kul-bud kulasinski krzysztof

Kozienice

Opinie o kul-bud kulasinski krzysztof

Lans

Natalia

Jakiś czas temu postanowiłam usunąć stare kafelki z kuchni i zastąpić je panelami ściennymi. Kładzenie paneli na ścianie nie może być wykonywane przez laika, dlatego zależało mi na tym, żeby do pracy zabrała się solidna i sprawdzona firma. Kilka dni szperałam pośród ofert internetowych i jakoś nie byłam przekonana. Już straciłam nadzieję, gdy mój szwagier polecił mi firmę Kul-bud tanio wykonującą wszelkie drobne, jak i nieco większe remonty. Znam Jacka bardzo długo, jesteśmy rodziną, więc nie widziałam powodu, dla którego miałby ściemniać. Moja kuchnia nie jest zbyt duża, dlatego panele zostały wyłożone na ścianach szybko i bez przykrych niespodzianek. Do tego cały czas byłam obecna przy remoncie a panowie w czasie pracy chętnie ze mną gawędzili. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Niedługo będę planowała wymieniać podłogi na obszarze całego mieszkania i myślę, że także zgłoszę się do firmy Kul-bud. Skoro raz się sprawdzili, to za kolejnym podejściem nie dadzą plamy! Super fachowcy!

Wojciech

Nie miałem nikogo w zasięgu ręki, aby otynkować murowany dom. Sam nie chciałem tego robić, ponieważ na co dzień zajęty jestem innymi obowiązkami i budowy doglądam raz w tygodniu. Zabiegi elewacyjne wymagają określonej precyzji oraz dokładności. Nie dość, że musiałbym zapłacić nie wiadomo ile kasy, to jeszcze efekt byłby taki sobie. Kumpel z pracy powiedział mi, że w necie jest fajna strona firmy Kul-bud i że są oni w stanie zrobić wszystko dla domu i mieszkania, a do tego po przyzwoitych cenach. Z początku pukałem się w głowę, ale po dłuższym zastanowieniu postanowiłem spróbować. Grupa pracowników firmy Kul-bud otynkowała każdą ze ścian zewnętrznych mojego domu, jeszcze w trakcie budowy. Myślę poważnie o tym, aby zatrudnić tych ludzi do dalszych czynności przy wykończeniach, bo ci, którzy teraz do mnie przychodzą, pracują strasznie wolno. A jeśli z firmą Kul-bud nawiążę dalszą współpracę, to prawdopodobnie będzie szansa na przeprowadzkę z rodziną do nowego domu jeszcze przed jesienią!

Nadia

W naszej sypialni zdecydowaliśmy się zamontować oświetlenie podłogowe. Zdając sobie sprawę z tego, że zabieg montażu nie należy do najprostszych, chcieliśmy skorzystać z usług firmy, która ma już bogate doświadczenie w tym temacie. Zakup oświetlenia za dużo nas kosztował, aby powierzyć jego montaż komuś mało doświadczonemu. Zupełnym przypadkiem natrafiliśmy na ogłoszenie firmy Kul-bud. Zaintrygowało nas ono do tego stopnia, że jeszcze tego samego dnia postanowiliśmy odezwać się pod wskazany numer telefonu. Informacje przekazano nam w konkretny sposób, na wstępie także ustalono wynagrodzenie dla pracowników firmy Kul-bud. Praca przy montażu oświetlenia podłogowego w naszym domu odbyła się bez niepotrzebnych stresów. Już pierwszego dnia po założeniu oświetlenia mogliśmy zacząć cieszyć się intymnym klimatem w naszej sypialni. Każdemu polecamy zastosowanie tego oświetlenia we własnym domu, a przede wszystkim tak wspaniale wykwalifikowanych pracowników remontowych. Oboje z mężem chylimy czoła!

Hanna

Gdy budowaliśmy dom wspólnie z mężem, staraliśmy się wybrać sprawdzone ekipy, które zapewnią nam poczucie bezpieczeństwa. Mieliśmy gotowy projekt, jednak wykończenie domu w oparciu o nasze pomysły nie było wcale takie proste. Mieliśmy wiele elementów szklanych, skosów i nietypowych ścianek działowych. Na dodatek architekt, chcąc połączyć nasze wizje w wielu pomieszczeniach, zaplanował połączenie tapety oraz kafli. Na firmę Kul-bud trafiliśmy przypadkiem, dzięki poleceniu przez naszych znajomych. Rozważaliśmy między firmą Kul-buda innym wykonawcą. Przekonała nas jednak jakoś obsługi i to, że starannie wyjaśniono nam wszystkie etapy realizacji wykończenia. Już po dwóch dniach spędzonych na budowie byliśmy spokojni. Każde etap pracy wykonywany był zgodnie z planem, a na wszystkie pytania dostawaliśmy szczegółowe wytłumaczenie. Będą laikami w dziedzinie wykończenia wnętrz baliśmy się, że ktoś nas oszuka. Na szczęście wnętrze naszego domu zapiera dech w piersiach, a firma Kul-bud stanęła na wysokości zadania, aby spełnić nasze marzenia! Polecamy serdecznie!

Aż miło by się czytało jakby to była PRAWDA!!!!!!!!! A tu lans i LANS

Andrzej

Schody mojego domu zaczęły z czasem pękać i deformować się. Duży wpływ na pogorszenie się ich stanu z pewnością miała wilgoć, częste opady deszczu oraz czas. Schody są wizytówką każdego domu, jeśli są zaniedbane, potrafią pogorszyć pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o całą budowlę. Potrzebowałem czasu, aby to zrozumieć. Na szczęście żona dowiedziała się, że istnieje firma Kul-bud zajmująca się wykończeniami oraz remontami. Dzięki temu mogliśmy skupić się na naszej codzienności, podczas gdy inni odnawiali schody do naszego domu. Zaprosiliśmy pracowników firmy Kul-bud do naszego domu. Pozytywnie zaskoczyło nas podejście do obowiązków oraz dokładność w działaniu. Wystarczyły 3 dni, aby nasze stare schody odzyskały dawny blask i nieskazitelny wygląd. Usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Cena, jaką ponieśliśmy, jest jak najbardziej zasłużona. Do tego cały remont przebiegał w sympatycznej atmosferze. Pracownicy remontowi okazali się ludźmi gadatliwymi i na wskroś otwartymi. I to wszystko bez szkody dla pracy!

Patryk

Przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania zupełnie zapomniałem o tym, ze trzeba było zamontować listwy krawędziowe przy podłogach, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Niestety, w codziennym zabieganiu po prostu o tym zapomniałem. Koleżanka ze studiów powiedziała mi, że w sieci ogłasza się firma Kul-bud, oferująca niedrogie remonty oraz wykończenia wnętrz. Poleciałem tam jak w dym i od razu udało się ustalić warunki współpracy. Jeszcze tego samego tygodnia odwiedziła mnie grupa pracowników z odpowiednimi narzędziami, doradzili mi także jakie listwy krawędziowe są najlepsze. Wystarczyło kilka godzin, by podłogi były totalnie wykończone i profesjonalnie dopieszczone. Listwy krawędziowe to niby drobny szczegół, ale teraz widzę, jak bardzo ważne są dla ogólnego wystroju. Teraz wstydzę się trochę, że chciałem przyjmować gości w niedokończonym konstrukcyjnie mieszkaniu. Na wszelkie nieoczekiwane zabiegi remontowe z całą odpowiedzialnością polecam działania firmy Kul-bud.

Wiktoria

Niedawno w naszym domu zdecydowaliśmy się wymienić dotychczasowe okna. A jeśli wymienia się okna, to także dobrze jest wymienić wszystkie parapety na nowsze. Niestety, z powodów finansowych byliśmy zmuszeni przeprowadzać remont w etapach. Pierwsza ekipa remontowa wymieniła więc tylko okna bez parapetów. Aby kolejny raz nie przepłacić, zaczęliśmy szukać innej firmy, która dalej by pociągnęła temat. Ktoś ze znajomych polecił nam firmę Kul-bud, a z racji tego, że czas nas naglił, stwierdziliśmy, że spróbujemy. Zakupione parapety zostały zamontowane w tempie niemalże ekspresowym! Żadnemu z pracowników nie trzeba było mówić dwa razy, co ma robić. Wszyscy z firmy Kul-bud pracują z bardzo pozytywnym nastawieniem i radością. Parapety po długim czasie od montażu prezentują się znakomicie, nie chwieją się i można na nich postawić niemal wszystko. Sprawna ręka fachowców z firmy Kul-bud gwarantuje wzorowo wykonane zlecenie! Teraz kolej na następne przebudowy i zmiany na lepsze pod okiem profesjonalistów!

M

Supermeni znają się na wszystkim !!!PODOBNO CO JEST OD WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO !!!!!!!!

