Opinie o Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy w Mielec

J. Kiełb ofiara Gowork Nowy wpis

Myślałem Kosieradzki prezesie portalu Gowork, ze zmądrzałeś prze te lata, gdzie nie wchodziłem na ten portal przez parę lat, ale Ty jesteś głupszy , jak wcześniej. Nie zdajesz sobie sprawy, jakie konsekwencje poniesiesz za te nie uzasadnione wpisy , obrażające moją osobę. Kiedy już zostanie zrejestrowane Stowarzyszenie Konstytucjonalistów ,, BAT " , wtedy podam Cię do Sądu z oskarżenia prywatnego art. 271 kk i będziesz cierpiał bardziej, jak ja teraz . Kiedy Putin wejdzie do Polski i Polska będzie w stanie wojny, to tobie pierwszemu odszczelę ten łeb bez mózgu

Informatyk Nowy wpis

Sie masz Janku. Co tam u ciebie słychać? Coś długo się nie odzywasz. Tak się zastanawiam czy czyszczą ci już w tym więzieniu okrężnicę koledzy z celi czy jeszcze nie?

PoRozmowie

Rozmowa z tym Panem to była strata czasu i totalne nieporozumienie. Ogłoszenie o pracę mijało się z tym czego Pan oczekuje, bo tak naprawdę sam nie wie na czym polega stanowisko, na które szuka pracownika. Merytoryczne pytania zaczęły z czasem wytracać z równowagi, na pytanie skąd finansowanie na wszystkie pomysły odpowiada jakimiś bajkami, historiami z czapy, piszę książkę o PRAWDZIWEJ historii Polski, bo ta jest zakłamana, będzie budował jakieś balie do kąpieli, bo ma „dojścia” do tanich materiałów, będzie szył PRAWDZIWE jeansy, bo ma „dojścia” do materiałów z Włoch. Nikt zdrowy na umyśle i minimalnie rozsądny nie nawiąże z tym człowiekiem żadnej współpracy. Oczywiście sesje modowe to żadne sesje modowe tylko „strona dla dorosłych”. POMYŁKA! Uważajcie na człowieka i nie traćcie czasu na spotkanie z nim. Jestem w szoku, ze ktoś taki funkcjonuje i ma odwagę próbować zatrudnić ludzi.

producent Nowy wpis
@PoRozmowie

W następnym wpisie podam twoje dane i telefon

Marek Nowy wpis
@producent

(usunięte przez administratora) zrobisz. A jak będziesz zbyt mocno podskakiwał to w końcu ktoś sprawi że będziesz się za siebie oglądał.

Jan

Cóż by rzec o tej firmie. Może zacznijmy od siedziby. Ta nie wzbudza żadnego zaufania. Mieści się w bloku na parterze. Jest to mieszkanie zaadaptowane na biuro a raczej próba jego zaadaptowania. W nazwijmy to biurze stoi stare biurko ze starym laptopem i kilkoma starymi kamerami na statywach. Sam właściciel to bardzo specyficzny człowiek. Choleryk. Obiecuje niestworzone rzeczy. Bawi się w tworzenie telewizji, coś tam wrzuca na (usunięte przez administratora) Filmy po 3 latach mają oglądalność na poziomie 200-400 wyświetleń tak wiec chapeau bas. Podczas rozmowy wielokrotnie powtarzał, że dojdzie do władzy w Jastrzębiu Zdroju, non stop wspominał że Żydzi to zło, Żydzi są winni całemu złu na świecie. Z resztą jako potwierdzenie moich słów polecam zobaczyć jak są zatytułowane filmy na kanale tego pana. Byłych pracowników podczas rozmowy wyzywał. Pracownicę nazwał tępą suką. Radzę uważać na tego pana. Chory człowiek.

djjaniu
@Jan

CDN. Jan Kiełb założył po to Fundację, aby promować , lansować Twórców Kultury, a nie po to, aby jakiś Karol i Jan , informatycy z bożej łaski , szargali jego dobre imię. Tak dla wiadomości wszystkim!!! Fundacja im. Andrzeja Zauchy może pochwalić się nie lada promocją. To założyciel Fundacji Jan Kiełb wylansował min. zespól "VIRGIN"

@Jan

Witam chciałabym ostrzec przyszłych pracowników , przed panem Janem Kiełbem obiecuję jedno nie liczy się z nikim i oszukuje ludzi Obiecuję nie wiadomo co w Państwowej instytucji typu Urząd Pracy

