Opinie o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda praca w firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

A co macie teraz w sojcalu ciekawego, że taki dobry? akurat mam przed sobą dawniejsza ofertę i zastanawiam się czy do dziś coś jeszcze dorzucono. O gruszy nic nie widzę, czy już jest?

Czy w firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

PauZgreda
@Irena

Poniżej jest opinia Buitlander na temat panującej atmosfery w zakładzie. A co do języków, to nie są one potrzebne do codziennej pracy. Bardziej dotyczy to szczebla wyższego. Ale uczyć się możesz, tylko musisz to potem jakoś w formie lojalki to spłacić.

Olcia Nowy wpis

Hejka, będą jeszcze szukać może pracowników produkcji na kompletację? Mam już doświadczenie w tym zakresie a powoli po Żernikach za pracą się rozglądam. Szukam czegoś na dłużej a od razu wpisana była w ofercie umowa o pracę. Na stałe kiedy dostane?

Joanna Nowy wpis

Cześć, ja pracowałam w tej firmie jakiś czas. Praca nie była ciężka, ale strasznie nie skoordynowana. Brak jakiejkolwiek kontroli kierownika czy koordynatora nad tym, co się dzieje na produkcji. Jeśli chodzi o tego drugiego, to strasznie niemoralny facet. Cały czas chodzi z rękami w kieszeniach i żuje sznurek od bluzy. Gdy tylko zaczyna się nawał pracy, magicznie znika. Najgorsze są jego sprośne teksty do dziewczyn. Nie pozdrawiam!

paulas zgredus Nowy wpis
@Joanna

Od samego początku w tej firmie tzw. koordynatorzy produkcji to porażka. Są tylko po to by robić tabelki z raportami dla góry.

Cześć, czy powinna mi się zapalić już czerwona lampka skoro teraz zauważyłem, że w styczniu ktoś pytał o pracę na stanowisku Junior Controlling Specialist a ja właśnie z taka aktualna oferta przychodzę? Tryb hybrydowy i opisany zakres obowiązków by mi się uśmiechał tylko teraz nie wiem czy to rotacja czy może powiększenie działu. Ktoś odpowie?

Buitlander

miła i sympatyczna atmosfera, praca zaś monotonna i lekko uwsteczniająca, chyba że ktoś lubi powtarzalne sekwencje czynności. dźwigać nie trzeba, pośmiać się i pogadać można. zarobić...raczej średnio na jeża/niekoniecznie. bardzo dobra opcja dla studentów i wolnych strzelców - dla mających większe finansowe zobowiązania będzie to ułuda i strata czasu. ogólnie zakład pozytywny, ale dla ludzi bez układów "na górze" perspektyw raczej brak.

@Buitlander

Czy ktoś może bliżej napisać o stanowisku młodszy magazynier. - jaka płaca - jakie obowiązki - jaki socjal

Izka
@Buitlander

Jakie stanowisko konkretnie masz na myśli? Trochę w firmie ich jest :) Czyli studentów przyjmują bez problemu, tak? Czy jednak trzeba mieć już trochę większe doświadczenie?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Direct Link Worldwide Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik Produkcji?
Katarzyna

Nie wiem jak na kompletacji, o której pisano względem pracy kobiet w zakładzie sprawy się maja, ale czy może ktoś opisać biuro? Funkcjonuje tu teraz dział zakupów? Mam doświadczenie i szukam wstępnie pracy w swojej okolicy. Wyświetlają mi się tylko oferty na produkcje w przeglądarce

Faktycznie praca na produkcji jest tak ciężka? na czym konkretnie polega, co się robi? nie mam doświadczenia, ale widzę ze Panie zadają pytania, jak dużo kobiet pracuje?

Na jakie zarobki mogę liczyć na początku jako pracownik produkcji.I ile jest płacone za dojazd?

Joanna
@Monika

A co cię zainteresowało właśnie w tej firmie? Jakie masz doświadczenie? Pracowałaś kiedyś na produkcji?

Małgorzata
@Joanna

Interesuje mnie podjęcie pracy na produkcji. Jakie należy mieć doświadczenie? Ile płacą? Czy jako samotna matka wychowująca dziecko, mogę pracować tylko na rano? Proszę o odpowiedź.

Dorcia_Wielbicielka
@Monika

A czy kiedyś pracowałaś na produkcji? Praca jest ciężka.

