Opinie o EFTE w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EFTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EFTE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EFTE w Chełm

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w EFTE zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Henry

Generalnie firma ma opinie dobrego pracodawcy. Może coś nie uda się idealnie ale nie przesadzajmy!

@Henry

Jak nie przewadzajmy robia ludzi w (usunięte przez administratora) przyjezdzaja ludzie za granica w celach zarobkowych.. a nie zarabiac 7 euro na rękę bo cie biuro w (usunięte przez administratora) robi.. te czasy mijaja.. a oni robia ludzi w (usunięte przez administratora) obiecuja przed wyjazdem kokosy a jak przyjezdzasz masz 250 tyg.. nie oszukujcie ludzi.. samochody maja porozpierdalane nie da sie tym jezdzic.. nie powinny byc dopuszczone do ruchu

@Henry

Przestan klamac sciagaja spawaczyza 15 euro a dostajesz na miejscu 13 to juz jest pierwszy walek... po okresie probnym idziesz na budowe czy na szwalnie.. i spadasz do 11 euro... klamcy i oszusci.. ruchaja ludzi bez mydla.. az (usunięte przez administratora) przy wyplacie szczypie

Beznadzieja Nowy wpis

Ludzie nie dajcie sie oszukać.. agencja sciaga za granice i umywa rece.. dostaniecie 11.50 brutto dostaniecie na reke 260 euro... za prace na budowie przy welnie..nie ma masek rękawiczek.. wszysko najlepiej samemu kupowac.. nie polecam pracowalem dwa dni.. rotacja bardzo duza do wypłaty..

Tomasz Nowy wpis

Witam Nie polecam efte. Odsyła do firmy agros która daje dużo niższa stawkę i (usunięte przez administratora) na wakacyjnym. Jesli chodzi o spawaczy to rotacja ludzi jest bardzo duza i każdy jest tylko numerem na kartce papieru. Ludzie pracują dzień lub dwa dni i potem czekają na pracę cały miesiąc.(usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EFTE. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Chełm
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Nie idealnie nigdzie i zawsze zdarzyć się mogą jakieś błędy. Firma z opinia dobrego pracodawcy więc nie przesadzajcie.

Wyjechałem przez ta firme.. jako spawacz.. dogadywalem sie z nimi na 15 brutto.. na miejscu okazuje sie ze nie ma pokoju jedno osobowego.. umowe podpisujesz na 13.50 .. to juz daje do myslenia.. jak dzwonic i zwarcasz uwage ze zostales (usunięte przez administratora) to smieja ci sie w twarz ze tak robia firmy rekrutujaca.. trafiacie w holadni pod opieke Agora.. p holenderskie biuro pracy.. tak tez maja na ciebie tak samo (usunięte przez administratora) spawcze przyjezdzaja do co dwa tyg.. nowi a ci co zostaja szyja pracuja na budowie za jeszcze mniejsze pieniadze.. NIE DAJCIE SIE LUDZIE W (usunięte przez administratora) ROBIC PRZEZ TAKICH POSREDNIKOW..

Martyna

Czy to praca dla studentów ? Jak wyglada sprawa z grafikiem?

Pracowałyśmy przez firmę Efte pół roku na Hotelach nigdy nie było problemu

Cherry
@Ania

Witaj. Agencja Efte przekierowała mnie do agencji Argos do pracy na hotelach. Też tak mialyście?

Kedar

Wyjazd udany

spaw

Uwaga na tego łebka z Chełma co werbuje spawaczy do pracy niby barierki to nie prawda i nie te pieniądze co mówi ,przemiał niesamowity ludzie porobią dzień albo 2 i sa wyrzucani ,zostajecie na lodzie (strata czasu i pieniędzy)

Łucja
@spaw

Czy na pewno piszesz właśnie o tym pracodawcy? Zwróć proszę uwagę na to, że w tym miejscu wypowiadamy się na temat pracy w EFTE z Chełma. Czy właśnie taka sytuacja Cię spotkała, jak opisujesz? Piszesz, że często ma miejsce - czy jeszcze ktoś mógłby to potwierdzić? Zachęcam do wypowiadania się na forum.

Oli

Wszystko pięknie, "rekrutacja" przez telefon się odbyła, już się pakować kazali, a tu ponad tydzień mija i nic, telefonów nie odbierają, na mejle nie odpisują. Chyba jednak nie mają dla mnie pracy i dla wielu innych osób. Pozytywne opinie sami sobie piszą, a na Facebooku są to opinie znajomych założyciela tejże potężne i rzetelnej agencji. Nie ma co sobie tym syfem głowy zawracać.

Employees From The East

Dzień dobry, Widząc komentarz o zarobkach spawaczy MIG postanowiliśmy wyjaśnić tą sytuację. Panowie otrzymują od pracodawcy na początek 15€ brutto. O takiej samej stawce jesteśmy poinformowani. Koszt zakwaterowania to 65€ , ubezpieczenia 24€ to też się zgadza. Problemem okazało się że pieniądze wakacyjne i urlopowe nie są wypłacane tygodniowo, są jednak uwzględnione na odcinku wypłaty. Są wypłacane przy zjeździe na urlop bądź na indywidualne żądanie.Stąd pracownicy otrzymywali wynagrodzenie pomniejszone o ok 70€ tygodniowo. Nie zostaliśmy poinformowani przez pracodawcę o takim systemie i stąd wprowadziliśmy nieświadomie kilka osób w błąd informując że całość jest wypłacana jednorazowo. Przepraszamy za nieporozumienie i prosimy na przyszłość pracowników o kontakt w przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń. Pozdrawiamy, EFTE (Empolyees From The East)

spawacz oszukany

Uwaga Spawacze nie dajcie sie nabrać na tą agencje orobicie sie jak wół a pieniądze po odtrąceniu mieszkania i ubezpieczenia to 375 E omijać szerokim łukiem

Dffg
@spawacz oszukany

Możesz rozwinąć ?

Gutek

Myślę, że nie każdy tak zarabia ponieważ niektórzy pracują lepiej to i lepszą klasę mają.

Stefan

Idealnych firm nie ma ale może ktoś nie ma kompetencji do aktualnych ofert i agencja szuka?

Masakryczna "agencja"

Zarzucam im niekompetencję, fałsz, olewczy sposób bycia, niedoinformowanie, wprowadzanie w błąd, obiecywanie złotych gór a i tak i tak nigdzie nie wyjedziesz. Nie polecam zajmować się ofertami tejże "agencji".

Lepiej już szukaj gdzieś indzi

Z tej firmy na pewno nigdzie nie wyjedziesz. Kandydowaliśmy na stanowisko sprzątaczki w hotelach. Już byliśmy przyjęci, ciągle słyszeliśmy z dnia na dzień ''kierownik firmy skontaktuje się z kierownikiem holenderskim", "koordynator holenderski się z wami skontaktuje aby ustalić szczegóły" coraz bardziej watpilismy z dnia na dzień słyszeliśmy to samo. Zmarnowaliśmy tyle czasu na tą śmieszna firmę, która dawała tylko nadzieję, ale mówili nam że, jeżeli nie ten pracodawca, to wyjedziemy w wyznaczonym terminie który ustaliliśmy tylko z innej oferty, błędne koło nie miało końca. Dzisiaj jesteśmy 1 dzień przed ustalonym terminem wyjazdu, brak pracy, stracony niepotrzebnie czas i niechęć do dalszych poszukiwań po styczności z tak zakłamana firma. Nie polecam i przestrzegam aby ktoś nie stracił tyle czasu co my.

SZUKAM PRACY

Kultura obslugi na wysokim poziomie.Niestety nic z tego nie wynika poza ..robieniem nadziei potencjalnemu pracownikowi.Marnotrawstwo czasu.Chyba ze ktos lubi bawic sie w czekanie w ..nieskonczonosc.Po 19 dniach zadnej oferty pracy choc miala byc.

SZUKAM PRACY

Zostaw merytoryczną opinię o EFTE - Chełm