SANRUSEN

Opinie o SANRUSEN

Kierowca Nowy wpis

Witam chciałbym podjąć pracę jako kierowca autobusu. Mam doświadczenie ponad 15 letnie tylko nie znam języka Czy jest możliwość zatrudnienia z kursem językowym i w jakiej formie się on odbywa.

Nowy wpis

@Kierowca

witam, tak jak pisalem juz kilka razy. to miejsce tutaj nie sluzy rekrutacji. prosze wybrac na gowork oferte i wyslac cv lub DZWONIC na 604527332.Arek

Nowy wpis

@Kierowca

witam, tak jak pisalem juz kilka razy. to miejsce tutaj nie sluzy rekrutacji. prosze wybrac na gowork oferte i wyslac cv lub DZWONIC na 604527332..pozdrawiam.Arek

Agata Nowy wpis

Partner interesuje się ta oferta pracy dla mechanika samochodów ciężarowych na Berlin. Myślimy nad systemem 3 / 1 żeby miał ten tydzień wolnego. Jak do tego maja się te nadgodziny płatne extra? Dopiero jak przekroczy się te 55 godzin to będą się wliczały czy jak?

Jadzia

Witam. Partner coś tam mówi po angielsku a wyczytałam teraz w jednej z ofert, że może mu to wystarczyć podczas pracy jako kierowca autobusu. Myślę o tych trasach w okolicach Augsburga. A czy Pracodawca oferuje przy tym jakieś kursy językowe, żeby jednak tego niemieckiego też się nauczył?

@Jadzia

witam, tak, jest mozliwosc z jez. ang. prosze dzwonic tak kursy niem. sa mozliwe. prosze dzwonic na 604527332 pozdrawiam. Arek

W grudniu miałem podjąć pracę jako kierowca autobusu w Erfurcie. Przez moje niedopatrzenie niestety nie podjęłem pracy z powodu małego doświadczenia oraz terenu mocno górzystego. Jeśli chodzi o współpracę z Panem Arkiem to bardzo profesjonalne podejście. Szczerze polecam mimo że nie podjęłem pracy.

@Marcin

Czyli na rozmowie nie był Pan sprawdzany w zakresie doświadczenia w pracy w takim terenie? Jak to teraz dalej będzie wyglądać, czy po takiej sytuacji na spokojnie można starać się o inny wakat?

witam, prosze dzwonic i przedstawie dokladnie proces rekrutacji. szybciej i sorawniej przez tel zamiast 100 pytan i odp. zapraszam

@Marcin

Dobrze,(usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SANRUSEN? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Natala

Witam, dziś dodano parę ofert dla kierowców autobusu, widzę ze w różnych miastach mogą występować trochę inne stawki. Czy są tu może osoby, które teraz pracują w poszczególnych z nich i mogłyby opowiedzieć o warunkach? zastanawiamy się do którego miasta partner mógłby się udać

@Natala

Witam, tak jak pisalem ponizej prosze dzwonic na 604527332 szybko przedstawie oferty i wybierzemy najlepsza oferte czy to w Deutsche Bahn czy Transdev lub Flixbus lub BVG Berlin jest kilkanascie roznych firm i zatrudnienie zawsze bezposrednio u niemieckiego pracodawcy. Prosze dzwonic. Pozdrawiam

Nawet jeśli komuś udało się otrzymać ofertę ale ostatecznie nie podjął się zatrudnienia w ostatniej chwili to ma szansę na powrót czy raczej na takie osoby patrzy się sceptycznie? Może nie jest to dokładnie taki wariant, który został przez jednego pana przedstawiony ale zastanawiam się czy można dostać druga szanse?

witam, zawsze najlepiej jest najpierw przekonac sie na miejscu przynajmniej kilka dni jak to wszystko wyglada na wlasne oczy a nie czytac opinie innych . nie ma 100% perfekcyjnych pracodawcow, i zawsze mozna odejsc od danej firmy i moze w innej wszystko bedzie bardziej pasowalo. prosze dzwonic 604527332

@SANRUSEN

Witam, tak dla pełnej jasności jeszcze. jak to wtedy wygląda jeśli o wynagrodzenie chodzi i ogólna relokacje? Jakie to koszty? Przeprowadzka zajmuje trochę czasu, a jeśli ktoś zatrudni się tylko na tydzień to ma gwarantowany każdy dzień wypłacony?