Krystian

Wynająłem pracowników firmy Kul-bud do ocieplenia płytami styropianowymi korytarza w moim domu. Już od dawna planowałem to przedsięwzięcie i chciałem wszystko zrobić sam. Jednak zdrowie nie pozwoliło mi skupić się na pracy remontowej, więc poniekąd zostałem zmuszony do tego, by skorzystać z cudzej pomocy. I nie żałuję! Chłopaki z firmy Kul-bud okazali się super wykwalifikowanymi pracownikami znającymi się na swojej dziedzinie. Płyty styropianowe zostały położone na ścianach z niezwykłą dbałością oraz starannością. Nawet po czasie widzi się, że wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Płyty zostały przymocowane do tynku za pomocą najlepszego jakościowo kleju. Ściany w korytarzu zostały także odpowiednio wygładzone oraz pokryte białą farbą. Nareszcie można się cieszyć optymalnym ciepłem we własnym domu. Polecam pracę firmy Kul-bud, bo wykonali swoja robotę z najwyższym kunsztem. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do usług tej firmy! Moja żona także jest zadowolona. Jeśli macie okazję - nie zastanawiajcie się!

Agnieszka

Zdecydowałam, ze wymienię kaloryfery w domu, bo stare zaczęły już niemalże się sypać. Pojawiło się pytanie - jaką ekipę remontową zatrudnić, by usługa została przeprowadzona jak najlepiej. Tyle się teraz słyszy o tych wszystkich pracownikach, którzy więcej piją, niż pracują w godzinach pracy! Razem z moim partnerem nie mogliśmy sobie pozwolić na oddanie tematu w nieodpowiedzialne ręce. W reklamie prasowej natknęliśmy się na dane firmy Kul-bud. Stwierdziliśmy, że raz kozie śmierć i że trzeba spróbować. Już tego samego dnia po zgłoszeniu otrzymaliśmy odpowiedź. Na miejscu pracy stawili się pracownicy rzetelnie i sumiennie przygotowani do powierzanego im zadania. Sprawnie wnieśli wszystkie kaloryfery na piętra naszego domu. Prace remontowe szły bardzo szybko i sprawnie, aż byliśmy zaskoczeni, bo rzadko zdarza się, aby pracownicy remontowi byli tak czyści, dokładni i sumienni. Kaloryfery po montażu sprawiają się znakomicie, a my mamy pewność, że znaleźliśmy sprawdzoną firmę Kul-bud na kolejne pomysły w przyszłości!

Anka

Nasze dziecko zażyczyło sobie pokój w kilku kolorach, tzn. każda ściana miała być w innym kolorze. Przystaliśmy na tę propozycję i stwierdziliśmy, że tematyką wystroju wnętrza dziecięcego pokoju mogą się zająć wyłącznie sprawdzone osoby. Internet podpowiedział na skutecznie, do kogo warto się zgłosić. Profesjonalna firma remontowa Kul-bud pokazała, że w temacie upiększania pokoi nie ma sobie równych. Ściany zostały przemalowane w ciągu jednego dnia na szereg kolorów proponowanych przez nasze dziecko. Mija już jakiś czas od tego remontu, a ściany zachowują swój naturalny blask, kolor nie płowieje. Pracownicy firmy Kul-bud dokładnie wiedzieli, jaki typ farby nam polecić. Dzięki temu widać dokładnie, że fachowcy mają nie tylko w małym palcu wszelką wiedzę praktyczną, ale także teorię! Nadanie nowych barw pokojom w domach i mieszkaniach jest najlepszą inwestycją na wiosnę, w czasie, gdy mamy ochotę na różne zmiany i wychodzenie z zimowego marazmu. Firma Kul-bud zasłużyła na najwyższe uznanie!

Magda

Mamy dwupokojowe mieszkanie i dwoje dzieci. Postanowiliśmy jakiś czas temu, że jak podrosną, przerobimy jeden pokój na dwa osobne, aby nasz synek i córeczka mogli cieszyć się większą prywatnością. Znalezienie odpowiedniej ekipy remontowej do wykonania ścianki działowej graniczyło z cudem. Było dużo chętnych do wykonania z pozoru prostej czynności, ale jakoś mieliśmy opory przed zaufaniem do niektórych osób. W Internecie natrafiliśmy któregoś dnia na ofertę firmy Kul-bud. Nie do końca mieliśmy pewność, że zajmuje się ona także wykonywaniem ścianek działowych, ale po wykonaniu telefonu okazało się, że także i takie przedsięwzięcie wchodzi w grę! Pracownicy przygotowali ściankę działową z płyty gipsowej oraz materiału wygładzającego. Ścianka pomalowana została na ten sam kolor, jaki istnieje na ścianach pokoju. Wszystko zostało przeprowadzone w niezwykle fachowej atmosferze. Czapki z głów dla panów za wykonanie zadania! Nasze dzieci są bardzo zadowolone z efektu pracy, a to najważniejsze!

Paweł

Na początku myślałem, że uda mi się wykończyć mieszkanie samemu. Ogrom prac jednak mnie przerósł. Zostałem sam z rozgrzebanym mieszkaniem, nie wiedząc co robić dalej. Znajomi widząc moje problemy polecili mi Kul-bud. Miałem mieszane uczucia, jednak postanowiłem zadzwonić i poprosić o pomoc w wykończeniu mieszkania. No i był to strzał w dziesiątkę. Pracownicy z Kul-bud szybko ocenili co trzeba zrobić, wskazali błędy które popełniłem i wzięli się do roboty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Potrzebowałem wykończenia kuchni i łazienki. Do wykonania było naprawdę wiele, poczynając od wykończenia podłogi, na instalacji urządzeń kończąc. Chłopaki znali się na rzeczy. Sami zaproponowali styl i wystrój pomieszczeń i po mojej akceptacji wzięli się do roboty, położyli płytki, zmienili bieg instalacji, otynkowali i pomalowali ściany. Dzięki ich pomocy mieszkanie było gotowe już po kilkunastu dniach. No i najważniejsze - jak za tak dobrze wykonaną robotę, zapłaciłem naprawdę niewiele.

Iza

Jestem samotną kobietą mieszkającą w małym mieszkaniu w bloku. Nie mam przy sobie sprawnej i męskiej ręki, dlatego w sytuacjach remontowych jestem bezradna i muszę korzystać z cudzej pomocy. Od czasu do czasu zawsze jest coś do zmienienia w domu. Udało mi się zdobyć namiary na pracowników firmy Kul-bud i już wiem, że w każdej sytuacji z niespodziewanym remontem sobie poradzę! Potrzebowałam wytapetowania przedpokoju w mieszkaniu, bo poprzednia tapeta była już solidnie zniszczona i pogryziona przez moje koty. Nie mogłam już na nią patrzeć, więc wezwałam panów z firmy Kul-bud. Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy panowie z całym procesem czyszczenia ścian oraz klejeniem tapety poradzili sobie w ciągu jednego popołudnia! Ja bym na ich miejscu potrzebowała ze dwóch dni! Tapeta na ścianie trzyma się idealnie. Nawet jeśli koty znowu ją pogryzą, to już wiem, do kogo się zwracać. Gratuluję szefowi firmy, że ma tak szybkich i sumiennych pracowników! To nieczęsto się zdarza w polskich firmach remontowych i budowlanych.

Agata

W naszym domu zamontowaliśmy okna drewniane, choć dobrze wiemy, że modne są w dalszym ciągu okna plastikowe. Nam jednak zależy na życiu w zdrowym otoczeniu. Niestety, malowanie okien nie jest naszą mocną stroną, choć dla zaoszczędzenia kosztów moglibyśmy dzięki temu zaoszczędzić trochę grosza. Jakimś trafem dowiedzieliśmy się o usługach firmy Kul-bud, zajmującej się wykończeniem wnętrz. Okazało się, że na temacie malowania drewnianych okien także się znają. Okna w naszym domu, pomalowane przez pracowników firmy Kul-bud lśnią czystością. Pracownicy bardzo się postarali, aby użyć najwyższej jakości materiałów. Do tego, na żadnym z drewnianych okien nie da się dostrzec śladów pędzla. Okna zostały pomalowane z pełną pieczołowitością oraz dokładnością. Polecamy działania firmy Kul-bud wszystkim aktualnie rozglądającym się za zatrudnieniem taniej i sprawdzonej ekipy remontowej. Wszelkie działania wykonują z pasją. Wiemy, że roboty po nich nie trzeba będzie poprawiać. Fachowiec to zawsze fachowiec!

Karolina

Niestety, poprzednia ekipa budowlana pozostawiła po sobie wiele niedociągnięć. Wśród nich najbardziej rażą krzywe ściany. Odkryliśmy to już po przeprowadzce do nowego domu, gdy za nic w świecie nie dało się swobodnie ustawić przy ścianach wybranych mebli. Nie dość, że drogo zapłaciliśmy za murowanie, to jeszcze ktoś musiał spaprać robotę. Na szczęście znaleźliśmy w Internecie ogłoszenie o usługach firmy Kul-bud. Postanowiliśmy po raz ostatni spróbować, bo sami nie bardzo znamy się na budowlance. Jakież wielkie było nasze zdziwienie, gdy już po niecałym tygodniu okazało się, że wszystkie krzywe ściany w naszym domu zostały prawidłowo wykończone. Teraz są proste, a ustawione przy nich meble nie chwieją się. Fachowcy z firmy Kul-bud spisali się znakomicie! Rzadko spotyka się w tej branży tak wykwalifikowanych specjalistów. Mamy nadzieję, że i inni skorzystają z usług firmy Kul-bud. Nie dość, że praca szybko wykonana, to jeszcze cena za usługi bardzo przystępna. Z tą firmą można naprawić każdy błąd nierzetelnych budowlańców!

M

Kulasinski chwile mnie nie było a tu nowy lans o tej samej porze dodają dobre opinie maja wszyscy bekę z tego co piszesz a jak było naprawdę ogarnij się z głupoty

Igor

Mój mały domek od dłuższego czasu wymagał pomalowania blachy dachowej. Stara farba z czasem zaczęła płowieć, kolor bardzo wyblakł i nawet z daleka widać było brzydkie ślady odpadającej farby. Mam lęk wysokości i sam bałem się wchodzić na dach. Lepiej już zatrudnić do pracy na wysokościach kogoś bardziej wykwalifikowanego i zaradnego. Już nie pamiętam, skąd zdobyłem namiary firmy Kul-bud. Pracownicy stawili się u mnie punktualnie i w ciągu jednego dnia doprowadzili dach do należytego stanu. Przed malowaniem odbyła się szczegółowa konsultacja. Szczerze mówiąc, sam byłem zaskoczony, że pracownicy przywiązują tak dużą uwagę do szczegółów. Dowodzi to jedynie, że są w pełni profesjonalni i sumienni w wykonywaniu swoich obowiązków. Dach lśni intensywną, czerwoną barwą. Koledzy z firmy Kul-bud sprawdzili się znakomicie. Polecam na przyszłość wszystkim borykającym się z podobnymi problemami.

Karolina

Agata

Iza

Paweł

Magda

Anka

Agnieszka

M

Po co takie brednie piszesz przecież sklep zawsze układał podłogi nie ty a o kominkach nie masz zielonego pojęcia

M

Co tam za informatyka masz ze wpisy są co pare minut mało inteligenty gość który próbuje cię sztucznie lansować a robi to nieudolnie i bezmyślnie !!!!ktos to czyta i wychodzisz na błazna

Wojtek

Do prac wykończeniowych polecam firmę Kul-bud. Nie szukałem ekipy, która ma najlepsze opinie, po prostu firmę tą znalazłem w internecie i zaryzykowałem, bo wydawała mi się rzetelna. Decyzji nie żałuję, ponieważ zrobili wszystko zgodnie z planem, a co ważne również w terminie, a większość osób wie jak bywa z dotrzymywaniem terminów przez niektóre ekipy budowlane. W moim przypadku Kul-bud zajmowała się wykończeniem domu jednorodzinnego. Na początku zostało uzgodnione czego oczekuję, a po podpisaniu umowy firma zabrała się za pracę. Firmy wykonywała u mnie naprawdę wiele prac wykończeniowych i wszystkiemu podołali bezproblemowo, ponadto zawsze zasięgnąć mogłem podpowiedzi od doświadczonych osób, ponieważ nie jest to ich pierwsza realizacja, zapewne też nie ostatnia. Zaskoczył mnie także porządek utrzymywany przez chłopaków, który panował podczas prac. Jeżeli szuka ktoś firmy do prac remontowo-wykończeniowych zdecydowanie mogę polecić Kul-bud, ponieważ znają się na rzeczy i nie przeciągają założonych terminów.

Barbara

Po wielu latach zdecydowałam się wyrzucić linoleum z podłogi na mojej werandzie, bo zaczęło straszyć wyglądem. Długo zastanawiałam się, jaką położyć podłogę w miejscu, gdzie jest dosyć wilgotno. Stanęło na parkiecie szwedzkim. Jest on niezwykle efektowny, ale od początku wiedziałam, że będzie problem z jego założeniem. Mąż też unika tego typu prac, a nikogo z zewnątrz niechętnie bym zatrudniała do takich prac, bo nigdy nie wiadomo, kto przychodzi do domu. Koleżanka z pracy poleciła mi firmę Kul-bud, bo pracuje tak jej syn. Stwierdziłam, że trzeba dać szansę, skoro ich tak chwalą, najwyżej bym obsmarowała na forach dyskusyjnych w necie. Na szczęście, obyło się bez tej konieczności. Panowie z firmy Kul-bud zajęli się moją podłogą z wielką dokładnością. Płyty zostały rozplanowane tak, by nic w konstrukcji się nie rozchodziło, było zwarte i solidne. Nowa podłoga na werandzie w tej chwili zadaje szyku. Goście od progu ze strachem ściągają buty a ja jestem bardzo szczęśliwa! Podłoga idealna przestała być tylko marzeniem!

Leszek

W remontach domowych mogę zdecydować się na bardzo wiele, ale kafelkowanie kuchni lub łazienki wzbudza we mnie najprawdziwszy wstręt - po prostu nie mam do tego cierpliwości! Zawsze jak jest coś do wykonania w tej dziedzinie, dzwonię po kogoś z rodziny lub znajomych, kto zna się na tym na tyle dobrze, aby zrobić to lepiej ode mnie. Sprawdzony znajomy, mimo obietnic, nie zabrał się do pracy, a ja nie mogłem pozwolić sobie na czekanie. Zacząłem szperać w Internecie. To właśnie tam natknąłem się na ogłoszenie firmy Kul-bud. Szybko nawiązaliśmy kontakt i zaczęła się praca w mojej łazience. Już po kilku dniach mogłem zacząć korzystać z odnowionej łazienki, z kafelkami w kolorze morskim. Remont został przeprowadzony ponad rok temu, a położone kafelki nadal sprawują się bez zarzutu. Widać, że pracownikom firmy Kul-bud także zależało na efekcie, nie tylko mi. Usługi firmy Kul-bud to najwyższa jakość po bardzo przystępnej cenie. Nie zastanawiajcie się, jeśli staniecie przed okazją współpracy.

Dariusz

Wiadomo, że w domach podłoga niszczy się najszybciej. Parkiet w moim mieszkaniu był już nadzwyczaj wysłużony. Stwierdziłem, ze sam nie będę męczył się z urządzeniami szlifującymi, a tym bardziej z lakierem, na który mam uczulenie. Po co męczyć się z czymś samodzielnie, jeśli można do pracy nająć innych? Znajomy z pracy polecił mi ekipę Kul-bud, zapewniając, że po swojej pracy pozostawiają (usunięte przez administratora) efekt. Zawsze z dystansem patrzę na takie rekomendacje, ale praktyka pokazała, że kumpel rzeczywiście wiedział co mówi. Panowie z firmy Kul-bud stawili się w wyznaczonym terminie, przeprowadzając cały remont maksymalnie sprawie i szybko. Po kilku dniach gruntownego szlifowania specjalistycznymi maszynami oraz lakierowaniu podłogi można było wreszcie wejść do domu. Odnowiona podłoga była nie do poznania! Wiem, że takie remonty trzeba wykonywać raz na jakiś czas i teraz żałuję, że na facetów z firmy Kul-bud nie trafiłem trochę wcześniej! Zrobiliście kawał dobrej roboty chłopaki!

Patrycja

Kominek w domu czy w mieszkaniu to fantastyczna sprawa! Zawsze marzyliśmy o tym, żeby mieć w pokoju gościnnym niekrępujący kominek w ceglanej zabudowie. Niestety, mąż, ani żaden facet z rodziny nie zna się dokładnie na metodach stawiania kominków, więc byliśmy zdani na pomoc kogoś z zewnątrz. Szukaliśmy bardzo długo, ponieważ chcieliśmy, aby kominek w naszym domu postawił prawdziwy fachowiec. Od jednego ze znajomych dostaliśmy wizytówkę firmy Kul-bud. Odpowiedzieli, że stawianie kominków od podstaw nie stanowi dla nich większego problemu i że mogą się zabrać do pracy właściwie od zaraz. Kominek został opracowany i powołany do życia w ciągu kilku dni. Zanim zabrali się do pracy, sprawdzili dokładnie warunki wentylacji w naszym domu. Widać, że pracownicy firmy Kul-bud do każdego remontu podchodzą bardzo indywidualnie i to chyba jest sekret tego, że cieszą się tak dużym uznaniem. W tej chwili większość naszych znajomych korzysta z usług tej niezwykle prężnej ekipy remontowej. Warto im zaufać, bo zawsze się sprawdzają!

Krystian

Bożena

Już jakiś czas temu z mężem wpadliśmy na pomysł, by gruntownie odnowić elewację naszego domu. Z racji tego, że oboje jesteśmy już w podeszłym wieku, nie możemy wszelkich czynności remontowych wykonywać samodzielnie. Nasze dzieci, owszem, odwiedzają nas, ale są na tyle zapracowane, że przy rodzinnych rozmowach temat remontu zawsze zostawał spychany na bok. Mieliśmy już dość szarego koloru naszego domu, który z czasem zaczął wyglądać jak najbardziej ponury w okolicy! Dzięki pomocy firmy Kul-bud udało nam się odświeżyć elewację nie do poznania! Szarość zastąpił ciepły odcień koloru pomarańczowego, a wokół drzwi oraz okien pojawiły się żółte obramowania! W tak efektownie odświeżonym domu aż chce się mieszkać. Doszło do tego, że znajomi przyjeżdżający do nas po długim czasie pytają z niedowierzaniem: "To na pewno Wasz dom?" Firma Kul-bud dzięki ciekawym pomysłom oraz talentowi ludzi z każdego niepozornego domku może uczynić prawdziwe dzieło sztuki, od którego nie można oderwać oczu!

