carpark

Opinie o carpark

aaa

zgadzam sie [usunięte przez moderatora].szukaja naiwnych

ziom

Nie dajcie się oszukać! nie polecam tej firmy siedziba mieści się w Warszawie na alejach jerozolimskich. Pracuje tam rok na początku zaproponowali mi 8zł do ręki po jakimś czasie zwiększyli wszystkim i również i mi do 10zł brutto i zarobki były bardzo dobre przy 180godzinach pracy(14-16 dni w miesiącu) bo ma się zmiennika.Ale po jakimś czasie zauważyli że interes jest na bardzo niskim poziomie a biznes to biznes!(nie mają klientów) obcięli wszystkim do 5ZŁ BRUTTO za godzinę czyli do ręki 4,31zł netto plus śmieszna prowizja nie do osiągnięcia w zależności od utargu, czyli w miesiącu od 880zł do 1150 zł , tak się traktuje młodych ludzi(studentów) w dzisiejszych czasach z tego co wiem poszukują pracownika od czerwca bo ja się zwalniam uciekajcie od tej firmy.

Zostaw opinię o carpark - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie carpark