Opinie o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. w Warszawa

Szamot67 Nowy wpis

W 2018 roku, rozwiązałem umowę z firmą ubezpieczeniową Vienna Life, w której wykupione miałem ubezpieczenie na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym ze Składką Jednorazową "MultiAsset Invest". Realizacja transakcji w ramach funduszu FIZ7 następowało zgodnie z obsługą zleceń odkupu certyfikatów inwestycyjnych ALTER Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Multi Strategia (dalej jako FIZ), które stanowią aktywa UFK VL Multi Strategia (kod UFK: FIZ7). Obecnie aktywa zarządzane przez Rockbridge TFI S.A. Na chwilę obecną Vienna nie może mi zrealizować całości zlecenia odkupienia jednostek funduszu bo Rockbridge zawiesiło od prawie dwóch lat wycenę posiadanych jednostek, czyli reasumując: Vienna oddała mi ok80% włożonego wkładu a reszta leży w zamrożonych i nie wycenianych jednostkach przez Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa. Dlatego uważajcie na tą firmę. Paweł S.

Marta Nowy wpis
@Szamot67

Czy w związku z tym dobrze zrozumiałam, że pozostałe 20% już nigdy nie zostanie zwrócone, czy jest jeszcze jednak na to nadzieja?

Szamot67 Nowy wpis
@Marta

Witam. Wiadomo, "Nadzieja matką .......". Nie mam żadnych wiadomości i nie posiadam przesłanek, które sugerowałyby, że firma Rockbridge stara się wznowić wycenę jednostek mojego funduszu. Dlatego rozpoczynam postepowanie ugodowe z VIENNA Live, żeby odzyskać swoje pieniądze.

rocky3 Nowy wpis

Czy oprócz Warszawy, mają jeszcze gdzieś oddziały?

Fidel

Inwestuję w tej firmie w 3 flarze na emeryturę i widzę że jest coraz gorzej. w ostatnim półroczu nic nie zarobiłem inwestując kilkaset zł.

barbarka

fatalne zarzadzanie , nie ma zyskow,pieniadze zainwestowane przepadaja , nie odrabiaja, . Kto tym zarzadza))??? Czy KNF wreszcie sie zajmie tymi Funduszami, ??

Aplikowałeś na stanowisko Specjalist(k)a ds. zarządzania ryzykiem oferowane przez firmę Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Towarzystwo nieudaczników którym nie powierzył bym złamanego grosza a nie oszczędności, nie polecam, panuje tu amatorszczyzna

As

Brak zasad moralnych

Giełowy_Wyga

Ta spółka ta manipulator, któremu przygląda się KNF, spore kary finansowe to kwestia czasu, drugi jpmorgan-manipulator rynku

Mariusz

Czy adres firmy się zmienił?

Iza

A studenci są tu zatrudniani ?Ktoś wie ?

As

Na mieście się mówi, że już małpa lepiej zainwestowałby pieniądze, prawda to?

Amiga

38% straty mówi samo za siebie , kto wie czy to nie świadome działanie patrząc na poczynania funduszu .

Chyba gorszego od nich nie ma , masakra

Gracz

Same straty nie ma o czym mówić najgorsza inwestycja mojego życia

Zostaw merytoryczną opinię o Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.?

Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.