Opinie o Libet S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Libet S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet S.A. w Lublin

Czy w firmie Libet S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Elektryk?

Administrator Nowy wpis

Co powiecie na temat zarobków w Libet S.A.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

był Nowy wpis

proszę zerknąć na tę stronę https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,851429 miłej lektury pozdrawiam

Piotr Nowy wpis

Kolejne dni bez materiałów do produkcji. Ciekawe co będzie dalej?

Bartosz

Z moich obserwacji wnioskuję, że jak pracownicy są zadowoleni z pracy to nie maja chęci do pisania. Miałem zamiar aplikować ale nie znalazłem żadnych ofert, czyli ludzie nie odchodzą. Tylko pozazdrościć

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Libet S.A.? Czy kandydat na stanowisko Technolog Zakładu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Z tego co kolega który jest ph jak się starasz i jesteś pracowity i nieźle sprzedajesz to 5-12k zarobisz. Ale jak nie robisz planów bo ci się nie chce to nie trzymają takich ludzi. Ja się na sprzedaż nie nadaję i wolę zarobić te 4k i nie stresować się planami bo sprzedaż to ciężki kawałek chleba.

merida

Ładnie, a są teraz przyjęcia?

romek

Ile placa przedstawicielowi?

Jacek

Pracuje w Libecie już 4 miesiąc. Pisałem na początku września. Pracy jest sporo, ale tak jak pisał olgierd podstawa na czas. Premie sa. Jestem mega zadowolony że tu przyszedłem. Zawsze przed tym zanim się gdzieś zatrudniałem sprawdzałem na goworku co piszą pracownicy i później staram się też aby innym pomóc napisać o danym pracodawcy jak wygląda u niego praca. W każdym razie polecam, bo jest fajna atmosfera, kasa zadowalająca, tylko pracy jest bardzo dużo, bo zaraz będzie listopad magazyny świecą pustkami, bo wszystko wyprzedane a my cały czas lecimy na bieząco z produkcją.

olgierd

Podstawa na czas. Premie wypłacają ale zdarzają się obsuwy. Czasami to denerwuje ale nie ma tak że musisz o to walczyć. Częściej zdarzają się na wiosnę.

olgierd

Z tego co słyszałem to ok. 2500 brutto i prowizje uzależnienione od wyników. A tam już nie ma oporów. Jeśli chce Ci się zarobić to zarobisz dużo.

Maik

Ciężko powiedzieć. Nie pracuję jako ph, ale spróbuję się dowiedzieć.

Maik

Z pensją w miarę na czas. Z premiami czasami są obsuwy. Ale płacą dużo lepiej niż kiedyś.

nick

Jakie tam sa zarobki na produkcji. Dla pracownika który zaczyna prace?

nick
@nick

Własnie tez zapomnialem zapytac. Bo to wazne co napisal szzz; placa na czas?

Koleś

A gdzie jest ta oferta pracy na wsparcie sprzedaży? Bo póki co widzę, ale operatora linii produkcyjnej i operatora wózka widłowego.

Pisze do ciebie "M". czy rzeczywiście jest tak jak piszesz czy się naigrywasz? Zastanawiam się czy się sam nie zgłosić do nich. Ale ważne jest to dla mnie czy nie mają zastojów? A jak mają to jak z kasą? Pracowałem w konkurencji w Pol***ku i tam często mieli zastoje i wtedy golutka pensja a za nią rodziny nie wyżyję. Znalazłem się w podbramkowej sytuacji. Bardzo proszę o rzetelną informację, ponieważ mam trójkę fajnych dzieciaków na utrzymaniu (3l,8l,11l) i potrzebuje na nie zarobić. Pracowałem długo na produkcji i chciałbym zgłosić się do nich osobiście tylko proszę napiszcie jak praca tam wygląda praca w tym zakładzie Lublinie. Z góry dziękuje, Marek

@Marek

Od czerwca nie ma zastojów, a wręcz nie ciężko wyrobić się z produkcją na czas. Odkąd wyprzedali starą kostkę, która zalegała na magazynach jest pełno roboty. Na razie nie widziałem przyjęć, ale skoro masz duże doświadczenie to znajdź do nich maila na stronie do rekrutacji, opisz sytuację, myślę, że przyjmą Cię z otwartymi ramionami. Zawsze jest potrzeba wykwalifikowanych pracowników. Tak jak poprzednio ktoś napisał zależy od stanowiska. Jeśli znasz się na robocie to zarobisz.

baket
@Marek

Tak jak napisal pomocny możesz probowac do nich poza ofertami napisać. Pracy z roku na rok przybywa. Od polowy czerwca do teraz jest kociol. Zdobyli duże kontrakty i mimo ze mamy pazdziernik caly czas na pełnych obrotach jedziemy. Wiec mysle ze jest szansa ze cie przyjmą jak się zglosisz. Wiadomo ze jest końcówka sezonu i nie dają za bardzo ofert pracy ale jak masz duże doświadczenie to dawaj. Warunki pracy są uważam ze bardzo dobre. Znajomy moeil ze w firmie tej o której piszesz co się domyślam jest masakra i jak przyszedł tutaj to jest zadowolony. Z drugiej strony są tez tacy co narzekają ale to chyba w myśl zasady - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma-

Rob

Pewnie jakieś duże zlecenia pozyskali bo roboty jest wyjątkowo dużo. Myślałem że przyjdzie październik to trochę będzie można odpocząć a tu trzeba zasuwać.

fenix

Chodzą słuchy że idą jakieś mocne pozytywne zmiany. Ciekawe o co może chodzić. Może coś wchłoną na rynku. Więc może oferty pracy się pojawią.

kazik

Nie ma przyjęć mimo że pracy jest multum. Raczej do końca roku nie będą nikogo zatrudniać. Produkcja nie zwalnia ale przyjdą mrozy, sprzedaż zmaleje to i pracy będzie mniej. Raczej na początku sezonu kogoś zatrudniają czyli z początkiem roku. A póki mało kto myśli o tym by się zwolnić.

kadet

Ktoś coś wie jak wygląda praca w zakładzie w Lublinie? Chciałbym się tam dostać. Czy zatrudniają ludzi? Jak tam się pracuje?

pomocny

Ogólnie jest dobrze. Ja jestem zadowolony. Trochę bym zmienił jeśli chodzi o zarządzanie produkcją. Nawet przedstawiłem to co mogli by zmienić ale trochę zostało to zlane. No nic. Pracowałem w konkurencji i tutaj warunki pracy są bardzo dobre. Chcesz pracować to zarobisz. Chcesz awansować to się starasz. Nie chcesz pracować to wy... Ehh... Ale to wszędzie tak jest

pomocny

Nie ma przyjęć póki co. Mają pełną obsadę. Na razie każdy siedzi bo jest dobrze. Pracy jest dużo, nie ma zastojów. Myślę że jak będzie szlo jak idzie to kogoś zatrudnią. Może jakąś dużą umowę mają bo jest wrzesień a produkcja leci jak nigdy. bardzo dużo kostki się produkuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet S.A. - Lublin

Libet S.A.