Opinie o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alexander Koch Unternehmensberatung. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Alexander Koch Unternehmensberatung w Osnabrück

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Jak jest z pakietem medycznym w Alexander Koch Unternehmensberatung? Można dołączyć rodzinę?

Dominik

Witam, pracuje od czwartego stycznia i potwierdzam pozytywnie opinie pana Marcina, wszystko jest jak narazie po prostu TOP.

Zdzislaw
Klient
@Dominik

Możesz powiedzieć w jakiej firmie??

Dominik
@Zdzislaw

Niestety nie mogę napisać w której firmie, bo podpisałem klauzule! Jestem w firmie w pobliżu lotniska Osnabrück!

Wiesław

Jak narazie jest wszystko ok. Od poniedziałku pracuje w Osnabruck i umowa była podpisana zanim kluczyki dostałem. Więc jak narazie wszystko tak jak w rozmowach z Panem Marcinem. Jak coś się zmieni to napiszę!

Zenek
Kandydat
@Wiesław

Mogę jakiś nr do pana Wiesława dostać??

Zbyszek

Hejka, pracuje przez tą firmę od stycznia i potwierdzam że jest wszystko tak jak w rozmowie telefonicznej podane było. Niema ganiania I pracy po 15 godzin, 45 w hotelu i jest mi osobiście dobrze, oby tak dalej to do emerytury pociągne. Pozdrawiam Zbigniew

Ja
@Zbyszek

W jakiej firmie jezdzisz??

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung na stanowisko Kierowca C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Dawid

A co językami, wymagają ?

@Dawid

Niemiecki lub angielski dobre podstawy!

Diabeł

Mnie ściągnęli do duvenbeck boholt jakiś czas temu. Ten Poloczek co napędza rodaków zapewniał o luksusach pracy w tej firmie Przyjechałem 1000 km pod biuro duvenbeck bladym świtem i tak do 17 tam stałem bo nikt się mną nie zajął. Było nas kilku. Okazało się że bardzo komunikatywny niemiecki też wskazany czego rekruter już nam nie oznajmił wciskając że wogole nie trzeba znać. Potem nie odbierał telefonów. Do samego duvenbeck nic nie mam. Codziennie book owali nam pokoje i spaliśmy i jedliśmy jak ludzie.

@Diabeł

Piszesz głupoty LUCYFERKU ja pracuję w tej firmie od 2015 roku przez pana Marcina, jest zawsze jak w rozmowach przez telefon! No chyba, że ​​byłes ofiara peknietego balona, oczywiście wszyscy są winni! TYLKO NIE TY! Wpisz dokładnie swoje imię, możemy nawet porozmawiać! Do dziś cieszę się z pracy przez tego pośrednika i zawsze polecam tego Marcin, bo on mówi jak jest i nie mówi głupot. A ty LUCYFERKU jak masz JAJA to pisz kiedy byleś w Bochold i jak sie nazywasz!

Erni

Witam mam pyt.jak jestem samotny i rozwiedziony a dziecko nie jest że mną to ile mogę zarobić na miesiąc lub może 3/1.dziękuję i pozdrawiam

Romek
@Erni

Regularnie 2200/2400 z mojej strony mogę powiedzieć, zależy napewno od oferty pracy lokalizacji i postawienia firmy. Ja pracuje na silosie koło Holandii i mam 2300 na ręke Pozdrawiam

Natalia
@Romek

@Romek, super, że piszesz, co i jak. Ile godzin dziennie schodzi Ci na silosie? A jak z weekendami?

Peter
@Romek

I to ma być super 2300eur za miesiąc w Niemieckej firmie? Czemu ci Polacy tacy głupi są i dają się w trabe robić? Ja także pracuje w Niemczech jednak systemem 2/2 i za 2 tyg pracy mam 2 150eur netto plus zwrot kosztów dojazdu. Więc o czym tu rozmowa.

Mateusz
@Peter

Cześć. Masz namiar na takie firmy które płacą podobnie nie koniecznie tam gdzie Ty . Nie chce żebyś pomyślał że wiesz Polak przyjdzie i narobi szumu. Czy itp. Język komunikatywny . ADR podst. Podeślij namiary (usunięte przez administratora). dzięki pozdro

Mart
@Peter

Tak napewno 2150e na rękę jakiś bajkopisarz , jak juz system2/2 u Niemca max 1800e.

Brumek
@Peter

Sciemniacz z ciebie nie ma takich stawek 2/2 2150€. Pytanie a w tej bajce to smoki były?

Mobilek

tak tam fajnie to po co się ogłaszają ??

Grzegorz

Pracuje od tego pośrednika w zagłębie rury już prawie 5 lat, i do dziś jestem zadowolony bo jak jakiś problem mam to firma zajmie się nim, chociaż nie musi bo np. Problem z mandatem jest sprawą prywatną. Z pracy tez jestem zadowolony bo wszystko się zgadza! Wiec mogę szczerze polecić firmę Alexander Koch Unternehmenberatung z Osnabruck. Wiec jak ktoś szuka poważnie pracy w Niemczech to tylko mogę tą firmę a szczególnie Pana Marcina polecić!

robert
@Grzegorz

witam mam pytanie mozna podesłac numer do pana marcina który prowadzi rekrutacje

Egon

Kto pisze te wszystkie opinie? zastanawiające, że tylu kierowców ma szczerze ochotę tu pisać i wypowiadać się w samych super latywach no no, ciekawi mnie to bardzo. Pozdrawiam

Patryk

Witam, potwierdzam wypowiedzi i profesjonalnie podejście do kierowcy. Jestem zatrudniony w okolicach Kassel i wszystko jest jak najbardziej. Pozdrawiam i polecam firmę Koch unternehmensberatung. Patryk

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Rafał
@Pytanie

No w mojej sytuacji mogę potwierdzić tak to było, 3 lata temu. Też nie mogę narzekać na tego pośrednika bo do dziś jak jakiś problem z mandatem mam to mi pomogą.

Jacek

Ty nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Jak to sam ujełeś słyszałeś bo głośno o tym było. Czyli zajmujesz się plotami. Nie masz pojęcia z kim i o czym była rozmowa. Nie znasz powodów znasz tylko ploty. Jesteś zadowolony. Ja nie i opisuje tu swoją historię nie zajmuje się plotami. Choć wiele słyszałem i widziałem w tamtej firmie. Ty jesteś plotakrz i piszesz o mnie i moim temacie nawet nie znając sprawy tylko ploty. Świadczy to o twojej wiarygodności i wiarygodności opini. Nie byłem zatrudnieniony na podwójnej i nie za to było płacone. Pośrednik od poniedziałku od 830 rano wiedział że nie ma dla mnie auta i nie było wiadomo kiedy będzie. To są fakty a ty piszesz ploty. Może coś z tego masz

@Jacek

Koniec Tematu bo i tak wszystko najlepiej wiesz, jak by tak było to nie pisał byś pod obcym imieniem! A skąd to wiem! Bo pytałem sie chłopaków jak i w dyspozycji!

Jacek

Ja niestety nie moge potwierdzic pozytywnych opini. (usunięte przez administratora). Po kilku dniach spania na sofie w kontenerze i wyjezdzie na podwojna ktorej jak (usunięte przez administratora) pan (usunięte przez administratora) powiedzail nie moge odmowic.Praca byla na pojedyncza. Zawinelem sie do domu.(usunięte przez administratora)Doswiadczenie bardzo przykre. Moja opinia nie jest pozytywna ani negatywna jest rzeczowa.

@Jacek

Jacek dlaczego nie piszesz twoim imieniem prawdziwym? Zamiast (usunięte przez administratora)sie posłuchać pojechałes do domu bo sie z innym kierowcą podniosłes, i wyszło tak że do domu pojechałes! Ja wiem że tak było bo głośno o tobie było!! Szkoda tylko że sie swoim imieniem nie piszesz i komuś troszkę (usunięte przez administratora) z własnej winy. Ja tu pracuję prawie 1 rok i tak jak w innych spedycjach są dobre dni i są też takie że brak słów wiec jak już to popatrz w lusterko! Pozdrawiam

@Przemek

Czyli dobrze pamiętasz że spałem w kontenarze na sofie. Dobrze pamiętasz że autko, którym miałem jechać zostało niesprawne na placu. Dobrze że to wszystko pamiętasz.

@Jacek

Jak sie zachowujesz tak masz, a to że auto nie sprawne było to zawsze może się zdarzyć. Mogłeś 2 lub 3 dni z kolegą pojeździć i już. Ja wiem że zawszę ktoś musi być winny, w tym przypadku pośrednik!

