Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Opinie o Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Cześć!

Świetnie, że interesujesz się naszą firmą! Informujemy, że ten wątek jest już nieaktywny, ale wciąż możesz przeczytać tutaj archiwalne wpisy. Zapraszamy na nasz główny profil Trans.eu Group S.A, (Wrocław), na którym prowadzimy komunikację i reagujemy na komentarze :)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Trans.eu Group S.A. (Wrocław)?

Cześć, weryfikujemy umiejętności w różny sposób, w zależności od danego procesu. Najczęściej zadajemy pytania związane z wiedzą i kompetencjami potrzebnymi na danym stanowisku. Czasem dajemy też kandydatom krótkie zadanie, zdarza nam się również weryfikować język obcy (jeśli był podany w ogłoszeniu), zmieniając na chwilę język rozmowy. Jeśli podasz nam stanowisko, które Cię interesuje, będziemy mogli odpowiedzieć już bardziej szczegółowo :) Przy okazji informujemy, że ten wątek jest już nieaktywny, a nasza komunikacja jest prowadzona na naszym drugim wątku – Trans.eu Group S.A, (Wrocław) :)

Waldemar

Witam, Jestem zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku Helpdesk Specialist . Jaki poziom znajomości j. angielskiego jest wymagany ? Czy jest to wymóg konieczny ?

@Waldemar

Dzień dobry, na tym stanowisku oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Do codziennej komunikacji używamy w firmie języka polskiego. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy!

Jakie są benefity pracowniczye w Trans.eu? Czy mają karty Multisport albo jakieś sponsorowane obiadki w postaci Smartlancza?

@Tomek

Cześć Tomek, fragment na który odpowiedziałeś jest napisany przez naszego pracownika. Jest to odpowiedź na zapytanie Michała, który zapytał o benefity :)

PracowniczyGłos Nowy wpis

Praca bardzo ok, zespoły extra, przełożeni w miarę w porządku. Duże zaplecze socjalne. Dobre śniadania. Wiele możliwości rozwoju. A teraz propozycja dla Szefów. Może warto na czas tego co się dzieje teraz na dojazdach ulic naszego miasta i trasach wjazdowych Autostradowa Obwodnica i Wschodnia Obwodnica zrobić ukłon w stronę pracowników i dać im cały tydzień możliwość pracy zdalnej? Od poniedziałku protest rolników się zaostrza. Dojazd do firmy zajmie dłużej niż zwykle. Abyśmy nie musieli tracić 2h na dojazd do firmy i 2h na powrót do domów dać możliwość (w dni które są biurowe ) pracy z domu. https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,rolnicy-zapowiadaja-zaostrzenie-blokad-w-poniedzialek-do-wroclawia-najlepiej-pociagiem,wia5-3315-73545.html

Czy firma Trans.eu Group S.A (archiwalny) udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Abcde Nowy wpis

Typowych jak na rozmowie kwalifikacyjnej . Uzależnione jest to od stanowiska na które startujesz. Jaki sens miałoby podawanie pytań- które będą ? Przecież osoby, które chcą potencjalnie Cię zatrudnić chciałyby wiedzieć jak działasz w naturalnej sytuacji - a nie słuchać wyuczonych wcześniej znanych pytan. Nic trudnego na rozmowie się nie pojawia . Typowa, przyjemna rozmowa. O doświadczeniu , Twoim rozwoju itp

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Trans.eu Group S.A (archiwalny)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Waldemar

@Waldemar

Jak pracuje się w handlu? Jacy są przełożeni? Czy wyznaczane cele są realnie do osiągnięcia?

M.D

Nie da się pracować na nowym produkcie, codzienne awarie, brak pomocy przy awariach, nie odbieraja telefonów. Zdawkowe tłumaczenia a czasami wręcz chamskie podejście do tematu. O stabilności mozna pomarzyć i to jest podstawowa funkcja która nawala codziennie. Nie polecamy , klienci czekają aż konkurencja sie rozwinie i uciekną z tej niedopracowanej i niestabilnej awaryjnej platformy. Jeśli logistka 4.0 ma tak wyglądać to boimy się o przyszłość :)

@M.D

M.D dziękujemy za Twoją opinię, natomiast portal GoWork powinien zbierać informacje na temat pracodawcy a nie produktu tworzonego przez pracodawcę. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

@Michał

Cześć Michał! W naszej firmie oferujemy szereg benefitów, niektóre ze względu na pandemię są wstrzymane, natomiast to co obecnie funkcjonuje to: karta multisport plus, prywatna opieka medyczna, dodatkowe zajęcia sportowe, gdzie nie jest wymagana karta multisport, śniadania firmowe (w chwili obecnej są szykowane codziennie kanapki na zamówienie), posiadamy swój ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, prowadzimy szkolenia wewnętrzne.

@Trans.eu Group S.A (archiwalny)

Reklama pisana przez pracownika smatlancz?

