Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakieś opinie? Aktualnii pracownicy nie są wstanie nic dobrego o tej firmie napisać?

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kato

Firma zajmuje się głównie Hybrisem, Proces rekrutacji może trwać długo, może to nawet wyglądać że zapomnieli o Tobie a po 3-4 tygodniach odzywają się z propozycją. Jeśli chodzi o zarobki to są osoby które zarabiają dobrze i są osoby które zarabiają średnio, wszystko zależy jak ktoś sobie wynegocjuje

Gar

Atmosfera dobra, finanse - podwyżka niemal nie możliwa, jak dobrze wynegocjujesz na początku To Twoje jak nie to zmieniaj robię. Brak benefitow. Strasznie długo czeka się na wynik rekrutacji.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
kandydat

Uboga strona internetowa, z cała pewnością nie aktualna. Żadnych opinii ani pozytywnych ani negatywnych. Co myślicie o tej firmie ? warto ? Jak wygląda rekrutacja ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.