robin

Nie polecam tej firmy jako wykonawcy. Właściciel ma bajerę i potrafi nieźle inwestora zakręcić. W trakcie prac na każdym kroku oszukuje, by więcej zarobić. Nie płaci podwykonawcom należnych pieniędzy. Odwala fuszerkę, a przy tym udaje fachowca. Podobno opłaca inspektorów.

Pracownik Nowy wpis
@robin

Typowa "promocja" zapijaczonego nieroba. Pewnie wyleciał z roboty i się odgrywa. Pracuję w tej firmie od 15 lat i nie mam zamiary zmieniać pracy.

Lol Nowy wpis
@Pracownik

Ile dostałes za tą wypowie????????????????????dz

Przemysław Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od 2007 roku, nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) przez właściciela. Pieniądze zawsze na czas, zawsze w całości, nie w żadnych ratach. Szef- też człowiek, wszystko jest w stanie zrozumieć, wystarczy być z nim szczerym. Osobiście firmę Therm-bud mogę polecić z czystym sumieniem.

Maja Nowy wpis
@Przemysław

Rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany pracą w Therm-Bud. Czy możesz napisać, na jakiej umowie jesteś w niej zatrudniony jako wieloletni pracownik? Ciekawi mnie po prostu, jak warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Therm-Bud Grzegorz Ważny - Wałbrzych

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Therm-Bud Grzegorz Ważny
4/5 Na podstawie 1 ocen.