MyDeal.pl

Toruń

Opinie o MyDeal.pl

Partner

Nie płacą partnerom. Dno, nam wiszą ponad 30000 zł...

Były partner MyDeal

MyDeal oszukuje Partnerów i finansuje swoją działalność z pieniędzy jakie powinni rozliczyć z firmami Partnerskimi. To trwa już od blisko roku.

moderk
użytkownik zarejestrowany

anonim, widzę, że trochę czekałeś .. i się nie doczekałeś. Podobno Mydeal.pl w Polscce furory nie zrobiło i myślą nad zwinięciem się

justa

Czy ktoś został zakwalifikowany do kolejnego etapu? Ucichło wszystko:-(

Martyna

Dziękuję za informacje! :) Już miałam pisać plan, całe szczęście, że mnie uprzedziliście! Straciłabym czas - jak widać niepotrzebnie :) Pozdrawiam

Dziadek

Oho, a już miałem wypełniać plan wycieczek na 2012 z opiem - uzasadnieniem, jako drugi etap ubiegania się o "pracę marzeń". Dobrze, że sobie trochę poczytałem i ... dziękuję, postoję

badabada

I w dalszym ciagu jest tak samo. wszystkie ogloszenia o prace to czysta kamania reklamowa. nic wiecej.

Zostaw opinię o MyDeal.pl - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MyDeal.pl