Opinie o Euroins (Eins Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eins Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eins Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eins Polska Sp. z o.o. w Warszawa

strzelec37

Ostrzegam przed ubezpieczycielem - Firmy EINS. To (usunięte przez administratora) Mimo spłacenia należności do Eins czy do Euro ins, bo i tak się przedstawiają wynajęli firmę windykacyjną by wymóc na mnie zapłatę nienależnych im dalszych kwot pieniędzy... Dopiero jak napisałem odwołanie do Rzecznika d/d finansów RP to Euro IMS przyznała się do wymuszania nienależnych jej pieniędzy. Nie rozumiem, że taka firma jak rankomat nadal wysyła propozycję ubezpieczania się w u tego ubezpieczyciela. Wystarczy przeczytać wcześniejsze wiadomości o tej firmie by mieć pogląd ile ta firma jest warta...

Seat
@strzelec37

Dokładnie tak działają.Mam dokładnie taką samą sytuację.

Magda

Czy ktoś po wygranej sprawie sądowej z nimi odzyskał pieniądze? Czy jest możliwość że nie wypłaca? Firma dno dlaczego to wogle funkcjonuje jeszcze na rynku. (usunięte przez administratora)

Jacek
@Magda

Możesz powiedzieć o jakie pieniądze chodzi? Mają zaległości wobec ciebie jako pracodawca czy sądziłeś się jako klient? Wyjaśnij co?

strzelec37

Arczi
@strzelec37

Jeśli mogę zapytać, chodzi tu o automatycznie przedłużoną polisę? Bo ja właśnie z tym mam problem od tych "lisków". Zmieniłem za wczasu na innego ubezpieczyciela i nie wypowiedziałem umowy bo nie wiedziałem że trzeba. Nie miałem żadnego kontaktu z ich strony, dopiero windykacja się upomniała, a w liście błędne jakieś daty. Śmierdzi mi strasznie ta sprawą.

Soniasonik
@strzelec37

Jestem nękania przez tą firmę w celu wymuszenia ode mnie zapłaty OC samochodu. W e-sądzie wniosłam sprzeciw i EPU umorzylo wobec mnie postępowanie. Mecenat Warszawski wniósł ponownie pozew nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym w Sądzie Rejonowym w mieście w którym mieszkam..

Seat Nowy wpis
@strzelec37

Dokładnie tak działają.Mam dokładnie taką samą sytuację.

Nie ma aktualnego naboru, ale z uwagi na to, że może się coś pojawić, chciałabym zapytać o pracę jako Specjalista ds. Płatności i Windykacji. Kilka lat temu nie oferowali benefitów, prócz opieki medycznej, premię roczną i uznaniową. Czy to się zmieniło? Jak oceniacie podstawę płacy?

Mo Nowy wpis

Od kiedy stara kierowniczka poszła na macierzyński jest dużo lepiej. Dużo lepsza atmosfera. Dodatki bez dużych zmian.

Justyna

Firma (usunięte przez administratora). Wjechała we mnie kobieta, która miała u nich ubezpieczenie. To było 17.12.23. Do tej pory nie mam wypłaty środków. Nikt nie odpowiada na maile i nie odbiera.

@sylwiak Nowy wpis
@Justyna

Witam. Mam podobną sytuację. Wszystko zostało złożone a przelewu za szkodę nadal nie ma. Nie idzie się do nich dodzwonić a na meilu dostaje śmieszne odpowiedzi żeby dzwonić na infolinię. Jak zakończyła się pani sytuacja?

Arturo66

Jednym słowem dziadostwo sprzedaja polisę ale zwrotu za nie wykorzystane 8 miesiecy nie dają. Nie polecam nikomu tego ubezpieczyciela.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Eins Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Arturo

Ubezpieczyciel tylko na raz sprzedać polisę i nic więcej od siebie .Zwrotu składnie nie uznają. Poprostu dziadostwo nie polecam nikomu . Pozdrawiam

Cześć, zmieniam pracę i szukam czegoś w windykacji, zdaje się, że tutaj można dostać stanowisko np. Specjalisty ds. Płatności i Windykacji. Co firma ma na myśli pisząc o elastycznym środowisku pracy, chodzi o godziny czy tryb zdalny/hybrydowy? Zarobki też mnie bardzo interesują- zapowiadają się okej, ale nie podali konkretnych liczb ;) Ponoć są adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia i wchodzi do niego premia roczna oraz uznaniowa. To na ile mniej wiecej można liczyć?

pomocny345

Miałem duże problemy z firmą Eins. Na początku problem z kontaktem, ich infolinia to jakaś tragedia, nie można się dodzwonić. Szkodę zgłosiłem przez formularz i cisza, żadnego odzewu, żadnej informacji przez 3 tygodnie. Gdy już się odezwali to odszkodowanie, które zaproponowali uznałem za żart. Byłem zupełnie bezradny. W Internecie polecali firmę szkodocentrum.pl, oni pomogli. Dzięki nim otrzymałem dopłatę do odszkodowania. Nie chce mieć nigdy więcej do czynienia z firmą Eins!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Eins Polska Sp. z o.o.?

Specjalistki ds. obsługi klienta nie zatrudnią już? Nie mogę nic znaleźć o aktualnych ofertach ich, ale wiem, że w listopadzie była taka, ja nadal byłabym zainteresowana, mam nadzieję, że się nie spóźniłam bardzo. Jak coś to stawka jaka teraz jest?