Ada

Poważnie dalej wisi ta oferta dla młodszego specjalisty od kontentu? Ktoś tu o nią pytał jak jeszcze ofertę puszczali. U mnie pokazuje, że jeszcze dzień będzie dostępna, czy jeszcze nie było żadnych rozmów? Po zakończeniu będą? Może mi ktoś polecić by spróbować? mam wyksztalcenie wyższe z tym, że w zakresie logistyki, czy takie też się nada?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

Czemu od razu niektórzy uważają, że zapytanie o premie jest tendencyjne? Możecie przy tym omówić wprost prace jako Junior Controlling Specialist? Chętnie przeczytam ocenę z pracy, zarobki tez nie zostały podane, czy na początku jest po prostu minimalna i potem cos więcej?

DubiSmród

A co ty się tutaj chcesz szkolić? Skaner do ręki i przerzucasz paczki od 0,5 kg do 20 kg. Prosta praca.

Irena
@DubiSmród

No witam czy ja dobrze widziałam, że paczki są od 0,5 do 20 kg? To kobiety na spokojnie tez tu pracują, tak? widziałam po prostu ofertę dla młodszego magazyniera i zastanawiałam się czy chodziło tu o „poziom zaawansowania” czy jednak wiek. :D młoda jestem, to może dałabym radę, opiszecie ludzi i atmosferę? jest dla mnie ważna

PauZgreda
@Irena

Lara

Po co firma oferuje dofinansowanie nauki języków pracownikom na stanowisku Pracownik Produkcji?? Potrzeby w codziennej pracy jest angielski czy jakiś niemiecki? A i czy jak ktoś zrobi taki kurs i zrobi certyfikat, to ma opcje na awansowanie w firmie?

Ogłoszenie na Koordynator do Direct Link Worldwide Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

The Doors

Może warto kandydować. Zobaczysz, popracujesz i podejmiesz decyzję. Tylko pamiętaj że przychodzisz na miejsce głównej koordynatorki, która idzie na macierzyńskie jak urodzi dzidziusia. Jak przyjdzie z powrotem to albo Ciebie usuną lub uciekniesz z tej firmy.

KijWamwOdpyt

Pytanie,chciałbym zatrudnić się na stanowisku magazyniera czy osoby karane również zatrudniacie?

SiKalafą
@KijWamwOdpyt

...to wszystko jest jepsze od Klanu, Dynastii i Mody na sukces :D ...ciekawe, ile będzie mieć odcinków. I czy dokręcą jakieś nowe sezony (?)

@KijWamwOdpyt

Zatrudniają. Możesz startować na magazyniera.

Ilona

A gdzie te negatywy o nich słyszałeś? Co mówili?

Areko

Ilona, Kocham Cię!!!

FunsDirect
@Ilona

Ale dziś będzie show na Chartowie. Mam nadzieję że będziemy mieli wspaniałą pogodę i zabawę. W lipcu mieliśmy też imprezę i się napiliśmy. Dziś też tak pewnie będzie bo pijemy z nizinami. Ale po linach nie będę chodziła.

KijWamwOdpyt
@Ilona

A ty na jakim stanowisku pracujesz???wydaje mi się że jesteś tylko zwykłym pracownikiem.

Jaro.Krok
@KijWamwOdpyt

Hej i jak było na integracji ? Też bym poszedł... Szkoda ze jestem nie zrównoważony:(

@Jaro.Krok

Jarku po tym co zrobiłeś kolegą z pracy wątpię żeby któryś chciał cie jeszcze widzieć. (usunięte przez administratora) krzyki i wykorzystywanie nie miały końca. Dobrze że się zwolniłem...

@Gość

Jarek dobrze że już nie pracujesz ponieważ twoja obecność niekorzystnie wpływała na atmosferę w tej firmie. Teraz jest zgrany zespół i doświadczeni pracownicy na magazynie. Pozdrawiamy

Jaro.Krok

Wiem że taka sytuacja miała miejsce i przepraszam. Niestety dopiero po trzeciej wizycie u terapeuty zrozumiałem gdzie leżał problem. Oficjalnie pragnę przeprosić w imieniu swoim oraz kolegi Adama za wszelkie negatywne komentarze. Jarek

Piqqey

Tragedia ,przychodzisz na rozmowee, jesteś dogadamy czekasz na papiery do lekarzy i cisza przez 2 tygodnie bo nikt nie mógł cię powiadomić że jednak ktoś inny znalazł się na twoje miejsce niż Ty ,śmiech na sali ,odradzam komukolwiek wiązać się z taką firma

Amatirka
@Piqqey

A czy możesz powiedzieć Piqqey, z kim byłeś dogadany?

Pulła

Sama prawda ????

GrandVoyageSer

A można by jaśniej jeszcze?

