Arsanit

Siemianowice Śląskie

Opinie o Arsanit

Kolega z 17-stego 04.2010 co pisał na temat Arsanitu miał dużą rację,pierwsza wpłata na konto w terminie a druga połowa wypłaty nieraz po tygodniu i to w kopercie,co do napraw samochodów to o wszystko trzeba się prosic i to po kilka razy,albo jeszcze czas albo nie ma kasy.Praca niezła ale trzeba pracowac nawet od 12 do 15 godzin dziennie.Za nadgodziny nie płacą tylko za kursy i to tyle jak szef uzna za stosowne.Nie polecam tej firmy bo atmosfera jest tam nieprzyjemna.

Zostaw opinię o Arsanit - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arsanit