Joanna Krupa Forplus

Opinie o Joanna Krupa Forplus

Filtruj opinie po kryteriach:

Staszek
 Opinia

Jesteście pewni, że nie można napisać pozytywnie o pracy w firmie?

obiektywny
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

"Pracowałem" dla tej "firmy" w Belgii. Dlaczego "pracowałem"? Łamany kodeks pracy zarówno polski, jak i belgijski. Firma to to nie jest. Łamane prawa pracownicze na każdym kroku. Zaniżany czas pracy. Brak ubezpieczenia. Nie wypłacane należne dodatki. Wynagrodzenie niewypłacane w terminie i zaniżane. Mnie Joanna Krupa obcięła na jakieś sto, ale kolegów na kilka tysięcy Euro. Skargi złożyliśmy do polskiej i belgijskiej. P. Joanna Krupa FORPLUS (Gdynia, Belgia) sfałszowała podpisy na "pokwitowaniach". Rekomenduję omijać z daleko, ew. tłamsić w sądzie. Linczu nie polecam, jednakowoż tacy "przedsiębiorcy" sami się o niego proszą.

Shadziu
 Opinia

Okłamywanie pracowników przy rozliczeniach na tysiące euro. Firmy w których Pani Joanna załatwia pracę nie różnią się niczym od obozów w latach 30 i 40, 12-14 godzin pracy to norma z czego tylko za 8 otrzymuje się pensję.L4 nie przysługuje pracownikom z Polski,zasada jest prosta zachorujesz-wypadasz.Firmy współpracujące z forplusem to jedno wielkie koło biznesowe na robieniu przekrętów głównie fakturowych. Polecam trzymać się daleko od tej "firmy".

KIEROWNIK MARC
 Opinia

JESLI CHODZI O PRACE U PANI JOANNY TO LEPIEJ TO PRZEMILCZEC. JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) I ZAKLAMANIE. JESLI KTOS MA (usunięte przez administratora) NA TO ILE ZARABIA TO MOZE U NIEJ (usunięte przez administratora) , ALE JESLI NIE TO NIECH SOBIE ODPUSCI PLASTIC LADY.FAKTURY NAPIERDALA CHYBA NA MALYM DRUKARZU Z POCZATKU LAT 80. OSZUKUJE LEPIEJ NIZ FUHRER W 1933.

Zbyszek
 Opinia

Jeśli interesuje was nie otrzymawanie wypłat w całości i terminie powrót do domu gdzie jest 9 stopni a szefowa proponuję jazdę rowerem ok 40km dziennie i generalnie lubicie być nie szanowni i ciągle oklamywani oraz zwiedzenia za nos to trafiliście idealnie

Tak1Nie
Brygada Tripan
 Opinia

Super oferta prefabrykaty betonowe Belgia. Owszem praca fajna kierownik też ale pani Joanna traktuje ludzi coś ala NA POŁUDNIU USA W XIX WIEKU, propozycje żebyśmy kupili sobie rowery i co dzień dojezdzali po 40km w dwie str zima gdzie pada wieje a w donu gdy wrócisz masz 9 stopni bo to domek letniskowy gdy dasz większą temp obciąży cie za ogrzewanie no i wypłaty ciągle coś a to nie w terminie(20mają być choć inni Polacy dostają 10) a to nie pełne szkoda czasu na panią Joannę i jej Pomagiera Janusza

Tak1Nie

Zostaw opinię o Joanna Krupa Forplus - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Joanna Krupa Forplus