Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.

Xxx

Pracuje tam jakiś czas i jak dla mnie praca jest fajna zarobi też są ok. Bo ludzie którzy pracują sumienie to mają dobre wyniki a nie jak ci co ciągle do WC chodzą albo stoją i nic nie robią.

@Xxx

Do WCeta to majster Sierpień zawsze chodzi jarać kiepy ????.

Tapicer

Ja mam pozytywne zdanie. Wypłata zawsze dobra bo sie pracuje teżdobrze.

Nik

Robić robić nie marudzić. Dobra robota dobra zapłata............

Odkad mamy nowego kierownika produkcji duzo sie zmieniło oczywiscie na plus!

Zuzanna Nowy wpis

Weszłam tu, bo mam chłopaka, który chce tu wysłać cv i robimy małe rozeznanie. Chodzi nam głównie o prace kierowcy samochodu ciężarowego. Oferta jest stara, więc nie widać już zbyt wiele treści. Ale zauważyłam, że dają umowę o pracę. Czy macie info, na jaki czas jest oferowana pierwsza umowa i czy w tej umowie jest wpis o jakiś premiach na start?

Zażenowany kandydat Nowy wpis

Niby cały czas potrzebują ludzi ale poziom rekrutacji porażka!, każą przyjeżdżać na rozmowę a w rzeczywistości przyjeżdżasz zostawiasz Cv i czekasz na telefon bo nie ma kto się zająć rekrutacja pracowników.Nic dziwnego że od kilku lat nie mogą znaleźć pracowników na produkcję z takim zarządzaniem firma długo nie pociągnie.

Zuźka

Ciężko jest się przyjąć na szwalnię? Szukam ofert pracy, ale nic nie mogę znaleźć. Rzadko prowadzą rekrutacje? Wymagają doświadczenia czy można wszystko ogarnąć podczas wdrożenia? Aha i widziałam w necie, że kilka lat temu dawali 15 brutto na godzinę, a teraz ile to może wynosić?

Ytong Nowy wpis
@Zuźka

Najlepiej zadzwonić się dopytać ale raczej z przyjęciem problemu nie będzie. Cały czas potrzeba ludzi :)

Obecnie Meble Negro Sp. z o.o. sp.k. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 14 lutego.

Tapicer

Rekrutacja przebiegła sprawnie, ale wiele nieprawdziwych informacji, widać że chodzi o złapanie pracownika. Wiele obrotnic bez pokrycia, ale jak nie chce Ci się pracować a robotę musisz mieć to praca się nadaje

Pytania banalne. Generalnie wystarczy jak kukiełka potakiwać głową i próbować wszystkiego co Ci dają. Jak masz poziom odrobinę wyższy niż menel śmierdzący alkoholem to bez problemu się dostajesz. Nawet przy zerowej ambicji. Zdesperowany pracodawca

Zainteresowana

Mam pytanie do pracujących pań na szwalni. Jeśli szwaczka nie wyrobi msc normy to i tak dostanie najniższą pesje, prawda? A jeśli wyrobi msc normę np 9000 min to dostanie coś więcej? Czy też najniższą? DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA ODPOWIEDŹ.

@Zainteresowana

taką odpowiedz uzyska Pani u pracodawcy a nie na gowork.pl

@Zainteresowana

Jak wyrobi Pani ponad 9000 minut to dostanie Pani adekwatnie większa wypłatę.

Tapicer

Wygnali nas nowe miejsce gdzie idzie zamarznąć .Tak jest tam zimno że nie na da się normalnie pracować . My na tapicerni czujemy to zimno a co dopiero mają powiedzieć ci na montażu .Niech kierownictwo sobie przyjdzie i postoi(usunięte przez administratora) A o miejscu do pracy już nie wspomnę .

Łukasz
@Tapicer

Pracować a nie się obijać to będzie ciepło

Jaki jest styl zarządzania w Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.?

raczej brak zazondzania.

Lidia
@Tomek

Czego? ;) A ta na poważnie to na jakiej podstawie wysunięty został właśnie tego typu wniosek?

@Lidia

Pewnie chodziło mu o to, że ciągle czegoś brakuje i o częste problemy

Beata
@Marek

Czyli stanowiska pracy nie są odpowiednio wyposażone? Czy brakuje innych materiałów?

@Beata

Kto pracowal ten wie. Sprzet to tez problem, nigdy nie widzialem zeby komus wymienili sprzet na nowy a ludzie narzekali co slyszalem. Innych rzeczy tez brakuje do samej produkcji. Teraz ponoc zrobili jakies linie takze moze jest lepiej niz kiedys ale nie wiem.

Grzesiek

Cześć pracowałem kilka lat temu w negro na tapicerni. Czy ktoś jeszcze z tamtych chłopaków pracuje co wtedy byli? Chciałem wrócić do pracy ale z kim nie gadałem to słyszę że doświadczeni uciekają a praca jest tylko dla obcokrajowców. Czy to prawda może ktoś coś wie?

zainteresowana

Witam. Czy ktoś mi może przedstawić wszystkie możliwe stanowiska w NEGRO dla kobiety(poza szwaczką). Dzięki za odpowiedzi.

Tapicer lina 1.2.3

Zapraszamy do nas ciekawe czy chociaż pół dnia przepracujesz. Tutaj nie będziesz zbijał skrzyneczki

W jakiej cenie Pani kontroler ma te jajka? Bo bym wziął 30 szt

krzysiek
@Zainteresowany

ok

Powoli w tej firmie się robi system 4 dyniowy tak zarządzają ta firma . Otworzyli kolejne linie montażu a stolarnia ta sama .jak może być tak że Białoruś przyjeżdża do Polski i pracuje a starzy pracownicy mają co chwilę wolne bo nie mają naciętego materiału. Ukraina i Białoruś lepiej traktowana w Polsce jest niż sami Polacy .

Myślę,że ktoś w końcu powinien zająć się sprawą nadgodzin pracowników. (usunięte przez administratora) Jeśli firma nie chcę za to płacić to niech chociaż zaznacza gdzieś w systemie widocznym dla przełożonych danego działu że przysłowiowy Nowak ma w styczniu np 8h nadgodzin i dać mu to wykorzystać jako dzień wolny. Nie wiem jak na innych działach ale na szwalni trzeba się tłumaczyć po co chce się wolne. Choć przecież to chyba jest każdego człowieka indywidualna sprawa po co chce wykorzystać należące się mu wolne!!!

Interesant

To znaczy że nie płacą za nadgodziny ? Widać że bałagan w biurze

Kazimierz
@Interesant

Wypłata pieniędzy za nadgodziny jest ich obowiązkiem. Nie ma czegoś takiego jak "darmowe nadgodziny". Ja bym od razu uderzał do kadr żeby rozwiązać taką sytuację.

Zainteresowany nr1

Ta firma to tragedia składasz papiery o robotę a przyjeżdżasz a powiedzą że kierownik produkcji decyduje kogo zatrudnić . W ogłoszeniach piszą dojazd do pracy zapewniony mają a w rzeczywistości musisz sam dojechać do pracy . (usunięte przez administratora) Mydlenie oczu kandydatom. Ja osobiście nie polecam tej pracy tam.

nurek

pracowalem w tej firmie jakis czas i nie moge powiedziec ze zle sie tam zarabia nie robilem na zadnej hali nie mialem az tak duzej stycznosci z ludzmi dla mnie atmosfera byla ok jakos sie dogadywalem z ludzmi z ktorymi mialem stycznosc jedynie na co moge troszke ponazekac ze brak nacisku ze strony Pana (usunięte przez administratora) ze zle rozporzadza ludzmi ale tez niema mu sie co dziwic ma za duzo na glowie najgorsze jest to ze coniektuzi maja na wszystko (usunięte przez administratora) administrator bedzie wiedzial co mialem na mysli pozdrawiam

Czy w Meble Negro Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

K.

Tak.

Xxx

Tttyy

Kto to pisze

@Xxx

Do WCeta to majster Sierpień zawsze chodzi jarać kiepy ????.

Nowy jestem

Dla mnie bomba. Jestem nowy i zbijam szkielety. Tam gdzie ostatnio robiłem to dzień do nocy.

Tapicer

Ja mam pozytywne zdanie. Wypłata zawsze dobra bo sie pracuje teżdobrze.

PRACOWNIK

Niby praca na akord gdzie naprawdę trzeba(usunięte przez administratora) żeby normę wyrobić ale jest spore grono pracowników którzy robią godzinówki. Więc wystarczy nie mieć już małych dzieci lub nie mieć ich wcale i duuużo wolnego czasu.Siedzą wtedy takie lub tacy od 6 do 18 i 12h zrobione.

Montażysta

Najlepiej zarabiałem za kierownika Mariusza S., z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, obiecują że będzie lepiej ale na tym się kończy. Czas uciekać

@Montażysta

I dalej nie ma kierownika produkcji , nikt nie chce tu przyjsc

Dziadostwo

Mogę dużo o tej firmie pisać ale jednym słowem(usunięte przez administratora) brak słów szkoda ludzi lecz no mydla oczy złote góry obiecują a w rezultacie jest inaczej

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Negro Sp. z o.o. sp.k. - Piaski

• Jak się pracuje w Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Negro Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Meble Negro Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Negro Sp. z o.o. sp.k.