Opinie o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inneko RCS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inneko RCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inneko RCS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Miro

4 242 zł brutto dla sprzątaczki, jest aktualnie w ogłoszeniu. Kto już uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej? O czym na niej jest mowa i co na przyszłość wiadomo o zarobkach oraz umowie o pracę? Na początek dają UoP na próbę. A co dalej, kiedy UoP na stałe?

@Ksenia

A za co przykładowo te dodatki są zabierane, jest w ogóle jakiś powód? Co na dzień dzisiejszy macie za dodatki i premie, wymienisz razem z kwotami? Czy system premiowania i nagradzania każdy pracownik ma wpisany w umowę, a w razie ewentualnych zmian dostajecie aneksy?

Roma Nowy wpis

Ta oferta pracy sortowacza jest wciąż aktualna u nich na stronie, czy po prostu nie usunęli jej? Bo gdyby była aktualna to ja się chętnie jej podejmę. Co w praktyce oznacza dyspozycyjność, to jest praca na kilka zmian? Ciekawą rzeczą są te dodatkowe dni wolne za niepalenie w miejscu pracy :D Ciekawe ile dni w roku to jest, jak ktoś wcale nie pali.

Były już pacownik Nowy wpis

Praca w firmie Inneko RCS nie była by zła gdyby wywalić na zbity pysk prezesa i całe kierownictwo. Atmosfera pracy jest tragiczna, ciągła rotacja pracowników, ilość zadań niemożliwa do wykonania, ciągłe pretensję i tragiczne warunki pracy, stan maszyn i sprzętu tragiczny, i do znudzenia powtarzane " nie podoba się to brama jest tam". Odradzam z całego serca pracę w Inneko RCS

Miro

Mamba
@Miro

Jejku...pytasz jakbyś startował na stanowisko jakiegoś dziesiątego kierownika a to chodzi tylko o sprzątanie czyli...naginasz kible ,szatnie,inne pomieszczenia i dostajesz na rękę najniższą krajową.

@Mamba

Jeżeli ktoś startuje na stanowisko sprzątaczki to nie może zadawać dobrych, intelektualnych pytań? to przecież raczej dobrze. Widać, że masz wiedzę na temat pracy w firmie, kasa się zawsze zgadza i na czas?

Mamba

Tak,akurat w tym temacie nie można firmie nic zarzucić. Tylko jest mały problem, z głodu nie umrzesz ale nie dorobisz się niczego...

Ksenia Nowy wpis
@Mamba

Prosty ,brutalny ,nieczytalny rodem z wczesnego kapitalizmu system nagradzania i premiowania ktory np. pod nazwą zmiany warunków premiowania w sumie polega na stopniowym obdzieraniu pracowników/ przeważnie fizycznych / z dodatkow I dobieraniu się im do kieszeni.Niebawem już nawet nie będzie co im zabrać ponieważ...już prawie nic nie zostało...ha,ha.

@Ksenia

Od czego uzależniona jest premia w firmie Inneko RCS Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 5 lutego na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca b.

Aplikowałeś do Inneko RCS Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK UTRZYMANIA ZIELENI? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Opowiecie o tych zmianach? Firma napisała, że praca jako Kierowca kat. C odbywa się w na 3 zmiany. Jakie są godziny zmian? Od której do której i znacie też system rotacji zmian? Jak jest ta zmiana nocna, to jest za to jakiś dodatek finansowy?

Gambri

@Pracodawca nie polecam jako kierowca kat c bo wsiądziesz raz i zaraz cie wyślą na zbieranie (usunięte przez administratora) autem na deptaku albo koszenie lub łopatowanie chodnika więc zamiast jeździć samochodem ciężarowym typu zamiatarka to robisz tysiąc innych rzeczy manualnych już nie wspomnę o blondi co dże (usunięte przez administratora)na pracowników i co chwilę wymyślą zadania przekraczające jej bądź pracownika kompetencje odradza. (usunięte przez administratora)

Jaga
@Gambri

czy wykonując te obowiązki, które nie należą do tego stanowiska, można liczyć na jakiś dodatek do pensji? czy wszystko robi się za jedną pensję ze stanowiska kierowcy? :x daj znać, jeśli możesz, bo chłopak chce tu zaaplikować.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Inneko RCS Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko operator produkcji?