Miał miał
@djjaniu

Haha tylko ze jak się zapytać założycieli zespołu to nic o tym człowieku nie wiedząm

@djjaniu

Niech się pan najpierw nauczy taktu a dopiero potem się umawia na spotkania. Jestes pan skończony (usunięte przez administratora) i takich jak pan trzeba ustawiać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Ulka

Jeśli komuś nie odpowiada firma to przecież nikt na siłę nie trzyma. Nie wszystkie firmy muszą być wielkie!!!

oj oj oj
@Ulka

halo jak firmę powadzi (usunięte przez administratora) no sory

@Ulka

Kobieto Nikt na siłę nie trzyma owszem ale on jest (usunięte przez administratora)i obudź się

ADJ
@Ulka

Przede wszystkim mówisz chyba o wielkości jego fajfusa, którego trzyma na komputerze roboczym a nie o wielkości potencjału działalności i możliwości rozwoju zawodowego

ADJ

Witam Bardzo nieprofesjonalne podejscie do poszukiwania pracowników i nie w Mielcu lecz w Warszawie. 0. Jeśli pracodawcy zależy na pracowniku posiada on cały czas ten sam nr telefonu a nie zmienia co chwile startówki jak smarkacz. 1. Spotkania odbywają się w piwnicy pomieszczenie zaadoptowane na biuro i mieszkanie w jednym. Przed rozmową każe odłożyć telefon, który masz przy sobie. 2. Dziewczyna nie może być w związku, padają różne pytania z tym związane 3. Niezbyt wiele informacji o zakresie obowiązków i wynagrodzenia za wykonaną pracę (obiecywanie gruszek na wierzbie do zarobienia rzekome miliony) 4. Stanowisko pracy nie jest dostosowane do faktycznych warunków współpracy 5. Rezygnujesz ? Dostajesz nieprzyjemne SMS. 6. Facet ma obsesje na punkcie, że ktoś Cie przysłał po to żeby go szpiegować 7. Wymusza na rozmowie podpisywanie oświadczeń, że będziesz tam pracować. 8. Niedopuszczalnym jest aby na sprzęcie na którym masz pracować były zdjęcia "jego sprzętu" 9. Padają dwuznaczne sugestie - operator kamery ma najeżdzać zatrudnianym modelkom na piersi i inne intymne miejsca 10. Facet nie odprowadza ZUS za siebie i nie zamierza go odprowadzać za kogoś Zatem uważajcie gdzie sie pchacie. Zanim tam pójdziesz zastanów sie 5 razy, na miejscu będziesz szukać pretekstu żeby sie jak najszybciej ulotnić.

Kinia

Walnięty stary erotoman rucha wszystko co się rusza. Psychol

Mis
@Kinia

Haha zdecydowanie coś z nim nie tak

Maria

Dostałam telefon z zaproszeniem na następny dzień o 22(!!). Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ze zwykłej ciekawości, wzięłam ze sobą kogoś tak w razie „w”. „Biuro” dopiero powstawało. W piwnicy, mały metraż, ale to nie wzbudziło mojego podejrzenia. Każdy zawsze jakoś musi zacząć. Pan przetrzymywał mnie dość długo, mało rozmów o umowie. Więcej gadania o jego osobistych przeżyciach jak i jego znajomych z branży. Rozmowa trwała 1h15min i trwałaby dłużej gdybym nie powiedziała, że ktoś na mnie czeka. Pan już był zdecydowany odłożyć inne CV i mnie przyjąć. Dał mi do zrobienia zdjęcia umowy(żebym sporządziła nową), na której były dane jego pracownicy (jakby trafił na kogoś mniej okej mogłoby się to różnie skończyć). Dodam, że wywiązała się między nami rozmowa o rodzicach, gdzie wspomniałam, że moja mama jest moją przyjaciółką, wie o wszystkim i bała się mnie puścić tu samą. Pan próbował przenieść negatywne myśli z niego na nią mówiąc, że rodzicom się wszystkiego nie mówi, rodzice przekładają na nas swoje troski i zmartwienia i nas ograniczają. Cóż, nie udało mu się mną zmanipulować. Po powrocie do domu znalazłam Wasze opinie i... zatkało mnie. Stwierdziłam, że się tego nie podejmę. Panu powiedziałam, niby zrozumiał, ale zaczął mi się tłumaczyć, że piszą te komentarze Żydzi, że sprawa jest w prokuraturze... Ok, mówię, jeden dzień próbny mnie nie zbawi. Ale przeanalizowałam sobie wszystko. Po tych komentarzach nie dałabym rady już od razu jechać w trasę i zostać na noc. Nie czułabym się z nim bezpiecznie. Więc napisałam Panu, że mnie nie będzie, że rezygnuję. Grzecznie. Odpowiedź? „ No i dobrze, bo masz faceta, a to by byl konflikt interesow” Nie odpisałam. Za 25 minut kolejna: „ A tak miedzy Bogiem ,a prawda, stracilas szanse bycia gwiazda, bo uwazam, ze masz atrybuty gwiazdy. Podziekuj mamusi” Nie ukrywam, przeraziłam się. Na rozmowie wydawał się być elegancki, szarmancki i z ogromną kulturą osobistą. Szanujący się pracodawca nie napisałby do potencjalnego kandydata w ten sposób.