@Tomek

gucio

Niby duzo osób narzeka na nowego transa a i tak kazdy z niego korzysta bo nie ma nic lepszego. Czasem sobie zaklnę jak mi się zacina ale po zmianie przeglądarki czy resecie wszytsko wraca do normy. Patrze na bierzaco co oni tam zminiają i czasem nawet im sugugestie pisze c mi sie nie podoba co warto zminić. Czekam aż w końcu będzie to wyglądało jak powinno i juz nie będą nic poprawiać

@gucio

Gucio, dziękujemy za informację!

tsl

Przesiadka ze starego transa na nowego była dość bolesna, miało się obcykane wszystkie funkcje, ale na ich grupie na fb sporo mi pomogli. Czasem zdarzy się zawiecha ale coraz lepiej to działa no i można obsługiwać przez przeglądarke a niedługo ma być apka na ios

@tsl

Dziękujemy za informację!

Czy w Trans-Eu Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dziękujemy za pytanie. Każde zgłoszenie problemu przez pracownika nie pozostaje nam obojętne. Staramy się, aby wszystkie problemy były rozwiązywane.

PanPioter

Sprawnie odpowiadają na zadane pytania. Jest specjalna grupka na fb gdzie można pisać i oni tam pomagają ewentualnie dzwonić na infolinie. Nie zostawiają cię z problemm o to możesz być spokojny

Cześć!

Świetnie, że interesujesz się naszą firmą! Jeżeli jesteś pracownikiem Trans.eu Group S.A., bądź kiedyś z nami współpracowałeś, zachęcamy do podzielenia się opinią na temat pracy u nas. Będzie nam miło dowiedzieć się czegoś o sobie.

Twój feedback jest dla nas bardzo ważny, pozwoli nam się rozwijać i udoskonalać. Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby Twoja informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników. Takie opinie zostaną usunięte przez administratora. Możesz też wysłać swoją opinię na emaila: opinie@trans.eu. Nie pozostawimy jej bez odpowiedzi.

Jeżeli jesteś pierwszy raz u nas to zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą - część informacji znajdziesz w zakładkach po lewej stronie, warto również zerknąć na nasze social media (instagram i facebook:)

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie - aplikuj! Wszystkie nasze ogłoszenia o pracę znajdziesz na https://joinus.trans.eu/

Pozostańmy w kontakcie.

PS Na zdjęciach możesz zobaczyć nasze biuro.

Kacpi31

Może to kwestia wieku spedytora, nie wiem ale mnie przestawienie się na nową wersję webową zajęło kilka dni. Owszem zdarzają się awarie ale nawet w apkach banku takie sytuacje sie dzieją więc dla mnie to nie jest powód do wielkiego narzekania. Jednak firma sporo zarabia na tej giełdzie na własną ręke by się dłużej szukało potencjalnych kontrahentów

mario

Wcześniej się denerwowałem przez tą nową wersje ale powoli powoli to lepiej wygląda wprowadzają nowe rzeczy, troche trzeba sięnauczyć popatrzeć gdzie co jest i jaka funkcje pełni dana rzecz ale daje rade. Jak juz dpracują na tip top komunikator to będzie miód malina. Na giełdzie jest sporo ofert i jak firmy będą miały certyfikaty to juz będzie wiadomo które wybierać

stanley

Kwestia przyzwyczajenia do nowej wersji, jak sie człowiek z tym otrzaska to obsługa z poziomu przeglądarki jest nawet prostsza, szybciej sie ładuje itp

kozik

Coraz nowe opcje wprowadzają ta dotycząca wyróżnień wiadomości się przydaje. Zobaczymy co będzie dalej

Miśka

Ogólnie moim zdaniem trans schodzi na (usunięte przez administratora) ... :( , te licytacje , oszustwa .... spedycje robia co chcą bez szacunku dla przewoźnika . A na giełdzie same ochłapy bo wszystko bokiem idzie ...

@Miśka

Tu się nie zgodzę, obecna wersja transa jest już całkiem dobra i nadal poprawiają ją pod użytkowników. Trans nie odpowiada za spedycje i za wystawianie słabych ofert. To wina spedycji, że tak traktują przewoźników. Po prostu nie ma co brać tych ofert i godzić się na małe stawki. Wtedy będą musieli podnieść ceny.

merlin

Zauważyłem że robią porządki na giełdzie i walczą z oszustami to się chwali.. ale te błędy i usterki które coraz sie pojawiają to mogliby wyeliminować.. bo czasem to szlag bierze

Nowy Trans

Zgadzam się z przedmówcami. Zero intuicyjności, bezsensownie nazwane przyciski, brak przejrzystości. W przeciwieństwie do starej wersji. Wróciłbym na timo, tylko z tego co pamiętam mało tam było ofert krajowych, ktoś się orientuje jak to teraz wygląda?

Damian
@Nowy Trans

Jak dla mnie nowy trans jest lepszy. Giełda jest bardziej rozbudowana i przejrzystsza niż w starej wersji. Jest jeszcze trochę do poprawy, ale widać, że się starają i nanoszą ulepszenia na bieżąco. Orientuję się jak jest. Kraju to Ty nadal na timo nie uświadczysz. A poza tym nie ma tam ocen użytkowników więc nawet nie wiadomo czy ktoś płaci czy nie. Trans mimo niedociągnięć jest nadal najlepszą opcją na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Trans.eu Group S.A (archiwalny) - Wysoka

• Jak się pracuje w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Zobacz opinie na temat firmy Trans.eu Group S.A (archiwalny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans.eu Group S.A (archiwalny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans.eu Group S.A (archiwalny)