XYZ

Jak wygląda tu rodzaj umowy dla Pracownika zieleni?? W necie jest oferta pracy i szukam szczegółów formalnych o tej pracy. Jak pracownik chce umowę o prace od razu na start to firma taka daje? Czy jednak chce na początek inny rodzaj np. zlecenie? Wgl jest tu opcja na UoP nawet później?

@sortowaczka

Witam. Praca na sortowni szok-pracuję bo muszę. Donosicielstwo trzeba uważać szczególnie na koleżanki. Wypłata mizerna ale na czas.

Jjjjjjjjjj

Nie polecam nikomu pracy w inneko,zarobki pozal się Boże.....atmosfera tragedia (chodzi o kierownictwo),(usunięte przez administratora)

Bożena
@Jjjjjjjjjj

Czy możesz napisać jakie są te zarobki? Najniższa? Czy łatwo tu o pracę? Potrzebuje na już czegoś i nawet to co piszesz o atmosferze jakoś może bym zniosła - tylko ważne ile płacą?

Danuta

Jakie konkrernie ma się obowiązki tutaj? Wymienisz je? No i jak z wynagrodzeniem? To jest najniższa krajowa czy może więcej? Są tutaj w ogóle jakieś opcje by stawkę podnieść sobie np. nadgodzinami?

Nie zgadzamsie z tom opiniom Kolecki to super szef i bardzojest dobrym dyrektorem.wiem pracowałem tokiem.pozdrawiam wszyztkih pracowników inneko a najbardziej chroscik

Helena

Apropo szefostwa, to jakoś tu doceniają pracowników? Potrafią jakies podwyżki sypnąć? Albo może benefity pozapłacowe jakies fundują?

JBL

Inekko Wywóz Odpadów. Praca za marne grosze. Kierownictwo jeździ nowymi toyotami! Firmowe od salonu TOYOTA. Super mają w (usunięte przez administratora) pracownika fizycznego. A K.Skrzyknowski się mądruje i podlizuje się dyrekcji przy ul:Teatralnej. Dwulicowy polaczek.

@JBL

A możesz konkretniej przedstawić ile jest wynagrodzenia na tym stanowisku? Jaka umowa? O pracę czy może zlecenie? Co do samochodów, w końcu to stanowiska kierownicze. Próbowałeś może wnioskować o jakieś podwyżki?

Lenie

Na Gorzowianin.com. jest opisana praca firmy Inneko.Ul.Walczaka 18 (usunięte przez administratora) przez tydzień.

Chciałbym odnieść się do wpisu pewnej pani Gosi na Gorzowianinie tak strasznie się dopominała o udostępnienie osoby która poruszyła temat koszenia chodników kosiarkami do trawy. Otóż droga pani Gosiu jak chce pani wyciągać konsekwencje to tylko wobec siebie i całego kierownictwa. To przecież wy wydajecie polecenia aby pracownicy firmy Inneko i Inwencji robili z siebie błaznów. Zdajecie chyba sobie sprawę że na to wszystko przyglądają się ludzie i oceniają właśnie tylko tych ludzi a nie przecież was. To proszę pani nie są pomówienia tylko stwierdzone fakty że pracownicy Inneko o godzinie 22:30 kosili chodnik na jednym z osiedli jest udokumentowane zdjęcie i jak pani sądzi jak to wygląda. Ludzie pukają się w głowę oglądając taki obrazek zastanawiam się ale rzeczywiście firma Inneko to jest stan umysłu. Szanuję bardzo ludzi którzy ciężko pracują na kawałek chleba więc moja ogromna prośba do przełożonych szanujcie również tych ludzi bo to oni na was pracują i nie wydawajcie takich bzdurnych poleceń.

Hehe he he he hehehe hehehe he

Jeszcze ta firma przetargi wygrała? Z jakiej to racji?

Helena
@Hehe he he he hehehe hehehe he

A czemu mieliby nie wygrac?

