Serwis-Tech Musielak sp.k.

Opinie o Serwis-Tech Musielak sp.k.

Krzysztof

WYPŁATA NA CZAS PIENIADZE OK PROCOWAĆ TRZEBA JAK WSZĘDZIE ATMOSFERA TEŻ W PORZĄDKU

metal

Moja firma współpracuje z Serwis-tech od lat. Użytkujemy ich urządzenia w naszym dziale powłok. Co do jakości urządzeń złego słowa nie napisze. Pracują u nas po trzy zmiany. Z serwisem urządzeń dogadujemy się dobrze. Nie każda firma daje 3 letni okres gwarancji. Zdecydowanie polecam.

Makson twoja opinia jest dla nas krzywdząca. Nasza firma co roku około 37% swoich liii technologicznych sprzedaje dla stałych klientów. Oznacza to że niektórzy klienci posiadają już kilka naszych linii. Jeżeli jesteś użytkownikiem naszych urządzeń i masz prawo wypowiedzi w temacie eksploatacji proszę skontaktuj się z naszym działem serwisu lub sprzedaży w celu wyjaśnienia sprawy. Czekamy zatem na kontakt. Zespół Serwis-tech

BAR twoja opinia jest dla nas krzywdząca. Nasza firma co roku około 37% swoich liii technologicznych sprzedaje dla stałych klientów. Oznacza to że niektórzy klienci posiadają już kilka naszych linii. Jeżeli jesteś użytkownikiem naszych urządzeń i masz prawo wypowiedzi w temacie eksploatacji proszę skontaktuj się z naszym działem serwisu lub sprzedaży w celu wyjaśnienia sprawy. Czekamy zatem na kontakt. Zespół Serwis-tech

Aktualność
Witamy na oficjalnym profilu firmy Serwis-tech , znajdziecie państwo tutaj  informacje o firmie, jej produktach i nowościach z branży malowania przemysłowego. Od lat zajmujemy się produkcją urządzeń  i doborem  technologii  nakładania powłok. Produkowane urządzenia są opracowywane i projektowane w naszej firmie. Współpracujemy z  kadrą wykwalifikowanych pracowników z dziedziny obróbki metali , automatyki przemysłowej  a także projektowaniem  urządzeń w technologii 3D. Serdecznie witamy naszych przyszłych pracowników , postaramy się  udzielać na bieżąco informacje o naszej firmie i zatrudnieniu.
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Poszukuje pracownika utrzymania czystości na nieruchomości.?

Jaka jest kultura pracy w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.? Obowiązuje typowy dress code?

Zorientowany

Nie obowiązuje. W części biurowej raczej swobodna atmosfera

Czy Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

gość

Nie narzuca nikt terminów , jeżeli jest potrzeba szef prosi o wykorzystanie paru dni.

Xxx
@gość

Nie narzuca? Śmiech na sali. Większość dni urlopowych jest przez nich narzucana, ale to ty masz wypisać kartkę urlopową, oczywiście pod presją, żeby później mogli umyć rączki...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

Dorota

Takiej słabej jakości są? Serwis-Tech trzyma stare maszyny? Czy czemu twierdzisz, że zagrażają życiu?

Igi

@Nikt to soboty tu są niepłatne????

@Igi

Nie wiem jak teraz, ale nie płacili 50, ani 100 za nadgodziny, a premia była zależna od tego czy ktoś właśnie pracował nadgodziny

Nie płacą należycie nadgodzin, nie wspominając o sobotach!

Ile jest zmian w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

gutek

niby jedna, ale pracujesz tak długo jak zażyczy sobie kierownictwo. (usunięte przez administratora)

Dorota
@gutek

Rozumiem, że jesteś z tego powodu rozżalony, ale mimo wszystko - na forum zawsze warto jest zachować spokój. Powiedziałeś, iż w Serwis-Tech pracuje się tak długo, jak wymaga tego Kierownictwo. A ile to - w przybliżeniu - wychodzi godzin?

gutek
@Dorota

10 i więcej, ale najlepsze że za friko!

Mądrala

@patriota lokalny Przesadziłeś z taką krytyką, firma jest spoko!

kierowniczka

Nie każda firma jest idealna chociaż ja nie słyszałem o takiej. Może trzeba pracować a nie szukać przysłowiowej dziury w całym?

Igor

Jeśli firma nie spełnia żadnych wymagań to trzeba rozmawiać z szefostwem a nie pisać na forum .

Tonik

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis-Tech Musielak sp.k. - Września

• Jak się pracuje w Serwis-Tech Musielak sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis-Tech Musielak sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis-Tech Musielak sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Serwis-Tech Musielak sp.k.