@GrandVoyageSer

Co tu dużo pisać ... Po prostu niektóre osoby działają na niekorzyść firmy . Nie wiadomo jak dobry może być pracownik na stanowisku kierowniczym jego zachowanie negatywne , częste prowokacje będą powodować to że albo ktoś się zwolni albo zostanie zwolniony za coś ..za darmo bo księżniczką się coś nie podoba ! Mam nadzieję że jednej jak i drugiej uśmiech z twarzy zejdzie jak dostanie z sądu pozew za (usunięte przez administratora).. I serio niech się zastanowią nad swoim zachowaniem bo tyle ludzi ucieka z tej firmy tyle osób się przewinęło i nikt dobrego zdania o tej firmie nie ma .! A opinia tyczy się tak jak wyżej jest napisane oddziału w Żernikach k. Poznania Dla zainteresowanych tak ładnie firma się kryje że nie ma ich na goworku Bardzo mnie to ciekawi , aby uniknąć złych opinii .. brak słów . Zajmij się człowieku robota a nie wchodzenie i odpisywanie

GrandVoyageSer

A wiecie dlaczego w Polsce zabrakło cukru? Bo w firmie buraki rządzą i nie dają się wykopać.

Obserwator

Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

Rodzynek
@Pulła

Pulła,co Ciebie skłoniło ze już nie pracujesz w Directlink.?

Pulła
@Rodzynek

Było trzeba przychodzić do pracy i pracować a mi się nie chciało więc szukam teraz pracy gdzie nie trzeba nic robić

@Pulła

Przepracowywałeś się tutaj?

Co jaki czas w Direct Link Worldwide Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Palła

Co żaden czas. Tutaj nie ma czegoś takiego jak podwyżka.

@Palła

W sensie indywidualna tak? Bo stawki chyba standardowo z roku na rok się zwiększają, prawda?

Jagodzinka
@Palła

Podwyżka- tego słowa lepiej nie używać. Byli tu już tacy którzy wykazywali się i chcieli podwyżkę. Dostali odmowę i zwalniali się. Czar prysł.

Szymon
@Jagodzinka

No chyba się nie dziwisz że jak dostali odmowę to szukali roboty z większą kasą. Szkoda że firma nie próbuje zatrzymać ludzi choćby małymi podwyżkami. To przez oszczędności? Czy są inne powody?

Jagodzinka
@Szymon

Po co pytasz czy są jakieś powody, skoro wiesz jakie są.

@Jagodzinka

Czyli tylko oszczędzają? Ludzie tu pracujący są na tyle przeciętni, że nie uważają ich w żadnym wypadku za wartościowych? Bo jeśli tak to mało motywujące

Gadżet

Z tego pytania mam bekę.

Kotek

Nie można ubiegać się o podwyżkę. Odpowiedzi są wymijające.

@Kotek

Ale mimo to chyba zdarzył się ktoś kto potrafił się jakoś przez to przebić? Bo to raczej niemożliwe, żeby kompletnie nikt podwyżki nie miał?

@Ilona

A może kadra zarządzająca jest przeciętna?

@GrandVoyageSer

Aha, że od tej strony na to patrzysz? No nawet jeśli to chyba ze względów wizerunkowych powinni komuś dać?

GrandVoyageMroczkaNaDronie

...no, patrząc na dynamikę podwyżek w tej firmie to chlebka z masełkiem i z wędlinką nie będzie ;) Pozdro AS's shift!

@GrandVoyageMroczkaNaDronie

No cóż Piotruś- szczególnie z takim podejściem jak ty miałeś do pracy to byś nawet ode mnie nie dostał chlebka z masłem a co dopiero sól.

@GrandVoyageSer

chyba nic dziwnego że ludzie oczekuja podwyzek przy tej inflacji :) moze jednak trzeba to przemyslec?

Mahomet
@GrandVoyageMroczkaNaDronie

Powiedz GrandVoyageMroczk... - Czy firma organizuje spotkania integracyjne?

@GrandVoyageMroczkaNaDronie

Czy firma organizuje spotkania integracyjne pracowników?

Ilona

A ilu tych wybrańców tutaj? :/ I oni sami tak się integrują, mają po co?

Pytający!!!

Czy polecacie pracę w Directlink?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

qrłapalła!

Dość standardowo. CV, telefoniczna rozmowa, spotkanie na terenie firmy, lub też i nie. Różni managerowie rekrutują do różnych działów. Każdy po swojemu.

Jerzy
@qrłapalła!

Fajnie że zostawiłeś takie info. A czy rozmowa może się też odbyć zdalnie zamiast w siedzibie?

@qrłapalła
@Jerzy

Trochę już minęło jak nie pracuję. Za mojego czasu była to indywidualna kwestia danego działu. Tym bardziej jest mi trudno powiedzieć jak jest dziś.

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Link Worldwide Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

Direct Link Worldwide Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa
  • NIP: 5272719788 REGON: 147398260 KRS: 0000522542

Direct Link Worldwide Sp. z o.o.