Michał

Witam, też potwierdzam wypowiedzi kierowców o firmie Koch. Po 3 miesiącach przepracowanych i 2 wypłat bo trzecia w piątek będzie mogę szczerze powiedzieć że lepiej nie mogłem trafić!! Wszystko sie zgadza nikt nie kombinuje, jak czasu pracy zabraknie to bez problemu można na drugi dzień rozładować! Więc życzę wszystkiego najlepszego dla Pana Marcina i firmy Alexander Koch Unternehmensberatung. Pozdrawiam Michał

Władek

Witam, tez potwierdzam pozytywnie moje spotkanie jak i zatrudnienie przez tego pośrednika. Pozdrawiam Włodzimierz

Łucja
@Władek

Mam pytanie - na jaki okres zostaliście zatrudnieni i czy pośrednik ten pobiera jakieś opłaty na samym początku? Wiem, że w wielu przypadkach jest taka opłata przy rekrutacji. Jak to jest tutaj?

@Łucja

Ja nic nie płaciłem i wiem ze to jest dla kierowców bezpłatne, moja umowa jest pierwsza na jeden rok i następnym razem bez Terminowa. Pozdrawiam

Łucja
@Władek

Dziękuję za Twoją odpowiedź. A możesz zdradzić na jaką stawkę może liczyć kierowca w firmie Alexander Koch Unternehmensberatung? Czy poza podstawą wynagrodzenia pracodawca oferuje możliwość zdobycia premii?

@Łucja

Koch jest pośrednictwem a nie pracodawcą ja np. mam 130 Euro za ekonomiczną jazdę u mojego pracodawcy dodatkowo jako premia.

@Władek

Czy firma, w której pracujesz za pośrednictwem tego pośrednika, zatrudnia również kierowców bez doświadczenia zawodowego w jeździe za granicą? Zastanawiam się, czy krajowe doświadczenie wystarczy, aby móc otrzymać pracę.

@Mirosław

Hejka, transport krajowy ! Zadzw. to sie sama dowiesz bo ja niestety tego niewiem! Władek

@Władek

Ok, a może wiesz, czy firma zatrudnia pomocników kierowcy? Pomyślałem, że najpierw dobrze by było popracować w takim charakterze, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda.

Czy Alexander Koch Unternehmensberatung oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tomek
@Pytanie

Umowa o pracę, ja pracuję już 3 rok! Po 1 roku umowa bezterminowa Pozdrawiam Tomek

@Tomek

Dzięki, że napisałeś o tak istotnej sprawie. Dodaj jak wygląda sprawa ze szkoleniami językowymi, a także branżowymi, dzięki którym można nabrać doświadczenia i myśleć o awansie?

@Mirosław

Szkolenie językowe?? Niemiecki lub angielski jest wymagany z tego co ja wiem. Doświadczenie jakie powinien kierowca posiadać? Nie mam pojęcia! Zadzwoń i się pytaj!

Kierowca z Bombowca

Witam, potwierdzam opinie o tym pośredniku również, najpierw czekałem aż 3 miesiące miną co do wypłaty żeby być pewny co piszę. Firma jest GIT, i polecam kontakt z Panem Marcinem. Te panie w tej firmie się na temacie nie za bardzo znają! Pozdrawiam Kierowca z Bombowca

Darek

Też jestem aż można powiedzieć zachwycony podejściem pośrednika do kierowcy, szczerze i na temat. Przechodziłem Luksmana i kraftpol na szczęście wylądowałem u kocha u pana Marcina, i po 3 miesiącach przepracowanych mogę szczerze powiedzieć jest bardzo dobrze! Pozdrawiam Darek

Daniel

Też mogę się opinią o tym pośredniku pochwalić, mam dobrą robotę i jest jak w rozmowie telefonicznej z panem Marcinem. W przypadku jak ktoś chce pracę przez pośrednika załatwić to polecam firmę Koch. Pozdrawiam Daniel

Zostaw merytoryczną opinię o Alexander Koch Unternehmensberatung - Osnabrück

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Zobacz opinie na temat firmy Alexander Koch Unternehmensberatung tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alexander Koch Unternehmensberatung?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Alexander Koch Unternehmensberatung?

Liczba opinii klientów firmy Alexander Koch Unternehmensberatung, to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alexander Koch Unternehmensberatung
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alexander Koch Unternehmensberatung