Gil

Firma która naciąga nieswiadomych klientów na ubezpieczenie poprzez jakieś jedno kliknięcie. Nie wysyła polis a później wysyła wnioski do sądu o nakazy płatności. GNOJE i naciągacze.

Jakiś czas temu była rekrutacja na specjalistę ds. płatności i windykacji. To praca głównie w biurze na słuchawce czy też w terenie na spotkaniach z klientami? Ktoś mi wyjaśni zasady?

Mam podobny problem z tą firmą. Posiadam polisę w innej ubezpieczalni, mój agent wypowiedział tego samego dnia umowę, a oni ciągle nasyłają na mnie windykacje komorniczą, celem wyłudzenia pieniędzy. Sprawę kieruje do Sądu. Nie polecam

Ila

Podobna sytuacja walnął wemnie Pan gdzie miał u nich ubezpieczenie i nie ma wypłaty do dziś policja była tylko czy to coś da sprawiają ciągle nas że muszą zaksięgować wszystko . Księguje 3 tyg i nic

Asia
@Ila

Dzień dobry. Można wiedzieć czy sprawa się zakończyła już? We mnie wjechał gość z ubezpieczeniem u nich 14 stycznia i do tej pory też nic. ????

WNERWIONY

Mam z wami niestety nieprzyjemność mieć kontakt. w grudniu 2023r zgłoszenie szkody z winy Ubezpieczonego pojazdu w Waszej firmie. Dokumenty uzupełnione zaraz na początku stycznia i żadnego odzewu. Infolinia jest dla idiotów lubiących słuchać durnych melodyjek, a pracownicy tej infolinii to kretyni grający w pasjansa. Nikt nigdy nie odbiera telefonu. Na maile nie odpisują. że taki łajno na polskim rynku się utrzymuje to aż dziwne. A to że RANKOMAT ma w ofercie tego ubezpieczyciela sprawia że będę odradzał każdemu współpracę z z RANKOMATEM.

X
@WNERWIONY

Mam ten sam problem.. to towarzystwo to pomyłka i oczekiwanie 2 h na infolinii

Nie było tutaj zbyt dobrych opinii... Jednak chciałabym spróbować i się przyjąć. Znalazłam starą ofertę pracy na stanowisko specjalistki ds. płatności i windykacji. Chętnie bym tu zaaplikowała, jakby znów kogoś poszukiwali. Widzę, że oferują umowę o pracę bądź B2B. Która z nich jest bardziej opłacalna? :) W firmie możliwa jest premia roczna i uznaniowa. Za co tak dokładniej można je otrzymać? Są jakieś wytyczne, których należy przestrzegać, aby mieć ją jak największą? Napiszcie. :)

Anulowałem polisę jeszcze przed jej startem zawierała błędy.Według ustawy mają 14 dni na zwrot składki,minęło już 4 tygodnie i nic. Wysłałem kilka a-maili na które odpowiada tylko automat.Treść jest zawsze taka sama:nie ma potrzeby wysyłania kolejnych zapytań w tej samej sprawie i że sprawa zostanie zgłoszona odpowiedniej osobie.Próba kontaktu z infolinią kończy się przerwaniem połączenia.

Goska
@Piotr

Miałam taką samą sytuację, jak się u Pana skończyło?

hej, sporo tu opinii klientów, a może ktoś z pracowników tutaj zagląda i mógłby mi powiedzieć czy warto do nich aplikować na stanowisko specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta? Bo akurat widzę, że 4 dni temu wrzucili. Oferują umowę o pracę lub B2B, ktoś napisałby ile oferują na UoPie a ile na B2B? Wspominają też o premiach uznaniowych, co ile one są wypłacane oraz w jakiej kwocie?

Luna

Bardzo złe miejsce do pracy. Zła atmosfera. Przełożona faworyzuje określone osoby. Brdzo dużo zdenerwowanych klientów i agentów na infolinii.

@Luna

A czy oprócz atmosfery, która tam panuje, wszystko inne jest okej? Jak z zarobkami? Można liczyć na jakieś premie? Jak forma zatrudnienia? Ile dni w tygodniu i po ile godzin się pracuje? Stałe godziny pracy, czy jest możliwość elastyczności? :) Daj znać, bo chciałabym złożyć aplikację.

@Luna

W czym przejawia się ta zła atmosfera? Negatywnym zachowaniem klientów i agentów? Czy ogólnie w zespole też nie jest za wesoło? Jeśli chodzi o faworyzację, to w czym ona się przejawia? Można to jakoś bardzo odczuć?

Dominik

Banda (usunięte przez administratora) za wszelką cenę unikają rzetelnej wypłaty odszkodowania za szkody

S.W.

(usunięte przez administratora) totalne. Prędzej niż 15 minut nie odbioru telefonu. Pani likwidator E.O. utrudnia złożenie odwołania. (usunięte przez administratora)

Poszkodowany

Wydzwaniam codziennie kilka razy co wy tam robicie do (usunięte przez administratora)prawie 3 miesiące czekam za wypłata

Luiza
@Poszkodowany

A to nie pracujesz już tam? Czy nadal robisz? Jeśli wciąż jesteś pracownikiem, to powiedz, czy to nie wypłacili Ci za jeden miesiąc, czy już za trzy? :/ Miały wcześniej miejsce takie sytuacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Eins Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eins Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eins Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eins Polska Sp. z o.o.?

Eins Polska Sp. z o.o.
  • Emilii Plater 53