tec line

Dortmund

Opinie o tec line

erfg

a dlaczego tutaj taka cisza nikt nie na temat firmy od dawna nie pisze? pamietam ze jakisc zas temu chcialem sie u nich zatrudnic bo wiem ze zajmuja sie sprzedaza produktow do nurkowania, nie oreitnujecie sie moze czy cos w najbliszym czaise od nich bedzie?

xxxxxx

Witam ja takze odradzam ta firme te kobiety ktore robia rozliczenia sa chore i nie maja pojecia co robia licza jak im pasuje i jedna na druga zwala (usunięte przez administratora) uwazajcie na nich.

l

zgadzam sie ta firma to jedna wielka pomylka najgorsza dla jakies pracowalem frajer z gdanska ktory siedzi w tym biurze to klamaca a panie w holandii nie sa lepsze radze sie wystrzegac tej firmy

darek

uwaga firma robi co chce placi tak samo jak uwaza przelicza euro na zlotowki 1do1 puzniej mowia za jest pomylka ta firma to pomylka.jezeli jestes fachowcem to omin ta firme

Zostaw opinię o tec line - Dortmund

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tec line