@Maria

Mnie już nic nie zdziwi z tym człowiekiem tak jakbyś tutaj gdzieś kiedyś na pomp miałam (usunięte przez administratora) ludzi nie daje umowy i Wyłudza pieniądze na serio Ostrzegam nie pracujecie u niego A jak zaczniecie jaki jakiś dzień próbny czy coś to was wykorzysta i powie że sami chcieliście

SzukamPracy
@Maria

Co trzeba mieć w głowie, żeby iść na rozmowę o pracę o 22? Do piwnicy?

@SzukamPracy

@Szukam pracy telefon o godz 22:00 z zaproszeniem na rozmowę. Co trzeba mieć w głowie żeby nie zrozumieć prostego zdania :)

SzukamPracy
@Maria

No nie jest to tak jasno napisane, można zrozumieć dwojako.

Nutka
@Maria

Czy ten pan jest niebezpieczny czy po prostu nieodpowiedziany? (usunięte przez administratora) czy oryginał ? Też byłam i zrobił wrażenie ekscentryka i nie wiem dalej, co robić, brać te robote czy nie?

@Nutka

@Nutka ja bym się zastanowiła dwa razy. Pieniądze są zachęcające. Ale czy warto jeśli ma stac się coś złego? Ja mam jeszcze wiadomości z nim, nie usunęłam:) także przyszły pracodawca nie powinien pisać, że to byłby konflikt interesów, bo mam faceta. Czarno na białym wiadomo co chciał..

@Maria

Idź idź. Wobec faceta toczyło się postępowanie o molestowanie seksualne, urząd pracy w Wodzisławiu wypowiedział mu umowę. Wygraża się byłym pracownikom ale... (usunięte przez administratora)

@Nutka

Wejdź na jego profil na (usunięte przez administratora) Wpisz Jan kiełb i zobaczysz te jego filmy mające po 150-200 wyświetleń w 3 lata. Zobaczysz również gwiazdy które występowały w jego produkcjach. Dziewczyno obecnie poszukują ludzi do pracy w Biedronce. Zarobisz 3800 plus dodatki a prace masz pewną i stałą. To jego biuro powstaje od 3 lat i powstać nie może. Widzę że z parteru przeniósł się do piwnicy :) (usunięte przez administratora)

Nikola

Jestem informatykiem/realizatorem dżwięku w działalnościach Pana Kiełba i nie zauważyłam, aby te opisy w komentarzach były zgodne z prawdą. Odnoszę wrażenie, że ta Profesjonalna, Jan, Karol i Anika są przez kogoś ustawieni, aby go skompromitować. Czysta prowokacja. Jest to bardzo miły Pan, żaden podrywacz i fanie się z Nim współpracuje. Ma dużą , wszechstronną wiedzę i lubi się Nią podzielić. Nie rozumiem nikczemności tych opiniodawców, bo jak ktoś może wystawiać opinię o pracodawcy, jak nie był jego pracownikiem

Karyna
@Nikola

Naturalnie :)

Kinia
@Nikola

Byłam na spotkaniu raz i to mi wystarczy! (usunięte przez administratora), walnięty człowiek. Nie myślący realnie frówa gdzieś w obłokach.,,,,,, (usunięte przez administratora)

Honorata

Coś w ostatnim czasie w ogóle nie piszecie nic na temat Fundacji Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy. Chyba czas najwyższy to zmienić. Może jakiś pracownik fundacji zabierze tu głos? Z wielką chęcią dowiedziałabym się, jak wygląda specyfika pracy w takim miejscu. Śmiało, piszcie!

