counter
1 41 62 5 1
Abcd

Nie polecam firmy KOKA. Szefowa nie potrafi nic zrozumieć, nie jest pomocna dla pracowników. Wymaga często rzeczy niemożliwych. Zatrudnia prawie w każdym przypadku na umowę zlecenie, a wymaga poświęceń jak na umowie o pracę (choć o niej nie ma mowy).

I tak zostanie usunięte

Nie polecam tej firmy. Szefowa jest niekompetentną osobą. Wymaga złotych gór od początku pracy. Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Odradzam pracę w tej firmie.

Abc

Praca jest fajna, ludzie pracujący w firmie są mili i uśmiechnięci . Liderzy to osoby na które zawsze można liczyć a lokalizacja to duże udogodnienie :)

Kiki Nowy wpis
@Abc

A moze jak jest fajna praca to prosze podac jakis namiar abym mogla zadzwonic i aby ktos odebral tel bo chce swoja paczke albo swoje pieniądze

Agnmi Nowy wpis
@Kiki

Mam to samo , jakaś porażka ta firma o kontaktu.

Kiki Nowy wpis
Klient

Tragedia to jakiś żart ta cala firma czekam 3 tyg na paczke i zero odzewu brak kontaktu jakiegokolwiek a kase zabrali bo playne odrazu nie polecam

DF Nowy wpis

Praca w firmie jak w każdej innej ma swoje plusy i minusy, jednak z całym sercem mogę ją polecić. Na pewno jest to praca do osób, które chcą pracować. Głównym atutem jest bez wątpienia atmosfera którą tworzą pracownicy, dzięki temu praca mija szybko mimo fizycznego charakteru na niektórych działach. Długoletni pracownicy dzielą się swoją wiedzą i starają się odpowiedzieć na każde pytanie, dzięki temu nauczyłam się wszystkiego krok po kroku. Pracuje w firmie już od dwóch lat i mimo ciężkiej pracy podczas sezonu nie zamieniałabym ją na inną. W trakcie sezonu, gdy pracy jest naprawdę dużo, wynagradzane jest to dodatkową premią co bardzo miło mnie zaskoczyło! DLatego każdemu kto szuka stabilnej pracy mogę polecić sklepy koka!

Ewelina

Bardzo przyjemna praca, godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku, wolne weekendy. Praca z fajnymi ludźmi, miła atmosfera pracy . Firma rozwijająca się. Polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polecam pracę w tej firmie. Praca jest ciekawa, zespół zgrany. Można się dogadać w każdej sprawie i rozwiązać każdy problem. Szefostwo dba o pracowników oraz o rozwój firmy. Zarobki są bardzo dobre. Wynagrodzenie i premie są zawsze terminowo wypłacane. Pracujemy od pon-pt, weekendy wolne. Wystarczy tylko chcieć pracować.

Praca bezstresowa. Zarówno przełożeni jak i współpracownicy sympatyczni oraz pomocni. Umowa na zlecenie, ale dla studenta to akurat na plus.

Wiadomo że każdy chce więcej ! Więcej kasę .. więcej wolnych opłaconych :) i umowę jaka chcę ! Ale że względu na sytuację z wirusem to wszyscy mają źle! Pracuje tam i pasuje mi atmosfera w pracy ! Szefowa i liderzy to ludzie z którymi idę dogadać o wszystkim !! No a kolektyw to super pozytywne ludzie :)

...

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Atmosfera jest super. Przełożone są bardzo miłe i pomocne. Lokalizacja w centrum na plus :)

Marvel

Zgadzam się z opiniami co do lokalizacji i godzin, ludzie są fajni i dobrze się pracuje. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to napiszę krótko...jeśli pracujesz dobrze i uczciwie to będziesz zadowolony z pensji i premii, jeśli chcesz zarobić i dajesz z siebie minimum to nie licz na to chyba u żadnego pracodawcy....to logiczne????, Jesli chodzi o umowę to zależy na czym komu zależy, zawsze można się dogadać z szefostwem. Ogolnie polecam

XYZ

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie - fajne godziny pracy, młody zespół, fajni ludzie :) podoba mi się również to, że jest możliwość rozwoju i awansu na inne stanowisko. Szefowa oraz Liderzy są bardzo pomocni, zawsze znajdą wyjście z jakiejś sytuacji. :)

Praca w przyjaznej atmosferze, na każdego można liczyć :) Bardzo dobra lokalizacja oraz dobre godziny pracy. Wykonywana praca jest przyjemna, ciekawa i można się wiele nauczyć.

V

Praca jest spoko, fajne godziny pracy i super lokalizacja w centrum Poznania. Osoby , które tam pracują są miłe i pomocne. Umowa zależy co kto potrzebuje ale zawsze można się dogadać.

Wanda

Praca w młodym zespole atmosfera przyjazna można się wiele nauczyć. Praca wymaga szybkości i dokładności .

Bierdonka

Jako była pracownica nie mogę się zgodzić z większością negatywnych opinii. Wymagania w pracy są postawione jasno, a każdą kwestę sporną można rozwiązać odzywając się najzwyczajniej w świecie i rozmawiając na dany temat. Byłam świadkiem, że pracownicy woleli dyskutować i psioczyć na liderów i szefostwo za ich plecami, zamiast postawić przed nimi sprawę jasno. No sorry, ale w dorosłym życiu nie tak rozwiązuje się problemy. Młody zespół, dla niektórych pierwsza praca i jednocześnie szkoła życia :D Jak ktoś nie boi się pracy, to jak najbardziej polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Świetni ludzie w firmie, bardzo przyjemna atmosfera pracy. Czasami bywa mały bałagan, ale bez obaw wszyscy zawsze chętnie pomogą. Polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sklepy Internetowe KOKA?

olek
Kandydat

ile można zarobic na miesiac?

K
@olek

stawka to najniższa krajowa obowiązująca w danym roku, na kokosy nie licz

Abcd

W
@Abcd

ta "szefowa" już tam nie pracuje ;) jest zupełnie inna atmosfera

Czy Sklepy Internetowe KOKA ma ściśle ustalone godziny pracy?

W
@Pytanie

tak, 8-16 albo 7.30-15.30

I tak zostanie usunięte

a
Kandydat
@I tak zostanie usunięte

wogule nie zaproponowała umowy o prace?

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Internetowe KOKA - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sklepy Internetowe KOKA
1/5 Na podstawie 41 ocen.