Opinie o Wyraz-swoja-opinie.pl w Wołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyraz-swoja-opinie.pl. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyraz-swoja-opinie.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyraz-swoja-opinie.pl w Wołów

Jz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Pracowałam z Pania Sylwią Urbaniak wiele, wieke lat. Kiedy podjęła decyzję o zmianie pracy serce mi pękło. Dlaczego? Będąc osobą na odpowiednim stsnoeisku czyli ki menadzerem zawsz była lojalna, uczciwa i wymagsjaca, kiedy trzeba. Nigdy nie pozwoliła nikomu wejść do pracy bez pelnej dokumentacji, ubrania firmowego czystego Kiedy była potrzeba zawsze służyła pomocą i zrozumieniem Pani Sylwia, to wspaniała kobieta i takiej menadzerki potrzeba w każdej firmie Wracaj kochana do nas????

Jakie godziny pracy obowiązują w Wyraz-swoja-opinie.pl?

Mirek T Nowy wpis

Byłem z żoną już czwarty raz, jest miejsce wspaniałe, obsługa bardzo miła, posiłki smaczne , polecam wszystkim którzy chcą wypocząć w ciszy i spokoju, ps. już zrobiłem rezerwacje na następny rok

Julita

Niezbyt dobrze piszecie a ja interesowałam się pracą w tej firmie!

jax Nowy wpis
@Julita

nie polecam to sami naciągacze ale jak masz do nich jakiś kontakt to chętnie przygarnę :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wyraz-swoja-opinie.pl? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Referent
Wołów
Służba Cywilna
rufu

Czy ktoś podpisał z nimi umowę o dzieło i nie wywiązał się z danych obowiązków ? tzn rozwiązał kilka ankiet na szkoleniu , a później dał już sobie spokój ,i nic nie robił? Czy mieliście z tego powodu jakieś konsekwencje ? Co w przypadku chęci rozwiązania umowy ?

Olala
@rufu

Podłączam się do pytania. Czy coś wiadomo w tej kwestii?

Bleh
@rufu

Też jestem ciekawa czy umowa wygasa po 2 mscach czy trzeba ją samemu rozwiązać.

Mała Mi
@rufu

Ta platforma to porazka... założyłam konta w banu, zakończyłam ankiety, wysłałam maila o zwrot kosztów poniesionych podczas wypełniania ankiet i nic... Cisza... w banku prowizje naliczają za prowadzenie konta, a pieniędzy za zrobione ankiety nie dostałam. Cisza... nikt nie odpowiada, nikt się nie odzywa. Porazka... Naiwna byłam że dałam się w to wciągnąć.

Jax

Czy ma ktoś do nich numer ? Czy wiadomo czy przysla pit?

Remo
@Jax

Właśnie również czekam i się zastanawiam ... nawet nie wiem gdzie pisać/dzwonić do nich. Współpraca na początku 2018 roku była super, pieniądze wypłacili w Lutym a potem cisza grobowa ... Pozdrawiam

Martynka19982204

Ja również nie mam z tymi ludźmi kontaktu byłam w wakacyjnej grupie Jagody, pisałam maile również do biura ktore są odczytywane a nie odpisują mi więc złożyłam e-skargę do inspekcji pracy jednak oni nie mogą nic z tym zrobić ponieważ wczoraj dostałam odpowiedź z pisma wynika to że podpisałam niekorzystna umowę i zostaje tylko sąd cywilny.

Bleh
@Martynka19982204

A jak to jest z umową? Sama wygasa po 2 mscach czy trzeba jakoś ją samemu zakończyć?

Martynka220498
@Bleh

Nie mam pojęcia, ja jej nie zakańczalam

aleksandra
@Martynka220498

i sa tego jakieś konsekwencje?

Odbieramtelefony

Witam, czy ktoś miał szkolenie z Kamilem Zawadzkim w Katowicach? Mam nie lada problem na szkoleniu mówił nam że jest do pomocy a tymczasem od momentu podpisania umowy kontakt całkowicie się urwał. Telefon wyłączony, na maile nie odpisuje nie ma żadnych realnych szans na kontakt z kimkolwiek. Bardzo nie profesjonalne zachowanie .

MA

Bardzo proszę o kontakt marta9797@onet.pl

@nrtelefonu
@MA

Ja poproszę o ten numer telefonu, który jest odbierany.

