Opinie o Therm-Bud Grzegorz Ważny w Wałbrzych

Therm-Bud Grzegorz Ważny
4 1 4 5 1
Przemysław Nowy wpis

Pracuje w tej firmie od 2007 roku, nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) przez właściciela. Pieniądze zawsze na czas, zawsze w całości, nie w żadnych ratach. Szef- też człowiek, wszystko jest w stanie zrozumieć, wystarczy być z nim szczerym. Osobiście firmę Therm-bud mogę polecić z czystym sumieniem.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maja Nowy wpis
@Przemysław

Rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany pracą w Therm-Bud. Czy możesz napisać, na jakiej umowie jesteś w niej zatrudniony jako wieloletni pracownik? Ciekawi mnie po prostu, jak warunki zatrudnienia zmieniają się wraz ze stażem pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
robin

Nie polecam tej firmy jako wykonawcy. Właściciel ma bajerę i potrafi nieźle inwestora zakręcić. W trakcie prac na każdym kroku oszukuje, by więcej zarobić. Nie płaci podwykonawcom należnych pieniędzy. Odwala fuszerkę, a przy tym udaje fachowca. Podobno opłaca inspektorów.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik Nowy wpis
@robin

Typowa "promocja" zapijaczonego nieroba. Pewnie wyleciał z roboty i się odgrywa. Pracuję w tej firmie od 15 lat i nie mam zamiary zmieniać pracy.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Therm-Bud Grzegorz Ważny - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Therm-Bud Grzegorz Ważny