Rusek Piotr Hala Targowa boks C17

Opinie o Rusek Piotr Hala Targowa boks C17

Xxx

Odradzam pracę u tego pana. Jest chamski , wulgarny , pijący alkohol, agresywny , nie da nic powiedzieć, on tylko ma rację. Zatrudnia na czarno , jest niewypłacalny , zaległości reguluje w postaci papieru toaletowego, kłamie , oszukuje. Pracowało już u niego kilka osób , na początku urabia pracownicę , a potem pokazuje na co go stać!

Zostaw opinię o Rusek Piotr Hala Targowa boks C17 - Puławy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rusek Piotr Hala Targowa boks C17