Karol

W nowo zakupionym mieszkaniu mieliśmy dość spory problem z niepraktycznie zamontowanymi rurami. Szczególnie ich obecność utrudniała codzienne funkcjonowanie w kuchni oraz w łazience. Rura przechodząca przez niemal całą szerokość podłogi i do tego na określonej wysokości nie jest niczym korzystnym nawet dla najmniejszego pomieszczenia. Pojawiają się wtedy problemy z właściwym ustawieniem mebli oraz ogólną aranżacją przestrzeni. Dzięki firmie Kul-bud udało się problem załatwić szybko i sprawnie. Rury zostały nie tylko skrócone, ale także przeniesione do samych krawędzi połączeń ścian z podłogą, aby można było dobrze ustawić meble na całej szerokości ścian. Teraz nie ma problemu ze swobodnym przejściem przez kuchnię, a w łazience po przeniesieniu rury i zmodyfikowaniu jej udało się nawet zamontować sporą kabinę prysznicową na całą wysokość pomieszczenia. Z pewnością wiele polskich mieszkań w starych blokach boryka się z nieprawidłowo rozłożonymi rurami. Firma Kul-bud zdecydowanie za swoje usługi zasługuje na zloty medal! Polecamy z całą odpowiedzialnością!

M

Chętnie się przejdziemy do sądu wszyscy wykiwani przez kul bud i opowiemy o kantach i nie płaceniu kiedy rozprawa bo będę wszystkich busem woził do sądu

kul-bud

Pozew do sadu otrzyma wlascicielka spr studio za szkalowanie firmy kul bud Sprawa juz dawno skierowana jest do kancelarii prawnej i jest w toku

SPR

W związku z rażącym naruszeniem regulaminu i polityki prywatności GoWork.pl, poprzez lawinowe publikowanie treści nieprawdziwych, niezgodnych z obowiązującym prawem, „nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety względem SPR Studio - firma SPR Studio wszczęła przeciwko KUL-BUD Krzysztof Kulasiński postępowanie cywilne, jak również złożono zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw zniesławienia i zniewagi przy wykorzystaniu Państwa portalu (art. 213 § 2 k.k.; 212 § 2 k.k. oraz z art. 216 § 2 k.k) oraz nieuczciwej konkurencji (art. 26 ust. 1,2 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji), a także naruszono przysługujące osobiste i majątkowe prawa autorskie do wykonanych przez SPR Studio dzieł, tj. zdjęć i tekstów bezprawnie umieszczonych przez Kul-Bud Krzysztof Kulasiński na portalu http://kul-bud.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/kulbudpl/. Pozdrawiam Pełnomocnik SPR

obserwatorzy

Raczkowska przestan wypisywac klamstwa bo wszyscy wiedza ze to ty obrazasz i szkalujesz Opamietaj sie

M

Krzysiek te brednie co piszeszto możesz dać do przeczytania swojemu synkowi Jasiowi ale kretyniz masz nośniki zabezpieczone a to pisze były podwykonawca jeden z wielu wydymany na hajs przez Ciebie zabezpiecz Swoją głowę bo nie funkcjonuje dobrze może geriavit lub coś innego na poprawę ogarnij się czlowiek

Obserwatorzy

Raczkowska nie kompromituj się , nie podszywaj się pod kolejne osoby i nie wymyślaj kłamstw bo nikt kto zna Ciebie i Kul-bud w to nie uwierzy. Jedyna oszustka w tym towarzystwie jesteś i byłaś ty ,nigdy nikogo nie zwolniłaś tylko wszyscy uciekali od ciebie . Teraz siedzisz w domu bez pracy i się mścisz bo wydaje Ci się ,że czytają to idioci i nie widza, ze jest to brudna gra tylko z twojej strony . Kul -bud pozytywne opinie zdobywał przez lata i nikt poza wymyślonymi przez ciebie nie możne powiedzieć nic złego . Oni przez lata mieli pozytywne opinie a u ciebie były tylko negatywne . Oszukani inwestorzy zostawili nawet kontakty do siebie , aby ukrócić twoje oszustwa . Pomyśl i nie wypisuj tych złych opinii o kul-budzie w jednym czasie bo kto w to uwierzy . Zgadza się , że sprawę wyjaśni sad bo id twoich nośników są już zabezpieczone . Czekamy na nowe hejty pod różnymi podpisami bo to zaczyna być wesołe . Jeśli jesteś taka uczciwa to dlaczego masz taka złą opinie i wszyscy pracownicy od ciebie uciekli.

