Opinie o Businessbar.Pl Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Businessbar.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Businessbar.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Businessbar.Pl Sp. z o.o. w Chorzów

Zadowolony Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Cóż zaczynając o tej jakże wspaniałej firmie.... - Brak wypłaty to podstawa oraz proszenie się o swoje, aż miło zaczynać współpracę z tak rzetelną firmą nastawioną na uczciwość oraz wsparcie pracownika. - Kontakt z właścicielem jest doskonały zawsze można liczyć na sygnał który słyszymy w słuchawce... Ogólnie tylko na ten dźwięk można liczyć. - Jedna z jego wielu spółek która jest nieskalana przelanym wynagrodzeniem za okres świadczenia dla nich usług pracowniczych. - Najbardziej podoba mi się możliwość pracy w czynie społecznym ! A tak całkiem poważnie... rzucając kościami. Pracodawca nie jest wypłacalny co można również dowiedzieć się aktualnie z rejonowych mediów, brak szacunku do pracownika jak i chociażby za grosz człowieczeństwa. Pracownicy nie otrzymali wynagrodzenia za uczciwie przepracowany miesiąc, szantaże do których dopuszcza się również niejaki pan Łukasz wobec pracowników względem zmiany umowy którą byli związani pracownicy. Brudne zagrywki oraz brak empatii... dobry początek prawda ? Główny Pan Prezes Marcin.B wyprał się swoich pracowników po miesiącu cytując "Ja was nie znam i nie pracujecie dla nas" biorąc nogi za pas uciekając bez większych wyjaśnień bądź dyskusji... Zastanawia mnie jak to jest współpracować z ludźmi przez miesiąc czasu kontaktować się oraz zawierać ludzi w grafikach... Znając ich z imienia wiedząc ile dany pracownik powinien otrzymać wynagrodzenia lecz jednocześnie nie znając ich... Przedstawiają się jako Sp. Z.O.O następnie wkraczając jako S.A ^^ Mają rozmach.... jak to mówią. Pracownicy którzy zostali przejęci przez BusinessBar aktualnie są związani umową o pracę przez co nie mają możliwości w świetle prawa na podjęcie legalnie pracy w celu utrzymania swoich rodzin... Z dnia na dzień przed wypłatą ( 09.04.2024r ) otrzymali przykrą informację iż nie będą mogli otrzymać SWOICH CIĘŻKO zarobionych pieniążków oraz zrobić zakupów, opłacić rachunków... A więc panie Prezesie kochany proszę powiedzieć jak to jest zostawić ludzi na pastwę losu ? Osoby objęte ochroną przed emerytalną również zostały zwolnione "na gębę" ahh Dziewczyna w zaawansowanej ciąży aktualnie bez ubezpieczenia Ps. Zwolniona na gębę podczas L4... No no... Dopuszczacie ludzi bez aktualnych badań medycyny pracy na stanowiska... Fiu Fiu... zbiera się ! Jak to jest wiedzieć że są osoby które przykładowo nie mają teraz co do garka włożyć ? Uwielbiam najbardziej możliwości podpisania umowy z miesięczną datą wstecz ! Życzę z całego serca by to dobro do was wróciło :) Dno i kilometry mułu, mam nadzieję że odpowiesz za swoje machlojki i zapłacisz za wszystko z nawiązką. Lucek już na ciebie czeka :) Na końcu chciałbym z uśmiechem pozdrowić oraz podziękować za tak owocną współpracę. Polecam ! Tzn... polecam omijać współpracę z ową firmą i trzymać się od niej jak najdalej. Z Poważaniem "Zadowolony Pracownik"

