Opinie o Vgb breitenbach w Hamm

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vgb breitenbach. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vgb breitenbach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vgb breitenbach w Hamm

Bond Nowy wpis

Firma to kpina tam moga pracowac lud?ie ktorzy lubia wyzysk zarzad firmy jest jak dzieci szczegumie pan. S oszukuja na godzinach i na mieszkaniach najgors?a firma w ktorej pracowalem. Dobrze radze kazda inna praca niz ta firma

Bond Nowy wpis

Uwaga w firmie tej jak cos chcesz zalatsic musisz stanac pod oknem i czekac a pan s laskawie cie przejmie

Dodo Nowy wpis

Ja myśle ze się dużo zmieniło od jakiegoś czasu.. jestem tutaj już ponad rok i wszystko dobrze, byłem w Niemczech u gorszych pracodawców..

Jaki dress code obowiązuje w Vgb breitenbach?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Vgb breitenbach się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w renomowanym hotelu (082)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik budowlany - izolacje budynków
ACANDO PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierowca C+E w Niemczech
Delta HR Sp. z o.o.

Przyjechałem z żoną. Ogólnie mówiąc słaba praca i płaca, żadnych dodatkowych socjalnych. Okradanie ludzi na pieniądze. Warunki mieszkaniowe które oferują to totalna porażka, (usunięte przez administratora),brud,grzyb. Nie ma się co dziwić że potrzebują ludzi cały czas, zostają tylko zdesperowani. Na rozmowie wszystko pięknie ładnie a później jak się okazuje zero pomocy z ich strony. Bardzo ciężki kontakt z biurem. Żona zaczęła pracę jako sprzątaczka jak się okazało ciągle nie było godzin, zarabiała marne grosze mimo to i tak ciągle wypłaty sie nie zgadzały. Cały czas była poganiana i gnębiona przez Niemców. Traktowanie ludzi gorzej niż psów. Odradzam, szkoda marnować czas na tą firmę.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Vgb breitenbach?

Sancho Pancho

Bez doświadczenia jak najbardziej

Rysia

Jak najbardziej,czym głupszy pracownik tym lepszy dla firmy.Bo da się okradać i będzie żył nadzieją że za miesiąc się zmieni

Stanley

Z tego co widzę to bardzo dużo opinii jest negatywnych, ale mam jedno pytanie czy po zeszłorocznych i tegorocznych podwyżkach brutto za godzinę pracy zarobki sie w jakiśsposób zdecydowanie podniosły czy dalej lipa 1750 i nic wiecej?

@Stanley

nic, a po co, myślą że PL dalej zarobisz mniej to przyjdziesz do nich, a zaczyna się wyrównywać w pl zarobisz tak samo jak w breitenbach, jedyna różnica jest taka że przelew jest w euro a nie w złotych, natomiast wartość będzie 1:1

Lolek

Jaka atmosfera ogólnie jest w firmie Breitenbach?

Nicki
@Lolek

Atmosfery brak. Jestes zwyklym robolem, bez zadnego socjalu, dodatkow i do tego okradaja na godzinach.

@Lolek

Nie ma zadnej

@Nicki

postoje na krańcach nie płatne, na dzień płatny postój jest tylko 15 min reszta za darmo, diens ma 8h jazdy 3np to za 3,25 zapłacą reszta twoja strata

Ile jest zmian w Vgb breitenbach?

Ktos

Jedna. Od rana do nocy.

Elvis

Najlepsza zmiana w VGBreitenbach to zmiana pracy

@Ktos

pracowałem to wiem, od rana do nocy przerwa 3h między diensami

@Elvis

zgadzam się nic dobrego tam człowieka nie spotka, myślą że mają kierowców w nieskończoność a najlepiej takiego co nie myśli

Czy w Vgb breitenbach odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Popeye

Nie

Czy w Vgb breitenbach poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Töprak

Taaa dostajesz niepłatne przerwy i cały dzień w pracy.......takie są dodatki.....chłopie nie idź tą drogą....

Czesław
@Töprak

Grubo. To już wiem czemu ludzie tak uciekają :D A jak z podwyżkami? Dają jakieś w ciągu roku?

Hejo

Chyba żartujesz uciekaj jak najdalej

qwert

Zapomnij

Toy

Nie

Czy jest możliwość pracy w Vgb breitenbach na część etatu?

Lulu

Tak

Ubawiłem się czytając to

Panowie i Panie wszystkie pozytywne opinie oraz Nostradamus który to zachwala Firmę to Teksty Pana L. L. - gość od werbowania - (to że nie potrafią policzyć do 10 lub że jest super).Pan L. jest bardzo niezadowolony ze nie może usunąć negatychnych komentarzy więc dodaje pozytywne. Żenada.

@Ubawiłem się czytając to

Bo to prawda

Töprak

Ludzie uciekają na potęgę........także zastanówcie się co to jest za firma......

Lulu
@Töprak

A czemu uciekają ?

@Lulu

Dużo się narobisz a nie zarobisz......

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Vgb breitenbach?

Wafel

Rozmowa kwalifikacyjna, plus badania standardowe krew, mocz, kał, badanie prostaty

Co wchodzi w socjal Vgb breitenbach?

Luku

Nic

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jarek

Tak

Jozek

Jest ok

Czesław
@Jozek

Czym zajmujesz się w Vgb breitenbach, jakie są tu obowiązki pracownika? Zastanawiam się czy warto wysyłać tam swoje CV i czy to dobre miejsce do rozwoju, powiesz mi coś na ten temat?

Jozek
@Czesław

Jestem kierowcom.. Warto jest, jestem tu od dwóch lat i wszystko pasuje ????????

Nn
@Czesław

Nic nie wysylaj i tam nie jedz..Dobra rada kolego dla ciebie..pozdr.

Janek

Bardzo fajnie ???????? Miasto Hamm tez????????

Wuja

Nie Tak żyłę w tej Firmie jak tutaj jest pisane.. jestem już ponad rok i wszystko dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Vgb breitenbach - Hamm

• Jak się pracuje w Vgb breitenbach?

Zobacz opinie na temat firmy Vgb breitenbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vgb breitenbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vgb breitenbach