JASF BG

Opinie o JASF BG

Filtruj opinie po kryteriach:

Krzysiek
 Opinia

Jestem już na całe szczęście byłym pracownikiem Firmy JAS FBG z siedzibą w Katowicach Oddział Pruszcz Gdański. Przepracowałem w tej Firmie łącznie 18 miesięcy, po czym dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny. Nie polecam pracy w tej Firmie, no chyba że ktoś jest desperatem. Kierownik logistyki jest gorszy niż KAPO, nie lepsi są kierownicy zmiany. Ogólnie panuje kolesiostwo, wyzyskiwanie pracowników na każdym kroku, karanie za niepopełnione błędy, tylko po to aby zabrać pracownikowi premię. Ja przez prawie dwa lata pracy premię widziałem tylko raz. Poza tym ogólnie stosowany jest mobing, co jak wiadomo jest karalne, brak poszanowania pracownika, nawet wytykana jest częstość korzystania z toalety. Cieszę się że mam pracę w tej Firmie poza sobą. O sytuacji w Firmie świadczy również fakt że w ostatnim czasie zwolniło się wielu długoletnich pracowników. Jedynym uzdrowieniem sytuacji w tym oddziale byłaby zmiana kierownika logistyki w oddziale w Pruszczu Gdańskim co poddaje po uwagę Zarządu w Katowicach.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o JASF BG - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JASF BG

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.