Opinie o PIOTROWICE Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PIOTROWICE Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIOTROWICE Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIOTROWICE Sp. z o.o. w Tarnobrzeg

Administrator Nowy wpis

PIOTROWICE Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierownik działu w Fidor. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Majka Nowy wpis

Pracownicy bez premii? to za jakie wyniki na chwile obecna są przyznawane? W jednym z ogłoszeń było napisane, że jest ona regulaminowa i wynosi do 15%, jak aktualnie wychodzi jej wyrabialność? Nie widzę zbyt wielu aktualnych opinii na temat pracy. czy cokolwiek się zmieniło?

Ktoś Nowy wpis
@Majka

Witam. A czy w waszej firmie nie szukają kierowcy na ciężarowe bo kiedyś wiem że miały jakieś ciężarówki.

Czy sytuacja uległa już poprawie czy dalej omijać z daleka - jest kilka interesujących ogłoszeń ...

@Kandydat

Lepiej nie zawracaj sobie głowy. Chyba że interesuje cię jedynie podstawa ... Od kilku miesięcy nie widziałem premii, choć było zmniejszenie planów. Obecna polityka, tak jak poprzedniego dyr doprowadza do likwidacji tej firmy .... A zarząd chce byśmy wszystko sprzedawali jeszcze drożej..

*** Nowy wpis
@Kandydat

Zapomnij że istnieją... Praciwnicy bez premii, kierownicy i dyrektorzy to buraki bez jejiejkolwiek wiedzy a poza tym wszyscy na produkcji kradną co się da. Kupić też miżna na lewo jak masz dojście do produkcji ....

Xyz

Aktualnie od kilku miesięcy zwalniają nałogowo. Ma się wrażenie, że podejmowane decyzje na górze są kompletnie oderwane od aktualnych cen rynkowych na produkty chemii budowlanej, co skutkuje zapaścią sprzedaży. Ale wtedy nie trzeba płacić pracownikom żadnej premii (plany nie są realizowane). A w kieszeniach na górze pewnie i tak się zgadza. Na ten moment nie zostały zwolnione tylko osoby które są w układach, donosiciele, (usunięte przez administratora) i rodziny ludzi na stanowiskach kierowniczych. Kompletną patologią jest to, że bezpośredni przełożeni mają pod sobą najbliższą rodzinę.

MWRPG
@Xyz

W firmie dużo się dzieje. To prawda. Decyzje personalne, które zostały podjęte mają na celu poprawę stabilności firmy. Ceny rzeczywiście oderwane od rzeczywistości. Jednak polityka cenowa należała do ludzi, których już nie ma. Obecna kadra kierownicza zdecydowanie bardziej rozsadnie podejdzie do tematów sprzedażowych i tego teraz im potrzeba. Choć już nie jestem pracownikiem to szczerze im kibicuje. Rok 2023 będzie ciężki dla budowlanki, tymbardziej cieszy fakt odsunięcia od władzy nieudolnych osób, co już dawno powinno być zrobione. Firmie potrzebna jest odbudowa sprzedaży, co konsekwentnie następuje. Panu na G powinny "podziękować" zwolnione osoby, bo to jego polityka do tego doprowadziła.

Rozmowę kwalifikacyjną w PIOTROWICE Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy w PIOTROWICE Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak - zwalnia się pracownika ....

Zofia

Jakie towarzystwo?

Omijajcie to miejsce z daleka. Ludzi ma się tu za nic, nowy dyrektor spowodował, że większość szuka nowej pracy.. Ja również... po nastu latach ...

Życzliwy

Piszą o przyjaznym środowisku pracy !!? To (usunięte przez administratora) jest przyjazny pracownikowi ??

@Życzliwy

Co takiego jest przyjazne dla pracownika?

Iwo

Firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy. Myślę aplikować tylko dobrze jest dowiedzieć się coś o samej pracy?

?
@Iwo

... firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy ... Skąd taka opinia? Zapewne nie od pracowników.

Nie no, aż tak to weź proszę nie porównuj, bo na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o sytuację na świecie serio to jest niesmaczne... :/ A opowiesz coś więcej o swoim doświadczeniu, że tak uważasz?

@Ewa

A choćby dlatego że tyłu ostatnio składa wypowiedzenie a jeszcze więcej chodzi na spotkania rekrutacyjne ...

@Adam

No to faktycznie jakieś dziwne, błędne koło się robi. Najgorsze to chyba byłyby koszty rekrutacji w tym przypadku. ;p

James H

Nie polecam - firma bez perspektyw rozwoju, stare maszyny trza wszystko robić ręcznie( myślałem, że ta epoka została za nami, ale nie w Piotrowicach), zarobki minimalne, układy i układziki kierowników- dziwne że nikt tego nie widzi - wszyscy dorabiają na boku , a do tego kompletny brak szacunku dla pracownika - Omijajcie z daleka.

Mieczysław

Czy zakład ten zatrudnia osoby mające dyscyplinarne zwolnienia z poprzednich zakładów pracy, czy może osoby prowadzące rekrutację na fakt ten nie zwracają w ogóle uwagi? Strasznie kwestia ta mnie ciekawi stąd też mój wpis w tym wątku. Trafiłem tu, aby pewne takie kwestie właśnie ustalić i liczę, że to właśnie mi się uda. Znajdzie się osoba chętna mi po prostu pomóc?

Wół roboczy kulińskiego

Najgorszy zakład chyba jaki istnieje! Ładnie gadają przy rozmowie o prace a później tyranie za 13 zl brutto . Zwykły robol jestes dla nich i musisz (usunięte przez administratora) I jeszcze do tego ten szczur kierownik (usunięte przez administratora)wyżywa sie na ludziach bo podobno baba go bije. Jednym słowem nie polecam

Witam Jestem zainteresowany pracą w tej firmie. Słyszałem że zarobki takie sobie, ale można wziąć sobie urlop na miesiąc lub dwa. Podobno jeden wózkowy jeździ co roku na wyspy macać gęści czy coś. Trzeba być jakimś wazeliniarzem, człowiekiem z układami, czy każdy takie urlopy dostaje?Wszyscy są tak rozpieszczani?Jeżeli tak jutro się zatrudniam.

admin

Masz wiedzę na temat firmy Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II"Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią i pomóż kandydatom do pracy.

Ktos
@admin

Witam . 100 % odradzam firmę Piotrowice II nie Wierzcie co kierownik K.D obiecuje to jest niczemu prawda każdy po miesiacu sie przekonuje co obiecali a jak wyszlo . odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaś
@Ktos

Może tego posta piszę ten, co ostano wyleciał za chlanie.

@Ktos

Wszyscy kierownicy (wydziałów) w "Piotrowicach" krętaczą . Chcą zatrudnić a nie mają dobrej oferty.

Do Ktosia
@Ktos

I co po, trzech miesiącach chcesz wrócić to tej złej firmy tych niedobrych ludzi? Gdzie masz honor. Przestań dzwonić po ludziach i tak masz spalony temat, roboty już tam nie dostaniesz. Niestety, ponosi się konsekwencje za swoje zachowanie. Trzeba uczciwie wyrażać opinie, a nie w błąd wprowadzać forumowiczów. Twoje zachowanie mówi samo za siebie, trzy miesiące temu firma była be, a teraz jest okej, pomimo że kierownictwo się nie zmieniło. Tak można polegać na rzetelnych opiniach

@Do Ktosia

Proszę Was o respektowanie wszystkich osób, które decydują się na zabieranie głosu na tym forum. Niech miejsce to będzie zawierało tylko merytoryczne opinie, które będą służyły osobom, które interesują się rozpoczęciem zatrudnienia w Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II

Danuta

Macie informacje dotyczące tego, czy w Zakładzie Surowców Chemicznych i Mineralnych "PIOTROWICE II" doszło do jakichś zmian, czy sytuacja wygląda podobnie do tej, o której pisał @mgr inż.? Opiszcie atmosferę w firmie i to, czy warto się tam zatrudnić.

Szczesliwy
@Danuta

Mgr inż napisał prawdę na temat firmy. Ludzie są traktowani jak śmieci, a Pan Kierownik K. D nie ma poszanowania dla pracowników. Co innego mówi do Ciebie,a później się za plecami człowieka śmieje do innych pracowników. Ludziom nie oddaje się nadgodzin na czterobrygadówce, bo ty jesteś niewolnikiem. Jak się dopominasz o swoje to Pan kierownik swoją wersję kodeksu pracy głosi. Ważne, że on był na urlopie i wiśnie sobie obrywał. Odważny w przemowach!!! Szkoda tylko, że mu brak odwagi w podpisaniu harmonogramu pracy na kolejne miesiące.

@Szczesliwy

To ciekawe jak ten kierownik jest taki zły, to dla czego niby ludzie którzy odeszli (dobrowolnie) chcą wracać, w ostatnich dwóch tygodniach 3 osoby. A miał być taki miód u konkurencji pod każdym względem

@Szczesliwy

To na pewno pisała laborantka po wieczorówce i z doświadczeniem praczka, sklepowa czy cóś. Teraz jest L4 udaje że choruje i stąd ten jazgot. Ciekawe jak wróci co z nią będzie,, bo z tego co wiem to przegieła pałe.

@Szczesliwy

W czasie wolny może każdy robić sobie co chcę (usunięte przez administratora) ryby łowić, banany prostować, leżeć palnikiem do góry, obrywać jabłka, wiśnie co mu się tylko podoba. Tylko że jak krytykowany kierownik przyszedł na wydział to wreśice jest porządek. Do tej pory były biesiady w socjialnym placuszki itd, oglądanie flimów w labo.Nie wspomne ile rzeczy zostało zepsutych bo pracownik był nahlany, uiarany. Za to piwinien zakład obciążać delikwętów.

Wieszcz
@Danuta

Ja to się cieszę, że jest takie stado (usunięte przez administratora) i matołów na tym wydziale, robią różne świdle tzn. nie przychodzą do roboty,idą na l4, urlop na telefon, straszą wypowiedzeniami. Przychodzimy do roboty za nich i mamy niezłą korzyść z tego. Wiecej takich idiotów, co myślą że zakład będzie walczył o nich (rzeczywiscie jest o kogo). Zwolni się taki jeden drugim, a później płacze że chce wrócić. Tylko że ich już nie chą, nikt nie czeka na nich, nawet nie chcą z nimi rozmawiać. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) z granulacji.

Jadzia
@Szczesliwy

Ten szcześliwy chyba to pani z labo(panie przez małe p i labo przez małe l, z racji kwaliwikacji i umiejetności). Na pewno napisała tą opinie bo sprawy nie potoczyły się po jej myśli (a rzoumu ma tyle co sikorka), chiał tzw g, a przełozony powiedział że miec urlop i obraził jej wielki maiestat. Nie może zrozumieć prostych zasad. Ciekawę gdzie znajdzie drugą taką pracę Hi Hi, tutaj nudziła się jak mops, zajmowała sią bajami i donosiciestwem. Ciekawe jak sokończy, niestety rynet pracy w okolicy się zna. Może będzie praczką, w sumie do tego się nadje. Na peno drugiej takie pracy mieć nie będzie.

Obiektywny
@Szczesliwy

Co za pierdoły tu ktośc opisuje, chyba doświadczenie ma małe lub żdne, czuje się raczej nie dopieszczony. Nigdzie rewelacji nie ma. JA tu pracuje już jakis czas, ruch ciągły jest roziczony albo wolnym, albo kasą(to się opałaca) nikt nie był nigdy oszukany, no chyba że ma jakieś fobie(to jego prpoblem). Z urlopem w tej firmię jest cieżko, ale to wynika z tego że jest mało ludzi na styk, wieć brak człowieka oznacza problem. Pracowałem w firmach gdzie urlop ustalał kierowniczka bez porozumienia i to czesto cały miesią, a potem problem z dniem wolnym, albo wpisywany był na papierze i albo zapłacili albo odali kiedy chieli. Praca to nie kocert życzeń kązdy ma niby swoje prawa, ale zawsze najwieksze ma pracodawca. Nikt z nas nie jest niwolnikiem, jak che idze do innego i po sprawie po co się denerwować będzie lepiej. Pytanie tylko dlaczego większość chcę tu wrac jak jest tu tak żle, żłe kierownictow i oszukuje się pracowników? Tej firmi e brakuje do ideau, ale na przestrzeni innych firm jest to wypada całkiem nie żle. Kązy ma swój rozum(bynaimniej powiniem go mieć) i powinien się nim kierowąć kolega koleżank nie wykarmi rodziny. Resza pod rozwagę. Na pewno nie jest to obóż pracy.

Radca
@Danuta

Wita wszystkich. Chciałem tylko wszystkich przypomnieć, że wszystkie informację opinie powinny być zgodne z prawdą. To że ktoś ukryje się za Nick to nie oznacza, że taka osoba jest nie do ustalania. W sieci nikt nie jest anonimowy, każdego można ustalić . Jak można ustalić, to można taką osobę pociągnąć do odpowiedzialności jeżeli wypisuje nie prawdę. Posługiwanie się inicjałami (co w przypadku kierownictwa to już są konkretne zarzuty, ponieważ nie ma ich wielu i łatwo ich ustalić), to już nie są przelewki(oczywiście każdego można opluć, tylko trzeba uważać z kim się tańczy). Takie zabawy mogą się źle skończyć dla osób, oczerniających i piszących nieprawdę. Pozostawiam każdemu pod rozwagę

Jasiek

Może do tej stawki podstawowej dochodzi premia lub jakieś inne dodatki i zapomnieliście o tym?

Mrówka

Jak płacą w laboratorium?Czy to prawda że marnie płacą?

@Mrówka

Największa rotacja pracowników (pracownic) jest w laboratorium, nowi(młodzi) pracownicy odchodzą po max kilku miesiącach (2-3). Sposób wynagrodzenia skonstruowany jest tak, by wraz ze wszystkimi dodatkami (np. za pranie odzieży roboczej)spełnić warunek płacy minimalnej. Dodatek "nocny" powoduje przekroczenie minimalnej. Kilku znajomych królika (poza laboratorium) zarabia 17-18 zł/godz.

Dzięki

Cały czas potrzebują pracowników, bo mało chętnych na proponowane warunki. Płaca to 11 - 15 pln/godz, bez jakiejkolwiek podwyżki (chyba że płacy minimalnej)

Igor

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, dziwne!!

Danuta

@Kolega Bogdana , na wątku dotyczącym tej firmy zrobiło się dosyć cicho. Powiedz proszę czy Ty jesteś pracownikiem firmy "PIOTROWICE II" ? Jeśli tak to proszę wyraź swoja opinię odnoszącą się do warunków jakie obecnie tam panują.

Kolega Bogdana

Bogdan i co pracujesz tam?

Zostaw merytoryczną opinię o PIOTROWICE Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w PIOTROWICE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIOTROWICE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIOTROWICE Sp. z o.o.?

PIOTROWICE Sp. z o.o.