Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner

Prosna

Opinie o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner

romeiko
użytkownik zarejestrowany

no jasne, ze tak, kasa musi się zgadzac, to prawda. Dajcie znac jak wygląda u Was praca jeśli chodzi o stanowisko jako sprzedawca? wydaje mi sie, ze w tym gospodarstwie rolnym to teraz każda para rak przyda sie do pracy jednak, wiec wiecie jak to wyglada.

ja

pracownik pieniędzy nie musi miec, ale synuś spodnie za 700zł tak, do dzisiaj nie wiem co to za spodnie są, chciał człowiek zaliczke to dał mu 15zł wstyd

niezadowolony

Bardzo źle się tam pracuje. Szef wiecznie niezadowolony, szkaluje pracowników. Wypłaty i ich temat nie istnieje w tej firmie. Nikt już nie chce tam pracować. Kłótnie, pijaństwo są tam na porządku dziennym. Nie polecam.

ktoś

Panie "zadowolony" chyba nie wiesz o czym mówisz, Ci Państwo myślą wyłącznie o sobie, ( usunięte przez administratora )i nie martwią się czy mają za co żyć czy też nie bo oni mają kase i nie wiedza jak to jest jak trzeba liczyc każdy grosz żeby mieć za co wyżywić rodzinę, jakby pożyli chociażby pół roku za taką pensje co płacą pracownikom to może w końcu by zrozumieli na czym polega życie ale niestety oni nie przekonaja się jak to jest więc ludzi też nie będą szanować!

Ja
@ktoś 30.05.2015 13:20

A jakie są tam zarobki na h?

zadowolony

bzdury wypisujecie , kto pracuje mózgiem ten jest zadowolony

niki

Wspaniały pracodawca!Wymaga ale też dba o warunki pracy i pracowników. Pracuję tu już wiele lat i nie narzekam. Zawsze pomoże w potrzebie. Osobiście polecam

Zostaw opinię o Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner - Prosna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gospodarstwo Rolne Wojciech Szejner