Human Pro Logistics Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Human Pro Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Operator? Pojawiło się 22 marca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Monika Nowy wpis
Pracownik

Przyjemna atmosfera, wypłata zawsze na czas.

Emilia Nowy wpis

Na stronie agencji pracy można znaleźć kilka ofert pracy, ale nie są to oferty konkretnie do Human Pro Logistics Sp. z o.o. Czy Agencja prowadzi rekrutacje do swojego biura? Jak wygląda praca w tym miejscu i nastawienie na świadczenie usług na wysokim poziomie?

Maria Nowy wpis

Jakiś czas temu Human Pro Logistics rekrutowała na stanowisko Magazyniera do prostych prac magazynowych, ciekawa jestem, czy komuś udało się dostać do tej pracy i mógłby powiedzieć, co zaoferowali. Jakie wynagrodzenie proponują osobom zatrudnionym na tym stanowisku?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Human Pro Logistics Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcyjny? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
?
 Pytanie

firma dziala jeszcze? na ich stronie nie moge wejsc w oferty pracy

Administrator

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Human Pro Logistics Sp. z o.o. w mieście Wyszków? Czekamy cały czas na nowe wieści od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Human Pro Logistics Sp. z o.o. - Wyszków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Human Pro Logistics Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Human Pro Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Human Pro Logistics Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Human Pro Logistics Sp. z o.o.