@Odbieramtelefony

Mam ten sam problem z Panem (usunięte przez administratora). Obiecywał, że gdy będzie problem, mamy się do niego zwracać. Tymczasem nie potrafi odpowiedzieć na wiadomość. Numeru telefonu niestety nie mam. Połowa ankiet bankowych które mam udostępnione nie działa. Trochę inaczej to wszystko miało wyglądać.

tojakiśżart
@anonymous

Nie ma szans... ja dzownię pisze ,, pan kamil to człowiek widmo .. nie jestem pewien czy on nawet naprawdę ma na imie (usunięte przez administratora). Zgłośmy to wszyscy razem!

@tojakiśżart

zgadzam się, osoby z grupy Kamila, napiszcie do mnie na maila: jowii-97@wp.pl, może uda się coś zdziałać razem...

Kornelia
@anonymous

A czy jest ktoś z grupy od Klaudi Z.? Jeszcze w połowie września miałyśmy kontakt, a teraz telefon wyłączony, na maile nie odpisuje. Skończyłam wszystkie możliwe ankiety i chciałabym się rozliczyć :(

@Kornelia

ja jestem, rowniez zero odezwu

Kornelia

I co planujesz zrobić?

@Kornelia

Nie mam pojecia, pisalam mail kiedy sprawdzi ankiete, odpisala ze mam napisac na jakis tam inny mail, napisalam na tamten i zero jakiejkolwiek odpowiedzi, nie wiem co teraz mam zrobic, pierwszy raz mam taka sytuacje

Monika 22

Ja też jestem, ale u mnie wszystko było ok. Dostałam wypłatę, kontakt też miałyśmy cały czas

Żaneta95
@Monika 22

Ja też jestem, do dnia dzisiejszego mamy kontakt. Faktycznie były małe opóźnienia, ale w sumie jak się okazało to też z mojej winy :/ pierwszą wypłatę dostałam. A kontakt na prawdę rewelacyjny, w żadnej pracy chyba tak się mną nikt się mną tak nie przejmował więc myślę że na prawdę bardzo ok, aż jestem zdziwiona Tym co czytam

brakkontaktu
@Żaneta95

mogę prosić o ten kontakt? adres mailowy? telefon? nr telefonu nie mogłam się doprosić a na maila nikt mi nie odpisuje. Wypłaty nie widać....

Ewelina
@Odbieramtelefony

Ja podpisałam umowę w kwietniu, mamy listopad a pieniędzy jak nie ma tak nie było. Nie ma kontaktu też z p. JAGODĄ.

@Ewelina

Widzę, że nie tylko u mnie pojawił się ten sam problem,

@Żaneta95

Czyżby Pani Żaneta z platformy Wyraz-swoja-opinie ???? Szanujcie innych , wypłaćcie to co ludziom się należy

Bogdan
@Żaneta95

Z tego, co piszesz wynika, że masz dobry kontakt w firmą i uregulowane wszystkie zaległe płatności. Niestety dużo osób na forum zgłasza brak kontaktu z pracodawcą i nieuregulowane wynagrodzenie. Napisz proszę, na jakim stanowisku pracujesz i czym się zajmujesz w firmie? Przybliż, jakie ankiety są wypełniane przez pracowników? Pracujesz zdalnie, czy w biurze? Czekam na Twój komentarz.

@Żaneta95

Poproszę o ten kontakt bo jakoś firma nie odpowiada na maile a ludzie którzy nas szkolili nie odbierają. Wypłaty nie mamy, kontaktu nie mamy.... Ta firma to zwykła porażka...

Idzia08
@Odbieramtelefony

Ja miałam i jestem zaszokowana. Kontakt na początku był super, a teraz.... Mój mail: malja@op.pl

Lumbago

Za nic w swiecie nie polecam..zadania porobione w sierpniu do teraz nieudalo mi nie wyplacic pieniedzy..o kosztach nie mowie. Strata czasu..nerwow i pieniedzy

Damian

Mały upgrade do mojego poprzedniego wpisu. Miałem otrzymać kasę do końca października ale finalnie nie otrzymałem jej wcale. Jeszcze jakiś czas Pani Klaudia utrzymywała że pieniądze na pewno dostanę ale już od miesiąca się do mnie nie odzywa. Podejrzewam że nigdy tych pieniędzy nie zobaczę. Także nie tyle nie polecam co OSTRZEGAM- to są (usunięte przez administratora) i krętacze internetowi. Nie dajcie się naciągnąć tak jak ja!!!! Moje sugestie dla Wyraz-swoja-opinie.pl: oddajcie ludziom pieniądze Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć działalność

Arczi

Jedna wielka ściema, nawiazanie wspolpracy lipiec/sierpien wszystko super fajnie, kontakt telefoniczy, e-mail. minelo prawie pół roku i żadnych pieniędzy nie dostałem

pawciooo

Tragedia żadnych zarobionych pieniędzy tylko strata czasu i nerwów.Kontakt po jakimś czasie z nimi zaczyna się urywać.W moim przypadku pani która prowadziła szkolenie przestała odpisywać na maile więc zadzwoniłem na telefon który oczywiście również został wyłączony.Nie polecam

Glupia

Po 3 miesiącach blokują dostęp, zero kasy nie polecam!

