InServ

Opinie o InServ

Michał84

Kwatera troche mała ale jesteśmy z batem we dwuch wiec nie ma tragedii ważne że jest duża lodówka. Raz na 5 tygodni podobno jest zjazd do domu na tydzień także trzebabyło zabrać z domu zapasy. Jak na razie jest spoko

Fajne Panie z biura, troche duzo dokumentow ale jest ok, kasa raz w miesiacu, nocleg darmowy, mozna zarobic, nawe w sobote

Asit

Pracowałem w tej firmie dwa tygodnie prosiłem o zaliczkę i nie dostałem do tej pory zwolniłem się po dwóch tygodniach zarobiłem 750 € (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Asit

Ta firma jest najgorsza jaką tylko znam w Polsce za trzy miesiące dostałem 8000 do zapłacenia podatku

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ na stanowisko Praca dla Brukarzy w Niemczech? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Maniek

Rosciołem sobie reke na budowie. Pomoc pań z biura była od razu karetkę wezwały zawiozła mnie do szpitala szwy mi założyli. Nie znam niemieckiego panie z biura mi tłumaczyły wszystko przez telefon a poźniej jeszcze dzwoniły codziennie pytać jak się czuję po tygodniu szwy zdjeli i wróciłem do pracy. Taka opieka nad pracownikiem powinna być wszędzie!

Kuba

Panie w biurze troche złoszczą sie za brak dokumentów jak ktos nie ma wszystkiego na czas, nocleg jest, wyplata tez

Agata
@Kuba

Zapewne chodzi tu o dotrzymanie terminów i wszystkich niezbędnych formalności. Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków finansowych na stanowisku, które zajmujesz? Napisałeś, że warunki finansowe są dla Ciebie odpowiednie. A czy dla pracowników przewidywane są również premie/dodatki płacowe, które niewątpliwie podnoszą wartość wynagrodzenia? Jak to wygląda w przypadku firmy InServ?

Bodzio

Piondz leci jak dżonyłolker z kranu tylko czeba jechac do poznania i umowe zapisac jestem murarz i pracuje rok jade do polski co miesionc tylko daleko trohe

Kasa jest, na czas a nie ma co ukrywać… ale na tym najbardziej każdemu zalezy , firma jest ok, na razie nie slyszalem żeby kogos oszukali a o to tez trudno!

Peter

Nie pracuję już z Inserv, ale było wszystko dobrze, wypłata na czas ( z innymi firmami miałem gorzej, czasami czekało się 2 lub 3 miesiące bez wypłaty) dają zaliczki, zwracają za przejazd,tylko trzeba mieć paragon za busiarza.

Troche sie trzeba naprawcować, nocleg w miarę blisko budowy, nie jest zapchlony, pokoje po 2 osoby, pieniadze sa zawsze, raz na miesiac wyplata

Bartek

Podobało mi się bo nie musiałem sam się męczyć z papierkami,urzędami,załatwianiem…. przy tym warunki takie jak ustaliliśmy,da się spokojnie robić i co najważniejsze zarobić ;)

Kazimierz

Tak zarabiasz jak pracujesz, inne sprawy załatwione typu kwatera, ubezpieczenie, wynagrodzenie –informują o wszystkim, zero kruczków jak masz pytanie dzwonisz do którejś z pań nawet w weekendy, mi zawsze pomogły!

Jack

Kasa ok nocleg w porzontku panie w biurze spoko wszystko na czas czeba karty godzin wysylac ale jest ok

Marcino

Bardzo dobra uczciwa firma, dobre zarobki i mieszkania super. Jestem zadowolony i bede kontynuowal wspolprace. Marcin P

Kris

Jak znasz się na tym co robisz to będziesz zadowolony, bo firma ogólnie sprawdzona, uczciowa, ja się nie zawiodłem

Wszystko ok. Kasa się zgadza. Naprawdę polecam, można dobrze zarobić w tej firmie.

Sylwester
@Paweł

Dobrze zarobić??????

Jak ktos planuje chlac po robocie to nie dla niego taka praca, bylo paru takich to szybko ich pogonili bo z pożytek z nich żaden, sama robota ok, nie zdazylo mi sie żeby cos było nie tak – jak jesteś fer to oni tez i tyle

Zenon

Kasa zgodnie z umową, ZUS, kwatera – wszystko załatwione elegancko!!!

Jack

Gdzieś słyszałem o tej firmie więc postanowiłem pojechać, na początku jak jest ciężko z kasą to dają zaliczki na start a współpraca taka jak zapewniali

Irek

Powiem tak jak masz fach w ręku i trochę w swoim życiu przepracowałeś to wiesz jak wygląda budowlanka praca łatwa nie jest ale pewna i z wypłatą na czas a oszustów w tych czasach nie brakuje

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InServ