Miły Nowy wpis

(owsiana)Charówka za grosze!!!nawet stare jedzenie przerabiają a ci z góry to jedzą powinni pozamykać te lokale. Ludzie nie mili kierowniczka Monika wredna fałszywa.jednym słowem totalne dno

pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu atmosfera fatalna.za najniższą krajową charujesz za 3 ,brak premi,o wolnym dniu zapomni(urop).brak szacunku dla pracowników ,kierowniczka Monika miła jak tylko coś potrzebuje! Wykorzystuje ludzi premie i może są lecz ona tak robi ze ma to w swojej kieszeni. Prezes przyjeżdża raz na rok ma to gdzieś. Pracownicy porażka zero współgrania,odgadywanie i kablowanie na 1 miejscu a same nic nie robią najgorsza praca gdzie pracowałam .nie polecam nikomu o kto ma słaba psychike.totalne dno

Hary Nowy wpis

Dziady

Rotflcopter Nowy wpis

Dla pracowników którzy nie otrzymali wynagrodzenia polecam: art 55 par 1 pkt 1.1 kodeks pracy Najlepiej wysłane pocztą za potwierdzeniem odbioru :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Businessbar.Pl Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Laura

możecie mi proszę powiedzieć na jakiej zasadzie wyliczane są premie dla kucharzy? Teraz w ofercie na mój rejon są podkreślone te wynikowe ale nie do końca wiem jak działają. średnie zarobki wraz z podstawa jak wychodzą?

Zadowolony Pracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Businessbar.Pl Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Edyta

Jakie sak biurowe są w zasadzie możliwe teraz do obsadzenia? Zastanowiło mnie to ostatnie zapytanie o opcje na prace zdalna. ciekawie której pracy mogło to dotyczyć?

Tutaj to prawko o które spytano już wcześniej wszystkim jest potrzebne czy właśnie od stycznia jest deficyt na kogoś takiego? Zastanawiam się czy wtedy można mieć większa stawkę? ta oferta dalej wisi, więc zastanawiam się czy trudno jest się dostać?

W czasie rozmowy kwalifikacyjnej ustaliłam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, kierowniczka zgodziła się na wolne weekendy, lecz nastąpiła zmiana kierowniczki i zostałam zwolniona ze względu na to, że nie mogę pracować w weekendy. Nie polecam tej firmy, brak szacunku do pracowników.

Julka

Czy do dziś można powiedzieć ze atmosfera jest nawet ok? widzę, że szukają właśnie pomocy kuchennej do Świdnicy akurat. pracował ktoś w tych rejonach może? czy warto przyjść? piszą ze potrzebna będzie osoba z prawem jazdy. Czym konkretnie się jeździ? I jak płacą w tym roku?

Jaka atmosfera jest między działami w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Atmosfera ok, z niektórymi stołówkami jesteśmy daleko od siebie ale pracujemy ze sobą już nawet po kilka lat i chyba się lubimy :)

Polecam pracę w tej firmie ze względu na bardzo miłe i sympatyczne kierownictwo i dość dobre zarobki!

Czy Businessbar.Pl Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kazimierz

O to dziwne. Jest w ogóle po jakimś czasie szansa aby dostać umowę o pracę? Nie ukrywam, że umowa o prace byłaby lepsza. Wiadomo urlopy itp. Myślę nad pracą w tej firmie ale bym wolał pełen etat. Chyba że umowa zlecenie tylko na okres próbny i jak ktoś się wykazuje, to dają pełną umowę o pracę?

@Kazimierz

Witam, jeżeli interesuje Pana praca w naszej firmie, serdecznie zapraszam do złożenia CV. Odpowiadając na Pana pytanie, formy współpracy w naszej firmie są różne, oczywiście tak jak Pan pisze często po okresie umowy zlecenia podpisujemy umowę o pracę. Przy każdym zatrudnieniu i każdym stanowisku podchodzimy do sprawy indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie

Jolanta
@Businessbar.Pl Sp. z o.o.

A na jak długi okres czasu podpisywana jest umowa zlecenie? 3 miesiące tak jak niżej było pisane? I po jakim czasie jest szansa na dostanie normalnej umowy? Jednak umowa o pracę jest korzystniejsza.