Teresa

Czy ktoś z was oszukanych dostał może jakieś pieniądze od nich? W regulaminie jest napisane że od czasu wystawienia rachunku mają czas na przesłanie pieniędzy do końca następnego miesiąca. U mnie do końca listopada. Z Jagoda Antkiewicz nie ma kontaktu, z kadrami tak samo. Firma nie wiadomo gdzie co i jak. Najprawdopodobniej sprawa o oszustwo, wymuszenia...to nas czeka

Teresa

nie ma co , ja już dluższy czas proszę się o wypłate pieniędzy, masakra totalna. bylam u prawnika, sprawę musimy wszyscy zglosic na policje.

Teru
@Teresa

Jestem za, podaję maila do kontaktu : baklazan155@gmail.com pozdrawiam, Teru

Pat
@Teru

Jestem za zgłoszeniem sprawy, Wy już coś zaczeliscie robić w tym kierunku?

@Pat

Nienawidzę być oszukiwanym, skoro zarabiamy uczciwie dlaczego nie możemy uzyskać wynagrodzenia?! Gdzie zamierzacie to zgłaszać?

Mateusz

Najgorsze co może być, na początku jeszcze był jakikolwiek kontakt z tymi ludźmi, teraz jedynie poczta głosowa. Jeszcze jak zaczynałem pracę , maile wyjaśniające co mam robić przychodziły w oka mgnieniu, Pani Jagoda A. pomagała gdy pojawiały się problemy. Teraz natomiast nic... Zero kontaktu, zero odzewu, a przede wszystkim zero pieniędzy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić pieniądze, które zarobiłem

Rozczarowana

Wszystko było w porządku, gdy oczekiwania ode mnie wykonania zadań. Każdy był pomocny, wyrozumiały i cierpliwy. Kiedy przyszło do wypłaty wynagrodzenia i moich wątpliwości co do jej otrzymania, moja trenerka P. Jagoda wyraźnie w wiadomości email zaznaczyła, że nikt nie chce mnie oszukać. Po kontakcie z Biurem, zdanie było podtrzymane. Tak też od maja sprawa się ciągnie i ciągnie i pieniędzy jak nie było tak i nie ma. Kontakt się urwał i już nikt tak dobry i pomocny nie jest. Wypadałoby złożyć doniesienie na policję, bo warunki umowy mówią zupełnie co innego na temat wypłaty. Szkoda czasu i nerwów. Moje sugestie dla Wyraz-swoja-opinie.pl: Zacząć wypłacać pensje!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać pensje i odbierać telefony

Damian

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie!!! Za wypełnienie zadania zarobiłem 130zł co przy pracy jaką włożyłem jest kwotą absurdalną ale najgorsze jest to, że ankiety wypełniłem w czerwcu a pieniądzy finalnie jeszcze nie otrzymałem a mamy wrzesień. Dostałem info, że mają czas do końca października...absurd. DARUJCIE SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z NIMI

ODPDamian
@Damian

Za wypełnienie wszystkich ankiet w terminie tyle dostałeś? A co z umową? Wyraźnie jest tam napisana kwota2000 brutto? też taką masz czy inną? Zostaje Rzecznik Praw!

ann
@ODPDamian

Te 2000 zł brutto to zwykła ściema. Wszystko jest pięknie i miło jak masz zrobić te ich "ankiety", a gdy wykonasz zadanie to kontakt się urywa... Nie odpisują na maile, smsy, nie odbierają telefonów.

justyna

zalogowałam sie zrobiłam co trzeba i oczywiscie brak kontaktu i zablokowali konto! bede pisac na kazdej stronie o tym niech ten ich biznes upadnie

@justyna

Jak wyglada to zablokowanie? Skad pani wie ze jest pani zablokowana?

Paula

Według mnie to (usunięte przez administratora) szkoda czasu. Bawię się w to od maja a pieniędzy nie widać i już przestałam wierzyć, że je zobaczę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić wynagrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Wyraz-swoja-opinie.pl - Wołów

• Jak się pracuje w Wyraz-swoja-opinie.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Wyraz-swoja-opinie.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyraz-swoja-opinie.pl?

Wyraz-swoja-opinie.pl