counter
4 1 4 5 1
Przemysław Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od 2007 roku, nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) przez właściciela. Pieniądze zawsze na czas, zawsze w całości, nie w żadnych ratach. Szef- też człowiek, wszystko jest w stanie zrozumieć, wystarczy być z nim szczerym. Osobiście firmę Therm-bud mogę polecić z czystym sumieniem.

TakNie
Maja Nowy wpis
@Przemysław

Rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany pracą w Therm-Bud. Czy możesz napisać, na jakiej umowie jesteś w niej zatrudniony jako wieloletni pracownik? Ciekawi mnie po prostu, jak warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy.

TakNie
robin

Nie polecam tej firmy jako wykonawcy. Właściciel ma bajerę i potrafi nieźle inwestora zakręcić. W trakcie prac na każdym kroku oszukuje, by więcej zarobić. Nie płaci podwykonawcom należnych pieniędzy. Odwala fuszerkę, a przy tym udaje fachowca. Podobno opłaca inspektorów.

Tak1Nie
Pracownik Nowy wpis
@robin

Typowa "promocja" zapijaczonego nieroba. Pewnie wyleciał z roboty i się odgrywa. Pracuję w tej firmie od 15 lat i nie mam zamiary zmieniać pracy.

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Therm-Bud Grzegorz Ważny - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad