Opinie o Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Pompami i Armaturą Przemysłową Emet Impex Sp. z o.o. w Szczecin

counter
Aleksandra Nowy wpis

Czy mogę liczyć na jakieś rekrutacje w najbliższym czasie? Szukam pracy w księgowości. Powiecie mi, jak bardzo rozwinięty jest ten dział w Emet Impex, z ilu osób składa się zespół i na jakie stawki godzinowe można liczyć?

Karol Nowy wpis

Czy firma kończąc ten rok jest wypłacalna ?

Jak wygląda oferta u nich w firmie Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Pompami i Armaturą Przemysłową Emet Impex Sp. z o.o. w mieście Szczecin? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Pompami i Armaturą Przemysłową Emet Impex Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad