Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alexander Koch Unternehmensberatung. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Dominik

Witam, też potwierdzam że lepiej nie idzie, mam na umowie super podstawę i robota jak od tygodnia jest super, maksymalnie 10 godz pracy a nie tyranie po 15 godz. Pozdrawiam Dominik

Fifi

Dzięki firmie Koch odzyskałem wiarę w ludzi.

Sylwek
@Fifi

Też to mogę szczerzę powiedzieć od 21.02. Polecam przede wszystkim Pana Marcina.

Sławek

Witam, chcę tylko poinformować że dzięki Panu Marcinowi i firmie Koch super robotę dostałem. Sam pojechałem do jednej z spedycji i chcieli mnie oszukać miał być system a tu (usunięte przez administratora) rozczarowany wyjechałem w stronę domu na autostrade tam spytałem kierowcę na parkingu przy A2 gdzie on pracuje i czy są przyjęcia, jako odpowiedzi dostałem numer do firmy Koch do Pana Marcina, I muszę przyznać lepiej nie mogłem trafić w 2 godziny dostałem adres firmy i mogłem nawet z jednym kierowcą który tam juz pracuje rozmawiać żeby się więcej dowiedzieć. Pojechałem do Spedycji z lekkim bólem brzucha bo myślałem że też będzie (usunięte przez administratora) ale się myliłem jest wszystko na 100 procent tak jak w rozmowie z Panem Marcinem. Panie Marcinie, wielkie dzięki za usługę! Napewno będę Pana i firmę Koch polecał! Pozdrawiam Sławek S.

Witam, zaczęłem pracę przez Kocha w poniedziałek i jak narazie mogę potwierdzić że jest wszystko na 100 procent tak jak się umawialiśmy. Więc polecam serdeczne firmę Koch a przedewszystkim Pana Marcina który jest naprawdę w porządku. Pozdrawiam Paweł

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung na stanowisko Kierowca kat. C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Waldemar

Mogę tylko potwierdzić wypowiedzi kierowców, lepszego pośrednika chyba nie ma na rynku pracy a byłem już u 3 no i teraz przez Kocha, jest fajnie i tak jak w ofercie pracy pisane było. Pozdrawiam Waldek

Def

Witam. Jeżdżę obecnie 6 miesięcy w niemieckiej firmie ale nic nie jest tak jak powinno być(...). Szukam czegoś innego ale jak patrzę na oferty z pośrednictw pracy to ciągle są te same ogłoszenia. Widzę że KOCH i Pan Marcin ma bardzo dobre opinie. Szukam pracy w systemie 3 /1... Na stałe bez mobingu... Czy ktoś może coś podpowiedzieć...?

@Def

Witam, co chcesz się dowiedzieć? Pan Marcin jest w porządku jak się chcesz czegoś dokładnie dowiedzieć to dzwoń do niego. Ja osobiście pracuje już drugi rok w Koblencji i nie narzekam wiadomo że on wszystko nie jest w stanie jako pośrednik załatwić np. Dyspozycję itd. bo to też nie jest jego pracą. Ja osobiście chwalę Pana Marcina bo mnie z Heike wyciągnął a tam to był Moloch!!!! Pozdrawiam Paweł

Artur

Witam, ja pracuję 2 raz przez(usunięte przez administratora) i uwierzcie, jesli chodzi o biuro pracy, to nie ma lepszego! A z Marcinem możesz szczerze pogadać o warunkach pracy, gość ma wiedzę nt., pracy kierowcy.

Roman

Witam serdecznie, ja osobiście pracuje od 3 miesięcy w Niemczech przez firmę Koch z Osnabruck I nie mogę narzekać, Pan (usunięte przez administratora) podał mi nawet numer telefonu do kierowcy z danej spedycji bo miałem wątpliwości. Więc jak najbardziej polecam wszystkim firmę Koch Unternehmensberatung. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Przemek

Witam, praca przez firmę Koch jest moim zdaniem bardzo dobrze określona, Pan Marcin stara się jak najlepiej o kierowców i mu to dobrze wychodzi bo wszystko jest dokładnie wyjaśnione zanim do pracy jedziesz. Jak jakieś spedycja minusy posiada to też się otym dowiedzieć możesz. Pozdrawiam Przemek

Ja mogę szczerze mówiąc tylko i jedynie tą Firmę Koch I Pana Marcina polecić. Jest wszystko tak jak on powiedział nawet jak są jakieś Minusy to też was poinformować może. Pozdrawiam

Łucja

@roztoczak1980@wp.pl a obecnie nie ma szansa, abyś dostał ofertę pracy z Alexander Koch Unternehmensberatung ponownie? Może pracodawca chętnie zatrudni Cię ponownie? To dość dobry znak dla wszystkich, którzy szukają obiecującego pracodawcy. Możesz opowiedzieć coś więcej o ofercie, jaką Ci tutaj złożono?

roztoczak1980@wp.pl

Nie moge nic zlego powiedziec o tej firmie. Staralem sie o prace przez Koch Unternehmensberatung. Nie poszanowalem tego co mi zaoferowano. Odrzucilem propozycje i w kolejnej agencji mialem znacznie gorzej. Dzisiaj pracuje w angielskiej firmie w ktorej traktuja mnie jak zło konieczne ale sam sobie wybralem taką pracę. Moja rada: szanujcie prosze Marcina bo on szanuje was. Pozdrawiam czytajacych.

Łucja

@Tomek, ale dlaczego nie zapytać na forum? Opinie pochodzące od pracowników firmy są bardzo ważne, bo mówią dużo o sytuacji w danym miejscu pracy. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung? Polecacie współpracę z tą firmą?

Jarek R.

Witam, doszły mi słuchy że ktoś firmę Koch Unternehmensberatung w gnuj wciąga, ja osobiście pracuje przez tego pośrednika od ponad roku i jestem bardzo zadowolony i nawet osobiście Pana Marcina, Pana Kocha I Panią Olę znam, więc proszę głupich wypowiedzi nie pisać, kontakt z firmą Koch do dziś mam i jak bym coś potrzebował to firma mi pomoże,więc Panie Kamilu drzwi są dla kierowców w Osnabrück zawszę otwarte nawet po godzinach pracy! I nie wieże w to że Pan klientem tej firmy jest lub był, bo takich bzdur byś Pan nie pisał.

@Jarek R.

Gościu nie pisał że ta firma jest nieuczciwa , w sensie że kierowców ma w czarnej (usunięte przez administratora) ale pewnie chodziło mu o stawki , które są głodowe, szukajcie w internecie ofert a nie przez agencję które na was zarabiają i jeszcze się znajdzie banda która daje się robić w wała i jeszcze broni agencji. Hahaha

johnny

widziałem, że szukają pracowników (kierowca c+e)? Ktoś coś podrzuci o tej firmie bo w necie zero informacji? będę wdzięczny za info, bo zastanawiam się by aplikować ale zastanawiające jest, że w necie zero info o nich :/ ktoś pracował, pracuje podrzućcie coś.

Panie Kamilu Kto się (usunięte przez administratora) urodził kanarkiem nie zdechnie, ja jestem bardzo zadowolony z tej Firmy i już ponad rok Pozdrawiam

@johnny

Johnny, tak jak dla Łucji odpowiadałem zadzwoń i się dowiesz. A że nic w netcie znajść nie możesz to się nie dziwię bo nawet po 3 latach jak jakiś problem jest to Koch pomoże i się nie chowa lub telefonów nie odbiera! Tak jak inni polscy pośrednicy! Pozdrawiam Tomek

Łucja

@johnny, i jak, zdecydujesz się aplikować do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung? Jeśli tak, to podziel się z nami proszę swoją opinią na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. @Tomek, a możesz napisać jakieś szczegóły na temat tego pracodawcy? Twoja opinia w tym momencie jest bardzo ogólnikowa i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Kuba, @Jarek R., czy możecie napisać coś więcej o tym pracodawcy i warunkach, jakie oferuje?

@Łucja

Łucja, jak się czegoś więcej i dokładniej dowiedzieć chcesz to zadzwoń najlepiej do Pana Marcina on siedzi w Osnabruck i się praktycznie wszystkim zajmuje i jest w stanie na każde pytanie odnośnie oferty pracy odpowiedzieć. Koch Unternehmensberatung jest pośrednictwem pracy ja już przez 2 pośredników z Polski wydmuchany byłem i spróbowalem niemieckiego pośrednika I mogę powiedzieć że jest bardzo wielka różnica. Pozdrawiam Tomek

Kuba

Hejka, Kamil jak bys z kocha uslugi korzystal kolego, to bys takich glupot nie pisal. ja jestem od 2014 roku zadowolony i taka prace dostalem ze do dzis w niej pracuje.

Czarek

Witam, ale pierd..... ja pracuje od tego posrednika ( Marcin ) juz przez 3 lata w jednej firmie i moge szczeze powiedziec ze jest wszystko TOP, kasa jest jaka byla umowiona i tak jak bylo uzgodnione! Panie Kamilu kazdy musi wiedziec co chce i umie i naco moze sobie pozwolic!! Pozdrawiam Czarek

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

• Jak się pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Koch Unternehmensberatung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alexander Koch Unternehmensberatung
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Alexander Koch Unternehmensberatung