Hehe he he hehehe hehehe he h
@Helena

Przecież pracownicy mieli olewke na pracę. Ludzie płacą za usługę czyli za wywóz (usunięte przez administratora) Przecież nawet po samych komentarzach widać jakie potrafi być podejście w tej firmie.

Natalia

A po co temu kierownictwu takie stałe donoszenie na każdego? Nie lepiej jakoś inaczej zadbać o atmosferę pracy? :/

Boss
@Natalia

Po co kierownictwu donoszenie? Jeżeli ktos nie ma pojęcia o kierowaniem zespołem a musi wykazać się przed przełożonym to wprowadza atmosferę donosicielstwa Tak na marginesie potrzebni kierowcy na ciężarówki do obsługi kibli i oproznianie śmietników na miescie

Taka Prawda.

Cyrk Na Kółkach. Skacowane Szpicle tutaj pracują. Lenie, lesery.

Kamila

To nie ma tutaj możliwości awansu ani rozwoju ? :/

Szef
@Kamila

Dla pracowitych ludzi nie ma. Chyba że będziesz pić tzw. napoje procentowe, kablować na ludzi, opierdzielać się lub się jak będziesz przyjęta po znajomości.

Stefan

Jak na początku przyjmiesz się tutaj do pracy to dostaniesz używane ubrania robocze po kimś. Buty robocze też dostałem noszone przecież to można grzybicy dostać jak można dać buty czyjeś do noszenia. Pytanie gdzie jest BHP niech się za to wezmą.

@Stefan

Serio używane? Mega słabo. Może warto to gdzieś zgłosić? No bo tak nie powinno być...

Komisarz

Brawo już zaczęli przyjmować Ukraińców do pracy a my jesteśmy na gorszych prawach dlatego że zakład pracy dostaje za nich pieniądze. Polak dla Polaka jest najgorszym wrogiem kierownictwo które ma pensję sytą to jeszcze im mało do tego poniżają nas na maxa. Swoją drogą czas zakończyć swój czas antenowy w tym (usunięte przez administratora) nerwowo nie idzie wytrzymać. Ukraińcom nie chce się pracować Polaków gania się do roboty we własnym kraju czuję się upodlony i do tego my musimy na nich (usunięte przez administratora) Teraz szefostwo niech zwolni wszystkich Polaków i przyjmie Ukraińców zobaczycie w jakim bagnie się znajdziecie. Najgorsze że tak naprawdę kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu tą firmą i zrobił się (usunięte przez administratora)

@Komisarz

A przepraszam niby jakich praw nie masz które osoby z Ukrainy mają? Nie dość ze ludzie uciekają przed wojna to jeszcze musza znosić fochy Polaków

Sprawiedliwy
@Komisarz

To nie którym Polakom robić się nie chce. Sam widziałem jak nie którzy Polacy migali się od pracy.Tylko najgorsze jest to że nikt ich nie zwolni.A od kiedy w pracy płacą za leserstwo?

Gabriela
@Sprawiedliwy

gdyby pewnie nie pracownicy z Ukrainy to niedługo nie miałby kto robić no nie? nie potwierdzasz tego info ze Polacy pracuja na gorszych zasadach, wszyscy co pracują mają tak samo ?

Sprawiedliwy
@Gabriela

Na gorszych zasadach potrafią być jedynie osoby które chcą pracować.

Klient

Mam pytanie czy ktoś w tej firmie rozsądnie myśli przychodzi godzina 22 kładę się spać bo wstaję na pierwszą zmianę. A tutaj nagle pojawia się samochód Inneko ze szczotkami i szlifuje ulicę. Nie dość że głośno te szczotki szlifują to kretyn który dostał polecenie robić to późno jeździ tam i z powrotem. Jest to irytujące bo nie można spać i ile razy można jeździć po tej samej ulicy czy w tej firmie kierownictwo jest normalne. Niech na swojej ulicy mu tak czyści zobaczy wtedy czy wstanie wyspany od dawna wiadomo że tam pracują nie myślący ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inneko RCS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inneko RCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inneko RCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inneko RCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inneko RCS Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Teatralna 49
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5993198055 REGON: 366754439 KRS: 0000667717

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042