prosze dzwonic na 604527332 odpowiemy na wszystkie pytania. pozdrawiam.Arek

Człowiek od Arka

Opiszę swoją sytuację.... Pan Arek jeszcze wtedy chyba ogarniał sam temat w sumie to nie wiem nawet ale nieważne... Ogarnął mi Pan Arek pracodawcę, ustawił mnie na rozmowę, pojechałem, gadałem z pracodawcą mimo słabego języka niemieckiego nikt mnie nie skreślił, na miejscu wszystko było ok tak jak Pan Arek opisywał wcześniej. Z pracodawcą się dogadałem jak należy umowy nie podpisałem ale był konkretny termin kiedy mam się pojawić w pracy, podpisać umowę i zacząć pracę. Niestety wyszło jak wyszło miałem "wypadek" i nie pojechałem bo po prostu nie mogłem pojechać, wyszło głupio ale po rozmowie z Panem Arkiem był spokój, wyszło jak wyszło, nic się nie stało, Pan Arek kazał się kurować i dać znać kiedy będę gotowy na nowo. Po bodajże 3-4 tyg zadzwoniłem ponownie i powiedziałem, że było minęło i dalej chce jechać... Kazał się spakować bo wiedział że jak u jednego pracodawcy się dogadałem to w innym miejscu też dam radę, no i co ? Spakowałem się i pojechałem :) minęło 5 lat odkąd pracuje dalej u tego samego pracodawcy (nie jest kolorowo ale nie jest też źle). Współprace z Panem Arkiem oceniam na poziomie bdb. Wiadomo wiele rzeczy na miejscu nie zależą od Pana Arka ale jeśli trzeba to Cię nie olewa i potrafi w twoim imieniu pogadać z twoim pracodawca skoro sam się nie dogadujesz na miejscu... Tyle w temacie ;) pozdro

@Człowiek od Arka

Witam, tak wszystko sie zgadza.... firmy gdzie pracownicy maja bezposrednie zatrudnienie (my tylko pomagamy w rekrutacji i dokumentach i staramy sie sprawdzac firme zeby byla ok) sa rozne, i sytuacje sa zawsze rozne, niekiedy trzeba 1-2 razy zmienic firme, aby znalesc te najberdziej wlasciwa dla siebie, ale najwazniejsze jest to aby rozmawiac, odczekac pare dni lub pare tygodni bo zawsze mozna cos poprawic, zmienic, a nie sluchac innych (czasami zazdrosnych o nadgodziny kolegow ktorzy dluzej pracuja) i bez slowa uciekac w nocy. komunikacja jest zawsze wazna. nie ma 100 proc. odpowiednich pod kazdym wzgledem pracodawcow.pozdrawiam.

Kuba

Czy prowadzicie państwo rekrutację dla kierowców kat. B w Hamburgu?

@Kuba

witam, tak. prosze dzwonic na 604527332. pozdrawiam.Arek

Aktualność
OUSOURCING oznacza w tym przypadku to, ze jesteśmy działem rekrutacyjnym (nie mylić  z agencja pracy) na Polske takich firm jak DHL/Deutsche Post, Flixbus, Deutsche Bahn, Transdev (i wiele innych firm). Od 9 lat przygotowujemy do wyjazdu Kandydatów dokumenty, ubezpieczenia zdrowotne i socjalne, tłumaczymy CV oraz staramy się zapewnić  naukę języka niemieckiego na miejscu w Niemczech lub online.
Zatrudnienie jest zawsze na niemiecka umowe o prace na stałe i bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy.

Zawsze staramy się aby w ofercie była zapewniona kwatera na miejscu czy nauka języka niemieckiego czy pomoc polsko czy angielsko mówiącej osoby na miejscu.  Na bieżąco mamy kilkanaście OFERT DO WYBORU,  czy to w Niemczech czy w Austrii, czy w  Szwajcarii.

Wpisy, które będą dotyczyc DHL DEUTSCHE BAHN, Transdev, Flixbus czy innych firm, będą przekierowane na ich profil/strone lub usuwane przez administratora.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.
We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: kandidaten.lager@gmx.de

lub telefonicznie pod nr tel: +48 604 527 332

w sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Witam, zaciekawił mnie brak odpowiedzi na zapytanie o to czy zatrudniani są obcokrajowcy. Nikt nie może się co do tego ustosunkować? Jeśli mam znajomego z Ukrainy, który nie ma obywatelstwa polskiego to mógłby wspólnie ze mną wyjechać? O ofercie dla lakierników oraz blacharzy teraz myślę. I tak dostanie się te niemiecka umowę?

witam, bo ta strona tutaj nie sluzy rekrutacji...w sprawie rekrutacji prosze dzwonic na 604527332. osoby z Ukrainy maja utrudniony dostep do niemieckiego rynku pracy

@SANRUSEN

Utrudniony ale to nie oznacza od razu, że całkowicie ograniczony? Firma w tym momencie nie pomaga w zatrudnianiu takich osób? A czy będzie to wprowadzane w niedalekich planach?

