Opinie o Teccon w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teccon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teccon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teccon w Gniezno

Jakie są mocne strony pracodawcy Teccon?

Tak tak ten w lustrze to ja Nowy wpis

Jak tam chłopaki zaczęli płacić normalne pieniądze czy nadal są zdziwieni że ludzie nie chcą pracować za śrubki?

@Tak tak ten w lustrze to ja

Jak za śrubki? Chyba wypłata nie była płacona w towarze, co? Dla ciebie normalnie to jaki poziom wypłaty? Wcześniej kasa był minimalna czy jednak coś więcej?

Czyli wraz ze stażem pracy wynagrodzenie nie rośnie jakoś mocno? Ile w takim razie na początek może wynegocjować inżynier mechanik u nich? W jednym z archiwalnych ogłoszeń pisali, że trzeba mieć min. 5 lat doświadczenia, więc liczyłbym na dobrą stawkę. Ale może znacie widełki? Praca jest w delegacji czy tylko na miejscu? Jakie są dodatkowe benefity?

TOMEK

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku elektyka/automatyka. Warto aplikować?

Piotrek
@TOMEK

Teraz jak zmienił się główny automatyk to jest lepiej. Bo poprzedni to tylko wypłaty i to nie małe brał a na pisanie programów nie miał czasu. Ogólnie warto się zatrudnić na rok czy dwa nabrać praktyki i iść gdzie indziej za lepsze pieniądze.

Bronisław
@Piotrek

Czyli pieniądze nie są tu aż tak dobre żeby zaczepić się na dłużej? A jeśli chodzi o tą praktykę to można się dużo nauczyć? Ty bazujesz tylko na nauce od innych czy wysyłają też na szkolenia?

Piotrek
@Bronisław

Ci co robią długo to podobno mają jakieś lepsze pieniądze. Ale za to co potrafią to na pewno powinni dostawać większe. To jest raz a dwa żeby dostać lepsze pieniądze to naprawdę trzeba się na prosić. Jeśli chciał byś zaczepić się na dłużej to musisz być odporny na niekompetencję ze strony kierownika i jego wazeliniarzy. Bo jest takich dwóch co naprawdę wchodzą mu głęboko. Jeśli chodzi o szkolenia to firma miała by naprawdę możliwości żeby ludzi wysyłać na kursy czy szkolenia, tylko oni się boją że taki delikwent po takim szkoleniu to zaraz po podwyżkę przyjdzie.

Pracownik Produkcji

Początek standard ale zaś brak konkretów za jaką stawkę zupełnie jak bym przyszedł do jakiejś tajnej agencji.

Pytania moje bez odpowiedzi natomiast ich czasami niesmaczne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gniezno
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Gniezno
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Kaczyński J.

To musisz zapytać Pana Prezesa tej firmy. On wie wszystko najlepiej, taka wiesz chodząca alfa i omega zajebistości.

Agata
@Kaczyński J.

hmmm mi się wydaje że najlepiej pytać pracowników... to oni wiedzą najlepiej co się dzieje wewnątrz firmy, zwłaszcza jeśli chodzi o premie.

@Agata

Pracowników tam jak na lekarstwo. W ostatnich miesiącach kilku pracowników się zwolniło.

@Kaczyński J.

Sami się zwolnili, czy zostali zwolnieni? Jaki był powód?

@Marta

Sami się zwolnili :) w tej firmie nie można normalnie funkcjonować chyba że jest się kolegą osoby "zarządzającej" - jeśli można to nazwać zarządzaniem. Odszedł handlowiec później najlepszy serwisant, niedawno kolejni monterzy podziękowali za współpracę i tak to mniej więcej wygląda. Jeśli co chwilę słyszysz od osoby obejmującej stołek prezesa że jest tragedia, zaraz zamykamy firmę i tym podobne wypociny to się odechciewa. To tak w skrócie na Twoje pytanie.

Tomasz
@Kaczyński J.

Ooooo i pojawił się kolejny anonimowy troll, bez cywilnej odwagi, aby się podpisać... Trol, ktory nigdy nie miał być trolem, ale buractwo aż kipi. Do tego samemu się nie uderzy w pierś i nie zreflektuje na jakie straty finansowe naraziło się firmę poprzez swoja niekompetencję... Człowiek ze wsi wyjedzie, lecz wieś z człowieka nigdy...

Marzena
@Tomasz

Chcesz przez to powiedzieć, że wiesz dokładnie kto to jest? Znasz go? Bo w takim razie w jaki sposób naraził firmę tak właściwie

Były handlowiec
@Marzena

Siema :) tu Michał R. - były handlowiec tej "wspaniałej" firmy. Jeśli chce ktoś by potwierdzić słowa Kaczyńskiego z chęcią się wypowiem co myślę na temat firmy, po przepracowanych 2 latach i 8 miesiącach. Zapraszam do kontaktu reforez84@gmail.com ????