Olga

A może zabrakło wam chęci do pracy? Zawsze można zmienić pracę i nie narzekać.

Witam, praca nie polega na tym co jest opisany w ogłoszeniu, zaczynając współpracę w ogóle nie ma mowy o umowie a dla Pana Jana pracuje się jaki wyludacz ponadto mój dom traktował jako hotel dobrze że ta niby praca trwała tylko 3 tygodnie o 3 za długo pozdrawiam dziewczyny, które mu uwierzą

Mirek
@Ania

Komentarzy nie czytałaś? Przecież to stary, stuknięty człowiek. Rasita, antysemita, choleryk z krwi i kości. Na policji powiedzieli że wobec niego toczą się postępowania m.in. o molestowanie. Tak to są słowa policjantów z Wodzisławia Śląskiego :) Straszył pozwami o pomówienia. Myślisz że ktoś coś dostał? Oczywiście że nie :)

Mirek
@Ania

Zakładał niby jakiś zespół. Jestem skłonny uwierzyć że napisał tekst dla jednego z nich - Budki Suflera: znowu w życiu mi nie wyszło... ;)

Iza

Czy podzielicie się z nami informacjami dotyczącymi warunków pracy w firmie? To ważne, byśmy dzielili się na forum opiniami, które mogą pomóc potencjalnym kandydatom. Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Możecie jednoznacznie określić ją jako pozytywną? Czekamy na Wasze komentarze.

ktoś
@Iza

nie polecam nikomu współpracy z tym panem

Iza
@ktoś

Pamiętaj, że krótkie i negatywne wypowiedzi mogą być postrzegane przez użytkowników jako komentarze konkurencji. W związku z tym dane wpisy mogą zostać uznane za mało wiarygodne. Dlatego warto odpowiednio argumentować swoje wypowiedzi. Czy możesz powiedzieć nam, czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika, czy też klienta?

Profesjonalna

Witam. Piszę, aby wystawić opinię Panu Janowi Kiełb. Dla mnie to człowiek, który chce mieć wszystko a de facto na niczym się nie zna. Materialista i okropny podrywacz. Zero profesjonalizmu. Taki wieczny Piotruś Pan, przedstawiający się rażąco nagannym zachowaniem. NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! NIE POLECAM! Z uwagi na kulturę osobistą, nie zostały przeze mnie użyte słowa, którymi PRAWDZIWIE I DOSADNIE można by ocenić postępowanie tego Pana.

@Profesjonalna

człowiek nie liczący się z nikim

@:)

Szkoda słów
@Ktoś

Urząd pracy wypiął się na niego bo to oszust. Jak zadzwoniłem do UP w Wodzisławiu i podałem nazwę firmy pani po drugiej stronie słuchawki wzięła tylko głęboki oddech i powiedziała "a tak tak znamy.. specyficzny pan z którym rozwiązujemy współpracę". Wszystko w temacie

ktoś
@Szkoda słów

Wie pan co niby szuka pracowników ale niestety szybka ich nigdzie nie znajdzie odaj to co nie twoje (usunięte przez administratora)

Anika

Byłam dziś u niego w"biurze" bo niby pracownicy szuka ... na szczęście udało mi się szybko stamtąd wyjść ... masakra jakaś szczerze odradzam

@Anika

Pro

Janek czekamy na te pozwy o pomówienia. To już ponad pół roku i cisza. Czyżbyśmy jednak nie kłamali? :)

@Pro

djjaniu

I jeszcze jedno!!! Te zarzuty na temat pracodawcy Jan Kiełb Fundacja im. Andrzeja Zauchy przedstawione tutaj, są poważne, nie są poparte żadnymi dowodami, napisane przez pseudo informatyków z bożej łaski, nie maja prawa być publikowane. Na pewno zadbam o to , aby właściciel GoWork miał kłopoty przez to i był ścigany przez prokuraturę

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy - Mielec

• Jak się pracuje w Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Fundacja Promocji Twórców Kultury i Sztuki Im. Andrzeja Zauchy
  • Mickiewicza 8