Us�ugowa Spó�dzielnia Uniwersum

Opinie o Us�ugowa Spó�dzielnia Uniwersum

pope

sam wiesz @Łuki jak mogą płacic w firmach ochroniarskich, pewnie niewielkie pieniądze i na umowe zlecenie

Nick

Ganiają ochroniarzy po całej Warszawie, co miesiąc inny obiekt, mimo, że zleceniobiorcy chcą ochroniarza, to przenoszą na inny obiekt, bo zatrudniają niewystarczającą ilość ochroniarzy i łatają potem nieobsadzone dyżury na innych obiektach. Nieustająca pielgrzymka po różnych posterunkach. Po powrocie z urlopu już nie trafia się na obiekt na jakim się było przed urlopem, mimo, że obiekt odpowiadał ochroniarzowi, a ochroniarz zleceniodawcy.

nick

Absolutnie nie polecam, ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy!!!

majaa

Praca w tej firmie - nie polecam !!!

oszukany

obłudni ludzie. jak chcecie, zeby was zrobili na szaro to polecam

Zostaw opinię o UsÅ�ugowa SpóÅ�dzielnia Uniwersum - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UsÅ�ugowa SpóÅ�dzielnia Uniwersum