prosze dzwonic i indywidualnie pytac, bo kazdy przypadek jest inny i trzeba wszystkie dokumenty, wizy, pozwolenia pracy, pobytu sprawdzic....nie da sie generalizowac, i jeszcze raz podkreslam: dzwonic, a nie pisac. my nie jestesmy pracodawca, nie zatrudniamy, tylko jestesmy dzialem rekrutacyjnym niemieckich firm i kandydaci beda przed pracodawcow zawsze rozpatrywani i przyjeci lub nie. pozdrawiam.Arek

Technik

Interesuje mnie praca kierowca autobusu erfurt ale kontakt z firmą to trudne czy osoba która pisała o tej firmie może skontaktować się ze mną bo już miałem kilka wpadek i chciałbym bezpośrednia opinie(usunięte przez administratora)

@Technik

witam, naturalnie prosze dzwonic na 604527332. przedstawie oferte. pozdrawiam.Arek

@waldi

@pracodawca z angielskim może być

Adela

Cześć Wszystkim. :) chyba nie wypatrzyłam opinii w tym zakresie a widzę po ofertach, że ogrodnik jest teraz potrzebny. zastanawiam się czy mój partner by się w tym nie sprawdził. Tylko czy był ktoś tam na miejscu? co konkretnie by robił? Macie jakiś przykładowy dzień z pracy? i tam na miejscu w Koblencji jakie są kwatery?

@Adela

witam, prosze dzwonic po 11 na 664998583 wszystko przedstawie. pozdrawiam. Arek

Czy w SANRUSEN zatrudniani są obcokrajowcy?

Dla jednej osoby są jakieś kontenery? Każdy tak miał czy to może jeszcze od lokalizacji lub jakiegoś szczęścia zależy…? po prostu widzę, że pojawiła się także oferta dla par i to bez języka. Jest napisane ze pokoje 2osobowe są zapewnione za 350 euro. A co z łazienka i kuchnia? o DHL chodzi, był ktoś?

Czego to dotyczyło? Nie widzę co to za treść i czy mam się w ogóle przejmować? Pisali tu o kwotach na wysokości 3200 euro, to się zgadza? tyle zarobię? teraz po nowym roku będzie identycznie czy również pojawia się jakieś podwyżki?

Karolka

Cześć, a no racja, rekrutują i no właśnie mojego męża zainteresowały nowe oferty pracy na kierowcę. Co to za gruszki na wierzbie, co się nie zgadza? Ponoć oferują wynagrodzenie brutto ok 2500 - 2600€ brutto na start, 25% dodatku za godziny nocne, trzynastkę i emeryturę firmową. No brzmi wszystko bardzo obiecująco. Coś się nie zgadza? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Rico
@Karolka

Ja pracowałem bezpośrednio dla deutsche post, fakt że nie mając na miejscu rodziny to pracowałem do ostatniej paczki na aucie nie liczyłem godzin ale wypłaty były naprawdę zadawalajce 3200 ja konto w płynąć potrafiło to zależy od ciebie ile masz czasu by móc poświęcić się swoje pracy lepiej by praca stała się pasją idą święta Bożego Narodzenia więc i pracy będzie dużo przy czym można naprawdę zarobić ...

@Rico

Czy biorąc pod uwagę te wspomniane święta będzie doliczany jeszcze jakiś dodatek płacowy? Te 3,2 tys to euro netto już, tak? Powiedz jeszcze jak ciężkie są te paczki? Czy kobiety też się zatrudniają? I czy to auto masz pod miejsce zakwaterowania czy musisz jednak oddać je do bazy?

witam, rekrutacja na ten rok praktycznie juz zakonczona. 10-20% kobiet. paczki max do 30Kg. zapraszymy od polowy stycznia 2024. praca bezposrednio dla DHL/Duetsche Post ze wszystkimi dodatkami , premiami i firmowym kontem emerytalnym. wszystkiego dobrego i do stycznia. Pozdrawiam.

@SANRUSEN

Witam, zauważyłem, że paczki maja wagę do 30 kg. Co w przypadku Pań? Są jakieś sprzęty pomocnicze tam na miejscu czy po prostu Panowie tez pracują i pomagają? Myślę, czy z dziewczyną się nie wybrać, więc wolę się upewnić. I czy jest tu może jedna z Pań, która już była i by opisała mniej więcej pracę?

Danx
@Rico

Jak dostać się do takiej pracy ?

witam, jesli zarabiaja do 3000-3200€ (jak ponizej w komentarzach) to chyba jest godna wyplata....wiec nie trzeba nic zawyzac...

