Opinie o APSTEL ANNA PIĄTEK w Wolsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APSTEL ANNA PIĄTEK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie APSTEL ANNA PIĄTEK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APSTEL ANNA PIĄTEK w Wolsztyn

Czy APSTEL ANNA PIĄTEK organizuje staże dla studentów?

Mateusz Nowy wpis

Hej! Jaka atmosfera panuje w firmie?

Daniela Nowy wpis
@Mateusz

Idź się przekonać. Jest cudowna, Szefunio używa tak słodkich słów że aż nóżki miękną :) Serdecznie polecam masochistom. Odporność na stres tutaj musi być LEVEL MASTER !

Wiktor

Rzadko piszecie o pracy w firmie. Czy to jakiś powód takiej sytuacji?

Tomek Nowy wpis
@Wiktor

Przecież Apstel Wolsztyn to to samo co Arstele Wolsztyn ci sami ludzie te same biura oprócz tego mają jeszcze firmę Novar . Opinia? Wystarczy popytać na mieście co ludzie sądzą o pracy dla nich.

Apstel to gówno

(usunięte przez administratora) - kto w ogole robi im szkolenia? Jak można rzucac słuchawką klientowi, do którego się samemu dzwoni? Trzeba na serio nie mieć ani godności, ani klasy żeby pracować w takim (usunięte przez administratora)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie APSTEL ANNA PIĄTEK na stanowisko Fizjoterapeuta Zakopane? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Matech s.c. Jarosław Łataś Bartłomiej Łataś
logo firmy Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ
Stokrotka Sp. z o.o.
Gutek

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy wakacje są tym powodem?

Zenek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jak się pracuje?

Bożena

Czy orientuje się ktoś jak w chwili obecnej wygląda sytuacja firmy na rynku? Czy aktualnie prowadzi rekrutacje? Jeśli tak to na jakie stanowiska pracy? Jakie wymagania należy spełniać? Czy firma prowadzi szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje? Jak wygląda sprawa benefitów oraz rozwoju zawodowego? Wszystkie informacje są przydatne dla kandydatów.

Kamila
@Bożena

Odsyłam do ARSTELE WOLSZTYN, bo to ta sama firma. Novar, Apstel, Arstele. Zajmuje się telemarketingiem.

Zostaw merytoryczną opinię o APSTEL ANNA PIĄTEK - Wolsztyn

APSTEL ANNA PIĄTEK