M

Przypomnij Sobie Ty nigdynic nie dałeś nawet koszulki na dzień budowlańca A Pani Kasia ile razy chciała dawać kasę jak wyszła sporna sytuacja, miała i ma charakter a Ty jak się zachowywałaś z perspektywy czasu pomysl idę do pracy a Ty przemysl swoje postępowanie bo tak szczerze to mamy gdzieś te pieniądze co nie zapłaciłeś ale będę się tu udzielał i chłopaki tez którzy pracowali bo po frajersku pojechałeś i tez Cię zabolą te komentarze

SPR

W związku z rażącym naruszeniem regulaminu i polityki prywatności GoWork.pl, poprzez lawinowe publikowanie treści nieprawdziwych, niezgodnych z obowiązującym prawem, „nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety względem SPR Studio - firma SPR Studio wszczęła przeciwko KUL-BUD Krzysztof Kulasiński postępowanie cywilne, jak również złożono zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstw zniesławienia i zniewagi przy wykorzystaniu Państwa portalu (art. 213 § 2 k.k.; 212 § 2 k.k. oraz z art. 216 § 2 k.k) oraz nieuczciwej konkurencji (art. 26 ust. 1,2 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji), a także naruszono przysługujące mi osobiste i majątkowe prawa autorskie do wykonanych przeze mnie dzieł, tj. zdjęć i tekstów bezprawnie umieszczonych na portalu http://kul-bud.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/kulbudpl/.

@SPR 15.02.2018 03:33

Narobiłeś Sobie na starość problemów byłeś nie uczciwy i tak się skończyło mogłeś nie daj się sterować lepiej pilnuj swojego ogródka bo możesz się zdziwić ze ci go ktoś obrabia .tak zazwyczaj jest a ten myk ze dziewczyny piszą na spr to zes się zbłaźnił masz mój nr dzwon to samo Ci powtórzę a jak będziesz chciał sprawę zgłosić na prokuraturę to oficjalnie Ci napisze Kim jestem Nie wiesz kto na razie składacie do kupy kogo oszukales w sądzie opowiem na Twój temat dużo zreszta zastanawiaj się dalej który z oszukanych to ja

M

Każdy wie kto macza palce w szkalowani Spr wiec niech Ci się nie wydaje ze Jesteś taki Cwany i mgr iż Twój tołgi bo zapomnieliście o jednym człowieku wczoraj się dowiedział o hejtach a dziś was wszystkich powodzenia

M

Jesteś uczciwy oddaj góralom pieniądze Wieskowi i innym to napisze ze się nawrócił i nie pianę o Tobie złego słowa a dobrze wiemy wszyscy ze dużo masz za uszami

Anna

Właśnie trwają u mnie prace przez firmę Kul-bud i wszystko wygląda ok. Mam nadzieje że te komentarze to tylko jakaś wojenka między starymi współpracującymi firmami. Dam znać jak skończą ale jak już pisałam idzie jak należy.

@Anna 14.02.2018 21:00

Haha Pani Anno widać od razu ze ktoś pilnuje krzyskowi tego forum na każdy zły wpis jest od razu dobry śmieszne to pracowałem z nim to wiem jaki jest i żaden z inwestorów u których pracowałem nie będę originalny bo się powtórzę ze projekty były z SPR Studio każdy inwestor miał problem z kulasinskim bo był zachłanny i liczył grubo nikt już nie chciał żeby wracał na inne prace do inwestora jakoś większość zdjęć ma z projektu Spr Studio na swojej stronie wiem bo niektóre z nich wykonywałem wiec oszukuje i się lansuje

M

Nie dodaj opini jaki jesteś świetny i jaki masz zespół bo sam nie umiesz nic i dajesz się sterować rudemu ale dobrze ze się Pani Z Spr kapnela ze robisz koło pióra to wiesz ze odszczekasz te kłamstwa chory z zawiści człowieku udajesZ gościa z klasa i z zasadami ale pokazałeś zasady jak niezapraciles za prace i dodatkowe prace a hajs przytuliłes od inwestorów i gdzie kanciarzy jesteś widzisz kantowales i ekipy poszły a miałeś dobre ekipy może nie mgr inz jak fałszywy z marek ale dobre ekipy Elektryka tez miałeś najlepszego i gdzie jest ???

M

Krzysiek nie masz pracy i trafia Cię ze ktoś inny pracuje u Pani z spr dla Twojej wiadomości twoi byli podwykonawcy co ich kantowales .Mogles nie być taki chytry na hajs i nie słuchać googla mgr miodka bo zostaliście sami i o takich budżetach możecie pomarzyć co miałeś w spr bo mogę Ci zrobić skrina i pokazać jakie miałeś budżety Cyganie a jak Cię biuro pogoniło to teraz kluczysz jak wilk we wnykach Bo cię trafia ze już nie zarabiasz a powrotu nie ma oddaj góralom kasę za budowy i Wiesławowi czemu górali zablokowałeś bo nie masz jaj żeby odebrać bo wisisz siano mak człowieku nie udaj takiego dobrego bo oszust to Jesteś Ty

Zostaw opinię o kul-bud kulasinski krzysztof - Kozienice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kul-bud kulasinski krzysztof