@Jolanta

Witam, najczęściej umowa zlecenie trwa od miesiąca do trzech miesięcy.

Skoro utargi na punkcie są po 6- tys dziennie to gdzie są premie? (usunięte przez administratora)

Dziękujemy za pozostawione pytanie, chętnie na nie odpowiemy i zweryfikujemy temat indywidualnie. Prosimy przesłać informację na adres biuro@businessbar.pl.

Robert

Wrzucili do sieci kilka rekrutacji. Min. na pracownika biurowego z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wszyscy zatrudnieni muszą mieć znaczny stopień niepełnosprawności żeby firma mogla dostać dofinansowanie z PFRON? Bez tego nie przyjmą do pracy?

@Robert

Witam, Panie Robercie przyjmujemy do pracy osoby odpowiadające kwalifikacjami do danego stanowiska, jeżeli mamy możliwość zatrudnienia do pracy w biurze osób z orzeczeniem o niepełnosprawności to dlaczego mielibyśmy tego nie zrobić? Posiadanie jednak takiego orzeczenia nie jest warunkiem bezwzględnym zatrudnienia. Pozdrawiam

Zdecydowana poprawa jedzenia na stołówce w firmie Adient w Siemianowicach Śląskich. Wszystko świeżo podane więcej dodatków jak również większy wybór.

Levito

Bardzo pyszne i pomysłowe śniadanka, pyszne cieplutkie obiady i do tego kompocik Babuni :) serdecznie polecam kuchareczki i super sympatyczną obsługę Siemianowice Śląskie ADIENT

Na jakie benefity można liczyć w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Witam, system benefitów uzależniony jest od stanowisk pracy.

Wiem, że każdy ma inne zdanie ale już jakiś czas pracuję w tej firmie i nigdy nie było takich problemów. Wypłata zawsze 10-tego. System premiowy uzależniony od wypracowania budżetu. Każda restauracja pracuje sama na premię i wszyscy powinni się starać o to żeby ją otrzymać. Z szefostwem też nigdy nie było problemów. Zawsze idą na rękę, ale to wszystko zależy od nas. Od naszego podejścia. Nawet w tej obecnej sytuacji różnie mogło być a jednak wypłaty są. Uważam że firma stawia na pracownika i zawsze wyciąga rękę. Nie oceniajmy wszystkiego w czarnych kolorach i pamiętajmy że jeżeli my będziemy się starać to na pewno będzie to docenione. Łatwo jest powiedzieć coś złego, ale coś dobrego? Już gorzej. Pamiętacie, wszystko zależy od nas ????

Powiedz to osobom, które nie dostały wynagrodzenia za luty. Teraz pracownicy nie będą pracować na swoje wypłaty i premie tylko na spłacanie byłych pracowników.

Proponuję najpierw doczytać jakie były kryteria świadczenia postojowego zapisane w tarczy a potem wypisywać bzdury bo jakoś dla mnie firma złożyła wniosek i otrzymałem kasę.

ZZZ

Kryteria były spełnione.... Osoby zatrudnione przez agencję pracy otrzymały postojowe, ponieważ ona wywiązała się ze swoich obowiązków i złożyła wniosek do ZUSu. (usunięte przez administratora)

@ZZZ

Chyba Ci się Firmy pomyliły :D:D Piszesz na stronie o Businessbarze

Daria

Czyli od kogo??? Kierownik i Szef Kuchni może tak. Reszta najniższa krajowa i średnio po 40 niewypłaconych nadgodzin w miesiącu. Bo firmy nie stać. Brak przerwy tylko zasuwanie po 8h jak nie po 12h

Kas

Jaka premia to dopiero weszło od lutego tego roku. O czym wy piszecie. Piszci prawdę jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Businessbar.Pl Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Businessbar.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Businessbar.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Businessbar.Pl Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Businessbar.Pl Sp. z o.o.