oczy z tego ,

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Confrate Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Paulina

A ty w jaki sposób zostałeś wprowadzony w błąd?

Sami odchodzą gdy mają już dość słuchania że jeszcze zrobimy to zlecenie i będą pieniądze na wypłatę, oczywiście odchodzą bez pieniędzy po czym rudy muflon przylazi na halę i stwierdza że dobrze że poszedł bo i tak nic nie robił i (usunięte przez administratora) dostanie a nie pieniądze, stały schemat

Rrrr

Umierają z głodu czekając na wypłatę jak mają rodzinę to ktoś ich pochowa bo raczej nie ZUS gdyż właściciel żebraków zusu też nie płaci

Renata
@Rrrr

Aż tak jest źle z wypłacaniem tych pensji? To jak długo pracownicy czekają na swoje pieniądze? W ogóle kiedykolwiek one zostają wypłacone, czy to jest taka gra na zwłokę?

@Renata

Nie zostają a w naszym przypadku oczekiwanie na sprawę w sądzie pracy trwa miesiącami szkoda słów

Katarzyna

Nie no to akurat naprawdę słabo, zwłaszcza że inflacja robi swoje... Ale tym razem w czym sąd ma tu taki problem, że tak to przedłużają?

A cóż to odpowiedzi na pytania nie da się usunąć? Czyżby abonament tego nie obejmował? A może jakieś nieszczęście się stało? Chorobą albo jakaś odsiadka za przekręty i długi,pewnie nie ale zawsze warto mieć nadzieję

Jakiś pan

Może trzeba dać na mszę w tej intencji

Katarzyna

Ja nie mam pojęcia o czym Ty stale myślisz, że taka sugestia padła.. ;p Ale swoją drogą ta informacja raczej na pracę tu nie wpływa, więc po co to?

@Katarzyna

Za to wasze usuwanie prawdy o tym typie który za ukradzione nam pieniądze wam płaci wpływa bo ktoś następny może zostać okradziony ale co wam tam wy zarabiacie (usunięte przez administratora) nie portal

Obawiam się że niestety nie bo dalej opinie kasuje (usunięte przez administratora)

YYY

Uwaga Ta firma jest dłużnikiem !!!

Money

A ja mam pytanie,czy ktoś jeszcze ma nie odebrane pieniądze w tej firmie?

@Money

Na podstawie tego jak długo będzie w stanie pracować za darmo słuchać bajek i zużywać własne ubrania robocze ,buty maski itd

M.M
@Money

Tak, mam nie wypłacone wynagrodzenie za uczciwie wykonaną pracę. Takich osób jest więcej.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Confrate Sp. z o.o. na stanowisko Monter Konstrukcji Stalowych? Pojawiło się 12 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Z chęcią bym na nie defekował gdyby się dało

Katarzyna

Można prosić o więcej szczegółów w tej kwestii?

Tak? A w czym rzecz?

Katarzyna

A skąd masz tę pewność, że podobno innym aktualnie naobiecywał?

Paulina

To jest dobre pytanie, ja też bym się chciała dowiedzieć, czy firma działa i czy daje pracę spawaczom , no i za ile ;) Jakbyś jeszcze tam jeździł sprawdzać, to daj znać!

Paweł Lewandowski

Polecam firmę. Usługa w pełni precyzyjna

Jan

Dziękuję firmie Confrate za profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy zadowoleni z ram kontenerowych, wszystko solidnie wykonane.

Klient

Ramy kontenerowe pierwsza klasa

@Klient

Dziękujemy za zaufanie i pozytywną opinię.

Pracownik 2

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracownicy są wynagradzani na bieżąco i proszę aby nie wyciągać tak daleko idących wniosków. Firma ciągle umacnia swoją pozycję na rynku i chce współpracować z pracownikami długofalowo , a nie sezonowo, którzy mówią ,że umieją a nie umieją.

Zostaw merytoryczną opinię o Confrate Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Confrate Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Confrate Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confrate Sp. z o.o.?

Confrate Sp. z o.o.
  • Wesoła 51 lok. 701