Pol-Fiber Sp.z o. o.

Toruń

Opinie o Pol-Fiber Sp.z o. o.

Baja

Umowa zlecenie. Najniższa krajowa. Szefostwo takich firm powinno samo pracować a ludzie powinni przejżeć na oczy i dać sobie spokój z takim wyzyskiem. SKANDAL

Asia

Witam. Bardzo chciałabym pracować w tej firmie. Słyszałam, że trudno jest się tam dostać , bo to solidna niemiecka firma. Produkują kołdry i poduszki .Znajoma tam pracuje od kilku lat i ma zawsze pensje na czas,każda nadgodzine płątną i płatne wczasy pod gruszą. Niestety nie zatrudniają tam na razie:(

Zostaw opinię o Pol-Fiber Sp.z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Fiber Sp.z o. o.