Co dla kierowcy autobusu? Jakieś opinie itd.

prosze dzwonic na 604527332 oferty na autobusy blizej i dalej od granicy.stawki do 20€/ godz. w Szwajcarii ok 35€ . praca bezposrednio w niemieckich lub szwajcarskich firmach autobusowych. Pozdrawiam.Arek

Rico 48

Pracowałem dla deutsche post, po wyrobieniu sporej normy godzin na konto wpływało 3 tys euro ,pracy jest sporo ale fajna ,w sumie jako kurier nikt ci nie stoji nad głową ,pauzę robisz kiedy chcesz ja wpadłem do kebaba na pauzę zjadłam obiad i wracałem na mój becyrk ..polecam robota jest ok

@Rico 48

Ta pensja 3 tys. euro to jest kasa umówiona z pracodawcą?? To jest stała pensja za X godzin pracy czy w jest stawka godzinowa, która w sumie daje te 3 tys miesięcznie? Jak firma się rozlicza z kurierem? Bo jeszcze jest opcja kasy za ilość rozwiezionych paczek.

Maciek

A prawda jest taka, że Sanrusen nie ma prawa zatrudnienia pracowników. Branża -Sprzedaż detaliczna, nie ma nic wspólnego z HR. (usunięte przez administratora)

@Maciek

Sanrusen nie zatrudnia, i nigdy nikogo nie zatrudnil! to jest dzial rekrutacyjny DHL, Deutsche Bahn, Transdev czy innych firm, nie mylic z agencja pracy/tzw. Zeitarbeit. przygotowuje dokumenty, zakwaterowanie i CV a zatrudnienie i nadanie klas podatkowych czy niemieckiego ZUS czy niem. kasy chorych lezy zawsze po stronie pracodawcy niemieckiego. pomagamy im w tym aby jak najszybciej to ogarneli, mieli kwatere, czy polsko mowiace wsparcie....

Jest na naszej stronie internetowej i tam przez czat można sie z nami skontaktować i prześlemy co trzeba. Dzwonić na 004917623106254 i udzielę dalszych informacji i jeśli potrzeba pasujące miejsce pracy. Bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Pozdrawiam Arek ;)

Leszek

Razem z kolegą, poprzez firmę Sanrusen, przyjechaliśmy cztery lata temu z Poznania do Bremy na autobusy. Wszystkich problemów kierowców nie znam, ale mogę spokojnie powiedzieć, że jak chcesz pracę, to Arek Ci znajdzie. I to, co napisze w ofercie, jest prawdą. Koleżanka pragnęła wyjechać - wysłałem ją do Arka; po 10 dniach wyjeżdżała. Minęły 3 lata, a ona ciągle siedzi w Koblenz. Oczywiście - na początku mój kolega też miał, przez 2 miesiące, problem z wypłatą. Ale to była wyłącznie wina firmy, w której pracujemy. Zamiast zapisać go do 1. grupy podatkowej, zapisano go go 6. Dlatego przez dwa miesiące dostawał około 50% wypłaty. Ale potem urząd skarbowy oddał nadpłatę i już było dobrze... Też wyzywał tę naszą firmę od złodziei, ale jakoś wytrzymał i jest do dzisiaj. Stąd rozumiem, co Arek pisze... Pozdrawiam Leszek

@Leszek

witam, dzięki za pozytywne słowa. ...niestety niekiedy zdarza się że po przyjeździe na miejsce niemiecki pracodawca coś zmieni, czy nie zdąży załatwić czegoś na czas...każdy wie jak działają urzędy, czy to w Polsce czy w Niemczech...Nie ma 100% pasującego pracodawcy i pracy, każdy o tym wie, zawsze staramy się aby była zapewniona kwatera na miejscu czy nauka niemieckiego czy pomoc polsko czy angielsko mówiącej osoby na miejscu, często też niemieckie firmy (po przyjeździe kierowców na miejsce) dziękują nam za współpracę chcąc potem samemu wszystko kierowcom załatwiać, nie zawsze im to wychodzi, więc wtedy można zmienić pracodawcę: ZAWSZE MAMY KILKANAŚCIE OFERT DO WYBORU, do zmiany, czy to w Niemczech czy w Austrii, może niedługo dojdzie też Szwajcaria, gdzie te zarobki są dwa razy większe i zawsze można spróbować zmienić i znaleźć to co komu pasuje, pozdrawiam. Arek

Maciek
@Leszek

Proszę nie pisać bzdury. Firma, która wysyła ludzi do pracy ma załatwić wszystko, ponieważ pracodawca nie obiecuje miejsca zamieszkania, to leży po stronie firmy. Informowanie też leży po stronie firmy, dot. klasy podatkowej - 6, bo brak meldunku.

Zostaw merytoryczną opinię o SANRUSEN - Berlin

• Jak się pracuje w SANRUSEN?

Zobacz opinie na temat firmy SANRUSEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANRUSEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SANRUSEN