Dawid

To Polska firma ?

Polska
@Dawid

Tak

Bronisław
@Polska

Dzięki za info. Na jakich umowach teraz przyjmują? Ty masz na czas określony czy już bezterminową?

hmm

@Serwis dlaczego nie ma sensu?

Serwis
@hmm

Źle zarządzanie. Jest dużo ciekawszych ofert jak to.

Serwis

Nie ma sensu

Eryk

Mam wrażenie, że ktoś ma nie po drodze z chęciami do pracy i stąd te dziwne oskarżenia. Firma ok, polecam.

Czy można w Teccon liczyć na jakieś dodatki?

N

Nie licz na nic.

Dariusz

A ja uważam, że wystarczy dobrze przyłożyć się do pracy a nie rozglądać na boki i później narzekać!

AD

Rowniez nie polecam pracy w teccon. Po 1 brak jakiejkolwiek organizacji. Najpierw dają Ci urlop bo malo pracy potem walisz po 12 godzin goniac zaniedbania organizacyjne. Potem wina pracownikow produkcyjnych ze sa opóźnienia... pretensje do pracownikow ze firma musi zatrudniac jakis przyjaciol dyrektora zarzadzajacego. Kierownictwo ma gdzies zdanie pracownikow i ich uwagi natomiast zdanie osoby ktora przychodzi pozniej jest najwazniejsze. Przyklad masz jakis zespol maszyny nie skonczony na stole jeszcze montujesz ale konczysz dzien pozniej a rano dostajesz bure ze czegos nie dokreciles. To nic ze nie skonczyles montowac. Bura sie nalezy. Premie stracic mozna w kazdej chwili za wszystko. Wyjazdy na delegacje są co chwila. Nie mozna miec nic zaplanowanego, masz byc dyspozycyjny na kazde pierdnięcie. Diety marne do tego. A jak wracasz po 12 godzinach na obcej firmie nie masz placone za powrot. Jest dodatek tzw serwisowy ale to czy go dostaniesz zalezy od Prezesa. Zarzad mysli ze buduje samoloty a buduje co najwyżej mlotki. Kazdy projekt opozniony. Jesli wiec maszyna ma byc na 1 to wiedz ze dokumentacja jest na 1 a potem 1.5 miesiaca zapieprzu na warsztacie. Monter/serwisant bardzo ladna nazwa. Zarobki slabe. W innych firmach o podobnym profilu mozna zarobic 2/3 raza wiecej ale zarzad jest tego nie swiadomy a fachowcow na stale za ponizej 3000 bedzie ciezko utrzymac. Majac pare nadgodzin mozna cos wiecej zarobic ale na kwitku nawet nie zobaczysz za ile godzin jestes rozliczony.

ACDC
@AD

Praca w każdej firmie tej branży wymaga dyspozycyjności - w końcu to producent MASZYN a nie młotków jak zostało to wyżej ujęte. Firma jest stosunkowo krótko na rynku lecz maszyny które pracują u klientów są bardzo zaawansowane technologicznie. Co do diet - są zgodne z wytycznymi jakie nasze państwo przewiduje na rynek polski. Jak widać po wypowiedzi, jak w sumie większość wypowiedzi na tym portalu - żal (usunięte przez administratora) pracownika, który myślał że będzie chodził po montażu, nic nie robił i zarabiał 5k na rękę. Jak ktoś nie może zagwarantować dyspozycyjności wiedząc od początku z czym się wiąże dane stanowisko - niech zatrudni się na kasie w Biedronce - 8h i do domu i to bez wyjazdów :)

AD
@ACDC

Po liczbie "lajków" widać kto napisał prawdę. Chcę też zauważyć rotację w firmie... ciągle widać ogłoszenia pracy do młodej rozwijającej się firmy zatrudniającej do 20 osob a sugerując się ogloszeniami(ich ilością) z ostatnich 2 lat powinno tu pracowac ze 100 osob. Rotacja ogromna.

ACDC
@AD

Oj Gładziu Gładziu..... Teraz możesz w spokoju śmigać na taksówce popołudniami.

Rodzinka i kumple nic więcej nie trzeba pisać.

MiszMasz

Jeśli ktoś chcę podjąć prace w tej firmie, niech najpierw dwa razy się zastanowi. Depresja gwarantowana. Firma nowa i nowe metody mobilizacji pracownika stosuje. 1/3 pensji to premia i na każdym kroku straszą, że zabiorą. Najlepiej pracować 24h i do tego zaganiany batem. NIE POLECAM! I tu chodzi o każde stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Teccon - Gniezno

• Jak się pracuje w Teccon?

Zobacz opinie na temat firmy Teccon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teccon?

Kandydaci do pracy w Teccon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teccon